kleintjesmarkt Geef haar schoon drinkwater Wellnessweekend in Boedapest Exclusieve Lezersreis Bewonder de Lorelei. Proef de wijn. NUWEGf® Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl Zakelijk Financieel Groot bereik? ZOA www.zoa.nl 0 f Boek vóór 31 januari op Kras.nl/LR20563 Exclusieve Lezersreis Goddelijk verblijf nabij Brugge, Gent en Knokke De wereld is Kras Exclusieve lezersreis •Extra ingekocht: Hotel Restaurant Jagerhof - Kamp Bornhofen V 4 dagen half pension V rondvaart over de Rijn Welkom aan de oevers van de Rijn. De Rijn is een bij zondere rivier. Tal van schrijvers en dichters schreven er over. Zangers en zangeressen bezongen dit water in alle toonaarden. Schilders lieten hun pallet spreken. En componisten maakten jubelnoten aan muziek. De Rijn is een fenomeen. Hotel Jagerhof ligt vlakbij de Rijnoever in Kamp-Bornhofen en wordt omgeven door de feeërieke wijnheuvels van de Midden-Rijn, tussen Koblenz en Rüdesheim. Dit gedeelte van de Rijn staat bekend als de Romantische Rijn. U struikelt er als het ware over de bezienswaardigheden. Het bekende wandelpad Rheinsteig ligt op loopafstand van het hotel. U begrijpt al snel waarom dit gebied sinds 2002 op de Unesco-lijst staat van werelderfgoed. In de directe omgeving vindt u meer dan 40 middeleeuwse, vaak op bergen gelegen burchten. Overal om u heen wordt wijn verbouwd op steile hellingen. Een lust voor het oog. Natuurlijk bezoekt u ook de befaamde Lorelei, een 132 meter hoge rots langs de rechteroever van de Rijn bij de Duitse stad Sankt Goarshausen. Op dit punt maakt de rivier een scherpe bocht, waardoor er een stevige stroming ontstaat. De vele schepen die hier vergingen, vormen een rijke inspiratiebron voor legendes en verhalen. U mag het niet missen! Zoals ook het proeven van een glas witte wijn uit de streek tot bijna verplichte 'kost' behoort. Over het Hotel Restaurant Jagerhof kunnen we kort zijn. Niet trendy, maar ouderwets goed. Hele comfortabele bedden, plus zithoek, televisie en badkamer met douche en toilet. Inclusief gratis wifi in het hoofdgebouw. Het ontbijtbuffet 3 overnachtingen 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 3 x 3-gangendiner of buffet welkomstdrankje 2 drankjes per diner (bier, witte of rode wijn of frisdrank) rondvaart over de Rijn, naar St. Goar en terug een klein afscheidscadeautje bij vertrek Actievoorwaarden kortingen Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 1 kind van 0 t/m 5 jaar gratis, t/m 11 jaar 50% korting en vanaf 12 jaar 30% korting. Toeslag 1-persoonskamer: €2,50 per nacht. Toeristenbelasting: 2 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten: 15 per boeking. Toe aan een heerlijke 'break'? Bezoek het mooie Vlaanderen. Vergaap je aan de architectuur van his torische steden als Brugge, Gent of Antwerpen; flaneer over de boulevard van Knokke, ga heerlijk shoppen, of kom gewoon tot rust in een omgeving die zo anders is dan je thuis gewend bent. Boek nu een comfortabel verblijf in het majestueuze Godshuis in Sint- Laureins, Oost-Vlaanderen. Een plek waar je niet alleen culinair verwend wordt, maar ook kunt genieten van wellness en luxe die hoort bij een 4-sterrenaccommodatie. Het Godshuis is een 19e eeuws klooster met indrukwekkende gewelven en galeries. De kamers beschikken over traditionele kenmerken zoals dikke muren en houten balkenplafonds. Sint Laureins en haar omgeving worden gekenmerkt door uitgestrekte polders en kreken, ideaal om per fiets te verkennen. Op korte afstand van het hotel liggen de historische steden Brugge, Gent en de badplaats Knokke. Ook een bezoek aan de Nederlandse vestingplaats Sluis behoort