balderman.nl De goedÏKJopste met vertrekgaranties! 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba Geen aanbetaling! uOluErm3n.nl w boeklngen: v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 8 dagen Drielandenreis Zwarte Woud en Bodensee 10 dagen De mooiste eilanden van Istrië en Kroatië 10 dagen Rome en Florence 8 dagen Gerlos in het Zillertal/ Kirchbergin Tirol 10 dagen De Ardèche, een ware natuurbelevenis 10 dagen Italië Bloemenrivièra 10 dagen Drautal Karinthië 10 dagen Hoogtepunten van Noorwe 12 dagen Rondreis Roemenië 10 dagen Westkust van Ierland 12 dagen Rondreis 10 dagen Cöte d'Azur Saint-Aygulf 8 dagen Sonthofen in de Beierse Allgau 10 dagen Pittoresk Vrsar Istrië 12 dagen Rondreis Polen BIJ DE PRIJS INBEGREPEN BI] DE PRIJS INBEGREPEN V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland V 7 overnachting in het 4-sterren Grand Hotel du Park et Regina V Dagelijks goed verzorgd ontbijtbuffet en een 3-gangen diner V Wifi in het Grand Hotel du Park et Regina gratis (in de openbare ruimtes) V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting Overtocht Calais-Dover v.v. V 2 overnachtingen in Midden-Engeland V 7 overnachtingen in het 3-sterren Loch Achray Hotel in Callander V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en een 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting v.a. slechts I M MM Brochure en Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 12