3 Paranormaal begaafd Eerbetoon aan frontman De dood van donoren Poëzie bij de politie Monsterlijke vechtpartij Muziek On demand Gedichten PI Game komt. Ik ben homoseksueel en vrij gezel, dus dat maakt het wel lastig. Ik heb me echter voorgenomen er alles aan te doen om de mogelijkheden tot het ouderschap te bekijken." De komende weken wachten Ogil vie achttien shows in drie weken tijd. „De meeste tijd woon ik in Cyprus. Ik pendel echter vaak naar Schotland en Nederland. Met Nederland heb ik al jarenlang een speciale band. Ik voel me absoluut gewaardeerd hier. En ik zal toch wel iets goed doen, lijkt me. Tijdens de voorstelling probeer ik contact te maken met de wereld der overledenen Anders krijg je het echt niet voor el kaar om tien jaar theaterzalen uit te verkopen. Natuurlijk ben ik blij als ik succes heb. Toch haal ik vooral vol doening uit het helpen van anderen met mijn gave. Al vind ik gave echt een verkeerd woord. Iedereen heeft zijn eigen bijzonderheden en talen ten. Bij mij is dat nu eenmaal het pa ranormale. Nee, dit komt niet vaak voor. Toch voel ik me er niet speciaal door." DEREK OGILVIE de vrouw achter hen, werd gene geerd. Informatie, die later zelfs nog gevalideerd is door de persoon in kwestie. Een tijd later kreeg ik een te lefoontje van de producer van Ram- Bam. Hij bood zijn excuses aan en er kende dat er fouten gemaakt waren. Misschien had ik dit beter gelijk in de media gegooid, maar zo zit ik niet in elkaar. Voor mezelf hoef ik me niet te bewijzen. Toch probeer ik tijdens mijn readings zoveel mogelijk details door te geven aan mensen. Toch er gens een stukje bewijsdrang, maar vooral ten behoeve van mijn de men sen die ik help." Voor de komende jaren heeft Ogil vie een aantal duidelijke doelen, zo wel persoonlijk als qua werk. „Ik hoop me vooral te kunnen focussen op het werken met kinderen. De mensen die me kennen, zullen me op televisie gezien hebben bij verschil lende opvoedprogramma's. Ik help families met kinderen die allerlei soorten problemen hebben. Dat is wat ik het allerliefste doe. Op dat deel van mijn werk hoor ik trou wens nooit iemand kritiek leve ren. De resultaten zijn ook dui delijk tastbaar voor mensen. Momenteel ben ik bezig met een pitch voor een dergelijk programma in de Verenigde Staten. In Nederland zal ik zo goed als nooit meer een programma krijgen. Ik ben in een rechtszaak verwik keld met RTL, dus ik ben re ëel over mijn vooruitzichten op de Nederlandse televisie." Kind „Op persoonlijk vlak hoop ik ook dat er een kind in mijn eigen leven donderdag 25 januari 2018 jPZ Als eerbetoon aan de vorig jaar overleden frontman Hans Vermeu len brengt de Neder landse band Sandy Coast een negen cd's tellende verzamelbox uit. In Subject of my Thoughts zitten de zes originele albums die Sandy Coast in de jaren zestig en ze ventig uitbracht, aangevuld met onder meer een Engelstalig album van Hans Vermeulen. De cd-box komt morgen uit Morgen gaat de serie Breathe in première op Amazon Prime Video. Het psychologische drama draait om een steengoede, maar onconventionele Indiase politieagent die zich vastbijt in een zaak rond de dood van orgaandonoren in Mum- bai. Hij komt een innemende verdachte op het spoor en laat niet meer los. Vanaf morgen is de serie te zien op Amazon Prime video De titel Dichter des Va derlands brengt je op bijzondere plekken. Zo werd Ester Naomi Per- quin uitgenodigd maan den mee te lopen met de Nationale Politie. Ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van de dienst liet de Dichter des Vaderlands zich inspireren door het werk van de dien ders. De dichtbundel Lange armen is het resultaat. De bundel is sinds deze week te koop De gameserie Monster Hunter krijgt zijn lang verwachte vervolg met World. De fantasygame brengt de speler in een open wereld vol onge repte woesternij waar je als jager draken en andere monsters van je af moet zien te houden. Daarnaast loont het de moeite banden aan te knopen met de wezens die onverwacht op je pad komen. Komt morgen uit voor PlayStation 4 en Xbox One Derek Ogilvie: „Voor mezelf hoef ik me niet te bewijzen." foto RAYMOND MEIJER Brittannië. RTL bena dert Ogilvie in 2007, waarna een serie van verschillende program ma's volgt. Naast contact leggen met overledenen, richt Ogilvie zich met suc ces op het werken met kinderen met eet-, spraak-, slaap- en ge dragsproblemen. Derek Ogilvie Derek Ogilvie, In your town, zon dag 28 januari, Studio A58 Middel burg, aanvang 14.00 en 19.00 uur (uitverkocht). Derek Ogilvie wordt in 1965 ge boren in het Schotse Paisley. Na een afgebro ken studie ma chinebouw, ont wikkelt Ogilvie zich vooral in het vastgoed. In de jaren 80 en 90 bezit hij onder andere verschil lende bars en nacht clubs in Glasgow. Al van kleins af aan merkt Ogilvie dat hij paranor maal begaafd is. Pas in 2001 treedt hij ermee naar buiten, met een radioprogramma ge naamd Psychic Sun- day. Al snel wordt het medium ontdekt door tv-stations in Groot-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48