familieberichten üvsrJaden - familieberichten - FAMILIEBERICHTEN 15 Q IHensen inq.nl Marga de Groot - Francissen Maatje Maljaars - de Visser Jacobus Adriaan van der Moere J. A. van der Moere Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. Zo vol goede moed en hoop... Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Ed Francissen Edith Francissen - Rottier Sandra Valois - Francissen Emcee Valois Neven en nichten Cornelis Marijs Ko BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN familieberichtenonline.nl donderdag 25 januari 2018 kijk ook op Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer In de periode van 1974-1996 raadslid van de gemeente Arnemuiden In de periode van 1997 - 2002 raadslid van de gemeente Middelburg Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u God is ons een Toevlucht en Sterkte; Hij is krachtelijk bevonden een Hulp in benauwdheden. Daarom zullen wij niet vrezen, al veranderde de aarde haar plaats, en al werden bergen verzet in het hart van de zeeën; Psalm 46 2 - 3 Onze lieve Moe en oma Maatje is overleden. Na een leven vol vreugde en zorgen geloven we dat ze nu bij de Heere God mag zijn. Dankbaar zijn we voor wie ze was. Betrokken, liefdevol en altijd zorgzaam voor ons. sinds 21 januari 1974 weduwe van Adriaan Maljaars. Zoutelande 26 januari 1930 Middelburg 23 januari 2018 Zoutelande: Liesbeth en Ad Jojanneke en Wirn Elise, Hunne, Mart Marieke en Sander Koudekerke: Rian en Robert (in liefdevolle herinnering) Marthe Coen Olivier en Nynke Floor en Simon Zoutelande: Aartjan en Brigitte Maud en Robin Adrie en Kim Correspondentieadres: Familie Melis - Maljaars Deurlostraat 1 4374 BJ Zoutelande De begrafenis vindt plaats op D.V. zaterdag 27 januari om 12.00 uur op de begraafplaats in Zoutelande. Voorafgaand zal er om 11.00 uur een rouwdienst zijn in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25, Meliskerke. U bent welkom om ons te condoleren op vrijdag 26 januari van 19.00 tot 19.45 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar allen die haar liefdevol hebben verzorgd. Verdrietig, maar ook met diep respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, en dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde man Wissenkerke 05-04-1933 t Kapelle 23-01-2018 H.M. van der Moere - van Stee van der Biltlaan 9 4421 BB Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 27 januari om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Kerkplein 2 te Kapelle. Er is aldaar gelegenheid om afscheid te nemen vanaf 12.30 uur. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Hervormde kerk. Onze dank gaat uit naar de behandelende artsen van het ADRZ en medewerkers afdeling O. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom We wensen (tante) Dien veel sterkte toe. Kapelle: M. Wisse - van Stee A. Dekker - van Stee J. Bal - van Stee Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43