Altijd een uur terug naar bed i; „Prima. Uitslapen is bij ons wel beperkt. De hond wil er altijd vroeg uit. Die zit steevast rond een uur of 9 beneden te janken." „Ik zou graag een wereldreis willen maken. Nieuw-Zeeland staat bovenaan ons lijstje. We willen de natuur in. Heel veel wandelen. We zijn wel klaar met drukke steden. Dat hebben we gehad. Bovendien word ik snel moe bij veel prikkels, doordat ik twee hersen bloedingen heb gehad tijdens mijn zwanger schappen, nu 21 en 24 jaar geleden. Ik heb een aange boren bloedvatmisvor ming in mijn hoofd, waardoor kortsluiting kan ontstaan en de druk op de aders te hoog wordt. Bij een zwangerschap ging het mis. Ik was zie kenverzorger, maar ik kan niet meer werken. Ik heb ermee moeten leren leven. Ik sport heel veel; fietsen, zwemmen, lopen. Maar ik móét aan het einde van de middag rust nemen. Dat uurtje slaap, heb ik echt nodig. Elke dag." „Mijn man Geert laat eerst de hond uit. Rond half 11 zijn ze terug. Dan gaat Geert nog een rondje hardlopen langs het kanaal. En 's middags gaan we samen een stuk wandelen. Er zijn hier in de buurt veel Klompenpaden: wandel routes die zijn uitgezet over landerijen, weilan den, bossen en over erven van boerderijen. Paadjes waar je anders nooit komt. De hond is niet welkom op deze routes, dus die mag helaas niet mee." Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. 9.00 uur Jet Witter (54) uit Apeldoorn kan nog even blijven liggen als manlief Geert (58) eruit gaat voor een stevige wandeling met de hond. Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman E Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 4| zaterdag 20 januari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 68