Met bolderman.nl naar Italië boldErman.nl 4 Succesvolle jacht van Nederlandse rechercheurs op de Australische maker Toen Nederlandse rechercheurs op internet op de vreselijkste kinderporno stuitten, openden ze de jacht op de dader. Die leidde tot de arrestatie van Australiër Peter Scully. De vier agenten uit Nederland werden gisteren onder scheiden. Reconstructie van een klopjacht. beelden van Daisy staan niet op zichzelf. De gemaskerde vrouw die haar misbruikt is ook in andere films te zien: meerdere slachtoffers van één kwelgeest, een drama in delen. Zolang zij niet gevonden is, kan het misbruik doorgaan. En wat de rechercheurs niet weten: de sce- narios zijn ingegeven door onder meer gebruikers van pedobook, een duistere variant van Facebook. Gelukkig is er Google. In een Duits krantenbericht over een zedenzaak duikt de naam Dai sy 's destrucdon op. De Nederlanders die het zien vragen meteen het be wijsmateriaal op. Met speciale soft ware doorzoeken ze talloze chatge- sprekken van de verdachte, tot ze de woorden van 'Exited Girl' vinden. 'Zij' heeft te maken met de film, blijkt. En 'ze' vraagt of de Duitser wel via een versleutelde verbinding spreekt. Nee, zo blijkt. 'You idiot', sneert 'ze'. In werkelijkheid spreekt hier het meesterbrein achter de films: Peter Scully. De rechercheurs kunnen dat niet opmaken uit het gesprek, maar vin den wel een IP-adres dat uitgere kend leidt naar de buurt rond 'Daisy street' in de Filipijnen. Het is een aanknopingspunt, maar wel in een gebied waar één internetadres door duizenden mensen wordt ge bruikt. De liason in de Filipijnen, Arjan Verhagen, neemt zodra hij er over hoort contact op met specialis ten van de Filipijnse politie. Nu komt het aan op ouderwets recher chewerk. Als Verhagen een week op vakantie is, vindt zijn reisgenoot dat hij wel erg veel aan de telefoon zit. Ook hier, in een cafeetje in de bergen, gaat hij door. Civat koffie, dat ze dat hier ook hebben, denkt hij nog, als Stil maar. is nog geen reactie op het verzoek binnengekomen. Maar er zijn die haast onverstaanbare, geruststel lende woorden, die nu zorgen dat Nederland in september officieel een onderzoek begint. Het zijn de woorden die Danny van Althuis nog niet hoort als hij achter zijn computer in Zoetermeer zit, kijkend naar een film die de naam Daisy's destruction draagt. De kin derpornorechercheur heeft het ge luid uit staan, het beeldscherm klein gemaakt. Proto col, om minder hard binnen te laten ko men wat hij ziet. Dat is, inderdaad, de ver nietiging van Daisy. Het meisje dat voor het oog van de ca mera zo vreselijk wordt gemarteld en misbruikt is nog maar 1,5 jaar. Recher cheurs bestempelen het als het meest schokkende kin derpornomateriaal dat in omloop is. Daar zit de politieman die een halfjaar op deze afdeling werkt, een vader ook, te kijken naar wat lijkt op een professionele, intens lugu bere speelfilm. Sommige mensen hebben er duizenden dollars voor over om dit materiaal te kunnen ko pen en bekijken, in opdracht te la ten maken zelfs, maar dat weet Van Althuis dan nog niet. Interpol heeft in 2013 tevergeefs al gevraagd naar tips over Daisy's destruction, om de herkomst van de beelden te achter halen. Ook nu de film in 2014 Ne derlandse computers heeft bereikt, Minutieus, beeld voor beeld, wordt de lijdensweg van Daisy ontleed. Alles kan belangrijk zijn weet teamleider Farid el Hamouti. Ooit bleek de dop van een fles bar le duc water een essentiële aanwijzing om een misbruiklocatie te bepalen: alleen in België en Nederland hebben ze een blauwe kleur. Alleen: nu is er geen dop, geen stopcontact, geen knuffel. Alleen het Aziatische uiter lijk van Daisy, naast het 'stil maar' dat uit eindelijk geen Nederlands blijkt, maar deel van een Filipijns dialect, dat gelinkt kan worden aan een arm gebied in dat land waar tientallen miljoenen mensen zo spreken. Ondertussen dringt de tijd. De De adrenaline pompt door zijn lijf. Zijn collega's weten het later ook: ze hebben de speld in een hooiberg gevonden 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 12 dagen Lago Maggiore, Cinque Terre en Toscane 12 dagen Toscane, Bloemenrivièra en de Cöte d'Azur 12 dagen Hoogtepunten van Toscane 12 dagen Hoogtepunten van Sicilië 799,- Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! w www.bolderman.nl 15 dagen Rondreis Klassiek Italië en Amalfikust dinsdag 23 januari 2018 GO De ontmaskering van Carla van der Wal Den Haag .a. slechts v.a. slechts v.a. slechts CornfortJ v.a. slechts Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ANVR Brochure en (0318)58 09 58 boekingen: Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer encl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 4