HEI) li LIEVE ELEUR üvarJsilsrj Maatje van de Guchte-Sandee Bure Maatje 24 fïlensen inq.nl Gilda Johanna Verheije-van Pamelen Maatje Cornelia Risseeuw Maatje Risseeuw Lieve Maatje, We gaan je missen om wie je was, met je lach, Je grapjes, je opgewektheid, een vriendin voor velen. Nu zal er een kaarsje voor jou branden. Lieve groet, Namens cliënten en medewerkers van locatie Eeckenstein, Tragel 12-7-2017 t 19-1-2018 Aangeslagen en verdrietig zijn we door het veel te vroeg overlijden van kleine Fleur Zusje van Roy, één van onze BSO-kinderen. Wij wensen Edwin, Sjennie, Roy en familie heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Team en de locatie ouderraad van Wiedewei Kapelle Bestuur en medewerkers van Kibeo, Wiedewei Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat is overleden onze zus en schoonzus, onze lieve tante en oudtante Weduwe van Piet van de Guchte in de leeftijd van 86 jaar. Lein Sandee (in liefdevolle herinnering) Maatje Sandee-Jansens (in liefdevolle herinnering) De Lier: Jo en Cora Sandee Goes: Simon en Ria Sandee Neven en nichten Achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van de Thuiszorg en SVRZ 'de Kraayert voor de niet aflatende zorg aan Maatje betoond. 18 januari 2018 Correspondentieadres: Notenhof 8,4583 SG Terhole. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 januari om 10.45 uur in de Protesantse kerk, Zandkreekstraat 31 te Lewedorp. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er in de kerk van 10.00 uur tot 10.30 uur gelegenheid om afscheid van Maatje te nemen. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Zandlööper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Een gemis, een traan herinneringen blijven bestaan Daan en Astrid Vera Niels Johanna Maria de Kraker-Dekker - Hanny - Geheel onverwachts is overleden, onze allerliefste nicht Hanny de Kraker-Dekker Wat zullen we haar missen! kijk ook op De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die we van haar mochten ontvangen, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve zus en tante in de leeftijd van 79 jaar. Familie J.F. Risseeuw-Wijna neven en nichten 15 januari 2018 Correspondentieadres: Stuvesande 556 4532 MB Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Tussen de tranen van verdriet denken we met warme herinneringen aan onze bewoonster Lief, tevreden, genietend van het leven, is ze overleden op 15 januari j.l. Wij gaan je allemaal enorm missen. Bewoners en Begeleiding van de Kastanjelaan 'Je bent in liefde gekomen en in liefde gegaan Je was hier maar even wij zijn verliefd voor het leven' Wat een gemis, voor altijd in ons hart! Edwin, Sjennie en Roy van Damme Jip en janneke 23, 4421 TG Kapelle Als je nog even bij Fleurwil zijn of ons wilt condoleren, dan zijn jullie welkom op dinsdagavond 23 januari tussen 19.00 en 20.30 uur in uitvaartcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Op woensdagmorgen 24 januari om 10.00 uur willen we afscheid nemen in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Hierna zal Fleur in besloten kring worden begraven. Ik ga je zo missen... Je bleef niet en toch blijf je en leef je voor altijd in ons hart. Als het er echt toe doet, schieten woorden te kort. Edwin, Sjennie en Roy: we zijn er voor jullie. Opa en oma van Damme Tante Esther en Oom Jesper Mark, Laura en Emma José Tante Ingeborg de zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil... Onverwacht overleed onze lieve ma sinds 1986 weduwe van Adri de Kraker Terneuzen, 8-3-1944 t Axel, 17-1-2018 Jacco en Ursula correspondentieadres: Uranusstraat 12 4823 EL Breda Donderdag 25 januari bent u vanaf 13.00 uur welkom in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, om de familie te ontmoeten en te condoleren waarna om 14.00 uur de crematie plechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid wordt u uitgenodigd in de koffie kamer. Ook als u geen kaart heeft ontvangen, bent u welkom. Piet en Tini Bommeljé Kinderen en kleinkinderen Koos Dieleman Karin Eric Ferdie Mirjam Naomi en Britt Saskia Destombes Tjerk Domburg, 20 januari 2018 Onze ma is er niet meer, haar geest was helder, haar lichaam kon niet meer. Een groot gemis, een groot verdriet, maar herinneringen vergeten wij niet. Niemand weet wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Zo kort na het overlijden van onze pa hebben wij nu ook geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze ma, onze schoonmoeder en oma-kerkje weduwe van Medard Verheije Schoondijke, Oostburg, 22 december 1929 19 januari 2018 Sluis: Marlies en Rudi Rijckbost-Verheije Stefan en Patricia Daymon, Michelle Cindy en Robbie Semmen, Nicci Breskens: Marga en Govert Wilschut-Verheije Daniëlle en Rob Martin Oostburg: Anita en David Almekinders-Verheije David en Maxime Robbert Correspondentieadres: Sint Brandarisstraat 2, 4524 BH Sluis De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 26 januari om 10.30 uur in de Sint Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24