z Cl kleintjesmarkt .Geef Ontdek Gerlos in Tirol! reiskatern.nl hem goed onderwijs Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 8-daagse actieve vakantie in Gerlos Nü 8 dagen voor 69! 'ÊL kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Vanaf ZOA Vertrek van 2 juni t/m 7 oktober 2018 v* Populaire en keurige appartementen Deelname aan activiteitenprogramma Gratis met 3 bergliften Rustig gelegen op een helling Bent u liefhebber van een actieve vakantie in de bergen? Houdt u van Oostenrijkse gezelligheid en een Zillertaler biertje? En geniet u van de vrijheid van een comfortabel appartement waar u zelf kunt kokkerellen? Laat u dan verrassen tijdens deze autovakantie in de bergen van Tirol! Ontdek Gerlos met ons eigen activiteitenprogramma waarbij we een welkomstbijeenkomst, 2 wandelingen Lezersprijs en 1 mountainbiketocht gratis 8 dagen van £$5' nuvoor€69 organiseren o.l.v. een Nederlandse Prijzen zijn per persoon op basis van begeleider. Verder kunt u tegen 2 personen, betaling deelnemen aan het BergAktiv programma met o.a. ratten, gletsjer wandelingen, dagtochten en ga zo maar door! Met de gratis liftpas kunt u tevens onbeperkt gebruik maken van de Isskogellift in Gerlos en de Dorfbahn I en II in Königsleiten. Appartementen Tuxer Gunstig gelegen en nabij het centrum. Alle appartementen hebben een balkon en wifi. U kunt zelf koken in het appartement maar de restaurants van Gerlos zijn op loopafstand: de keuze is aan u. U kunt gratis parkeren bij de appartementen. Inbegrepen: Verblijf in appartementen Tuxer Water, elektriciteit en verwarming Bedlinnen, handdoeken en theedoeken Deelname aan activiteiten programma o.l.v. een Nederlandse begeleider Free Mountain Card: Gratis liftpas voor 3 bergliften Niet inbegrepen: Toeristenbelasting (ca. €1,80 per persoon) Meer informatie en boeken: ga voor 8-daagse actieve vakantie in Gerlos naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83324 of bel met Kras 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR83324. Deze aanbieding is geldig t/m 9 februari 2018. De wereld is Kras si U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088-013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam verbindt Appartementen Tuxer Eindschoonmaak€75 per appartement (verplicht) Borg 300 per appartement Reserveringskosten 19,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) www.zoa.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26