mensenlinq.nl COLOFON Familieberichten 25 FAMILIEBERICHTEN CjerardubyJcuxybu^ JcnephvtyPfuff "i""kop lllensen mq.nl (jeer Leon Segers Hermina Witte-Bos Miep Het is goed zo... Tot het allerlaatste de regie in eigen hand houdend, hebben we thuis afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa in de leeftijd van 73 jaar. AxelGreet Segers-Vonck WaalwijkStephan en Nicole Martijn Sanne AxelRonald en Sonja Jesper Claudine 19 januari 2018 Van Gistellelaan 48a 4571 EK Axel Donderdag 25 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 26 januari om 14.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Geen bloemen, in plaats daarvan graag een gift aan KWF Kankerbestrijding. Collectebussen hiervoor zullen aanwezig zijn in het uitvaartcentrum. Waar de weg mij brenge moge, aan des Vaders trouwe hand, loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi sinds 16 november 1981 weduwe van Cornelis Witte Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Philippine: Piet en Marie-José Heidi en Erwin, Brandon Cor en Winnanda, Justin, Devin, Suzanne Oss: Riekie en Hans Niels Rob en Simone Zaamslag: Rienke en Paul Eef en Stefan, Lisa, Lars Fidèl 20 januari 2018 Rooseveltlaan 137, Axel Correspondentieadres: Val 2, 4543 PB Zaamslag De dankdienst wordt gehouden op donderdag 25 januari om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Een speciaal woord van dank voor het verplegend personeel van "De Vurssche", afdeling Kiekuut, voor hun goede zorgen. Zwevend, Tussen zon en mist In flarden van helderheid Toen en later uitgewist In de versnelling van de tijd 'Een in- en ingoed mens heeft ons verlaten Met veel verdriet melden wij u het overlijden van mijn lieve man, onze goede vader en hele lieve opa Echtgenoot van Tannetje Marie Fieman Rotterdam, 28 maart 1933 Zuidzande: Zuidzande: Oostburg: Biervliet: Hoofdplaat: Draaibrug: Aardenburg: Dordrecht: Schoondijke: t Aardenburg, 19 januari 2018 Janny Pfaff-Fieman Walter Diana Pfaff-Roth Robert Annemieke Lisanne Jurgen Edo Pfaff Willeke Woittiez Wessel Leona Justus (in dierbare herinnering) Martijn Esther Pfaff-Tetteroo Danny Mike Yicheng Marije Pfaff Merlijn Lotus Correspondentieadres: J. Pfaff, Eikenstraat 10, 4505 AD Zuidzande De uitvaartdienst waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 25 januari om 12.00 uur in de H. Eligius kerk, St. Eligiusplein 17 te Oostburg. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Mariastraat te Zuidzande. Aansluitend is er een koffiemaaltijd in Hotel De Roode Leeuw, Dorpsplein 13 te Zuidzande waar gelegenheid is de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar alle verzorgenden, personeel en vrijwilligers van Coensdike, afd. Zeeschelp voor de liefdevolle verzorging. Geer is thuis. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op likeonsop Twitter Facebook SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25