k Overladen Dankbaiuteins! SSÊmjoriimi FAMILIEBERICHTEN 13 Sanny Witkam Pieter Koppejan Jan Hekhuis COLOFON Familieberichten Q ITIensen inq.nl Izaak de Lange Ron Pietersen Lieve Fleur Izabella Krina Boogert-Beeke Joos Compiet Cor van de Velde woensdag 24 januari 2018 kijk ook op Verdrietig om het afscheid, maar heel dankbaar voor de liefde en ondersteuning die hij ons al die jaren heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve man, onze (schoon) vader, grootvader en overgrootvader 12 november 1932 f22 januari 2018 Middelburg: Rini de Lange-Janse Paterswolde: John en Martina de Lange Sander en Apiradee Lars en Machteld Ewoud, Berend Vlissingen: Peter en Wil de Lange Yannick en Marlen Jermo en Maia Vrijdag 26 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Zaterdag 27 januari om 12.00 uur zal de crematie plechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Extra dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom team 't Zand en dokter Bruynzeel. Tot onze ontsteltenis ontvingen wij zaterdag 20 januari het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze collega Hij was sinds oktober 2007 een enthousiaste postbezorger van het depot Kapelle. We zullen zijn inzet, betrokkenheid en collegialiteit zeer missen. Wij denken aan zijn familie in deze moeilijke tijd. En wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. De collega's van PostNL Met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen en wetende dat er geen kansen waren, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzus, onze tante en vriendin 21-7-1948 t 20-1-2018 Sjaak t en Marjet Witkam-Hazen Antoine en Jeanine Witkam-Traas Julia, Jens Joop en Leni Huissen-van Kleunen Hartelijk dank aan "Hospice Het Clarahojje" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. J. Huissen Bakendorpseweg 11 4435 NH Baarland Volgens de wens van Sanny heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. 12-07-2017 19-01-2018 Even gaf je alles kleur met je lach en je kracht. Rust in vrede zacht. Er wordt voor altijd aan je gedacht. We wensen Sjennie, Edwin, Roy en allen die haar missen veel troost en sterkte toe. Oma den Boer-Olijrhook Familie de Meijer, Middelburg Familie den Boer, Amsterdam Heden overleed onze zwager en oom in de leeftijd van 98 jaar. Wij wensen de kinderen sterkte met dit verlies. Arnemuiden: J.C. van de Ketterij-Poortvliet C. van de Ketterij-Maljers J. van Belzen-van de Ketterij Neven en nichten Arnemuiden, 21 januari 2018 Zonder Iza is alles anders. Leegte en gemis voelen wij na het overlijden van onze lieve, zorgzame en onmisbare vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Maar de vele, vele kaarten, bloemen, wanne en meelevende woorden tijdens haar ziekte en na haar overlijden waren overweldigend, ontroerend en bemoedigend. Dat doet je goed, als je iemand die je zo lief hebt, missen moet. Het is onmogelijk iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken. Daarom langs deze weg: onze welgemeende en hartelijke dank daarvoor! Zoals wij ook dankbaar terugkijken op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Voor dit alles gold, wat Iza ook over haar leven al had gezegd: "Het was goed!" Andries Boogert kinderen en kleinkinderen Nieuwland, 22 januari 2018 Er zijn veel goede mensen ,maar je moet ze mogen ontmoeten. Aan de vele kaarten,lieve woorden en de aanwezigheid van de vele mensen bij het afscheid van pa,schoonvader,opa,broer,schoonbroer, is te zien en te voelen dat dit gebeurd is tijdens zijn leven. Omdat het bijna onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken doen wij het via deze weg. Namens de fam Compiet-Mahu, hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader Hiervoor onze welgemeende dank. Jan en Marianne Kees en Hannie Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2018 In liefdevolle herinnering 13-06-1946 Van Cor houden, is makkelijk Cor missen, is moeilijk Maar Cor vergeten, is onmogelijk Je Rita, Terneuzen 24-01-2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45