tot de mogelijkheden. Brugge kruipt onder je vel: een Middeleeuwse Hanzestad vol grandeur, én immens lekkere chocolade! Gent ademt geschiedenis, maar borrelt tegelijk van cultuur en modern stadsleven. Knokke is natuur (Het Zwin), shoppen, zee, strand en beachbars, gastronomie, sport en kunst. Zeeuws-Vlaanderen is het land van Reynaert de Vos, Jantje van Sluis en de Vliegende Hollander, met eeuwenoude stadjes, gezellige marktjes, zee- en strandplezier. Het Godshuis is goddelijk. Hier kunt u genieten als een God in Fr... eh... België. Het Godshuis 99,- p.p. 2 overnachtingen op een Cosy kamer 2 x ontbijtbuffet 2 x 3-gangendiner (tussen 19 en 21 uur) •lx lunchbuffet (2e dag) tussen 12 en 14 uur non-alcoholische drankjes tussen 8 en 22 uur alcoholische drankjes tussen 18 en 22 uur •gebruik van sauna's en stoombad tussen 11 en 21 uur Geldig met aankomst op zondag en maandag -Aankomst op dinsdag, woensdag en donderdag €109,- p.p. -Aankomst op vrijdag €129,-p.p. - Aankomst op zaterdag €119,-p.p. Actievoorwaarden kortingen Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: Maximaal 2 kinderen, t/m 6 jaar 50% korting en t/m 11 jaar 25% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 100%. Boekingskosten: 15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Hotel Jagerhof naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1763 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl NUWEG(£> Meer informatie en boeken: Ga voor Het Godshuis naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1764 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: De Persgroep - Afdeling Rubrieken Postbus 8759 3009 AT Rotterdam Geldzaken Overwaarde op uw woning? Maar afgewezen door de bank? Bel: 06-13652554 adverteren onder een rubriek K Gratis advertentie Ultieme ontspanning in een verrassende stad? Kras heeft speciaal voor u dit unieke arrangement samengesteld. Beleef een heerlijke wellness-ervaring en ontdek de highlights en hotspots van de stad met een iocal. Danubius Health Spa Resort Margitsziget* Dit stijlvolle 4-sterrenhotel heeft een unieke ligging, omringd door een groene omgeving op Margitsziget eiland en toch midden in de stad. U kunt hier onbeperkt genieten van alle spafaciliteiten en volledig tot rust komen. Proef gastronomische gerechten in restaurant Platan met uitzicht over het park of drink gezellig een drankje in Café Kamilla. U verblijft in een kamer voorzien van alle moderne faciliteiten. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR20563 Inbegrepen: retourvlucht v.a. Amsterdam of Rotterdam, hotel en ontbijt. Speciaal ingekocht: privé wandeltour met een local, 1 x gala-diner, 1 x fles wijn en onbeperkt toegang tot de spafaciliteiten, zwembaden, Fitness Club en groepslessen. Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 31 januari t/m 31 oktober 2018. Lezersprijs 3 dagen vanaf 249,- 4 dagen vanaf 289,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 31 januari 2018. Ga naar Kras.nl/LR20563 of bel 088-0885 886 (lokaal tarief) o.v.v. reisnummer LR20563 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Hotel Restaurant Jagerhof 99,- p.p. en het diner worden bereid met verse en regionale producten. In de bar van het hotel kunt u 's avonds, na een dag rondzwerven door de mooie omgeving, nog van een drankje genieten. Godshuis - Sint Laureins 3 dagen All Inclusive V 19e eeuws klooster 3 dagen nü vanaf 249 Danubius Health Spa Resort Margitsziget Onbeperkt toegang tot spafaciliteiten, zwembaden, Fitness Club en groepslessen 1 x gala-diner 1 x fles wijn 1 x privé stadswandeling

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26