ÜvsrJadsn Frans Van Daele Jacob Toet Jack Bastiaantje Adriaantje Brandwijk - Zevenbergen 'Weer samen' Debora Cornelia van Overeem-Oele Debora van Overeem-Oele Piet de Winter Eric de Koning EDITHE POPPE-FELS Elza Mathilda Rottier Eric de Koning Ing. Johannes Carel van de Grijp -Jo- Zoë Luke Sjanie ir Bewonderingswaardig was haar levenskracht. Nu is in rust van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Hendrik Gerardus van Overeem Rotterdam, 05-06-1928 t Terneuzen, 18-01-2018 Maddy en Martien Esmeralda en Jacco Leen Henk en Cobie Linda ]orden, Rachael, ]anelle Correspondentieadres: Reggestraat 26, 4535 GH Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 23 januari van 19:00 tot 19:30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 24 januari om 10:30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, naast het voornoemde uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk con doleren en bent u welkom in de koffieruimte naast de aula. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kimt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Stilletjes hebben we je hand losgelaten Zo bijzonder onvervangbaar Zo 'n mooi en lief mens, Onze tante Bora. Neven en Nichten. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen Linda, Peter, Ronald, Joanna, Lucas en Julian veel sterkte met dit grote verlies. Kees en Clementine Ko en Elly Piet en Luci Sjaak en Agnes Jan en Kosien Sjaak en Leny Verdrietig zijn wij na het overlijden van Piet de Winter (schoon) vader van Ronald en Joanna Wij wensen Ronald, Joanna, Linda, Peter, Lucas, Julian en verdere familie sterkte met dit grote verlies. Wim en Hanneke Marieta en Ronald Op 15 januari jl. is plotseling op 53-jarige leeftijd onze lieve zoon, broer en oom overleden. Willem en Tanny de Koning Roy en Biddia de Koning en kinderen Anneke Wagenaar en kinderen Geschokt vernamen wij het bericht van het overlijden van Echtgenote van onze oud EHBO instructeur FONS POPPE En Moeder van ons EHBO instructrice ANNEKE BIKKER-POPPE Wij wensen Fons en Anneke en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en Leden EHBO Oostburg En geef me nu mijn hoed Adieu, nu moet ik gaan ik vond het leven goed ik heb mijn best gedaan Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze lieve pa, opa en opa Stok weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 92 jaar. Heikant: Rosita en Luc Liesbeth en Jelle, Lily, Ella 17 januari 2018 Correspondentieadres: Magdalenastraat 12a, 4566 BB Heikant U kunt afscheid nemen van pa in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 23 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 24 januari om 10.30 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enkel schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Wat overblijft, herinneringen niet groter dan een foto die ik koester. Boudewijn Büch Wij ontvingen het droevige bericht dat onverwacht en veel te vroeg is overleden vader van onze leerling Elise (h4c) en oud-leerling Lana. Wij wensen Elise, Lana, hun moeder, familie en vilenden Gods hulp en steun toe en de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het college van bestuur, het personeel en de leerlingen van het Ostrea Lyceum te Goes drs. J.A. Brand voorzitter college van bestuur Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zorgzame broer Vllssingen, 16 oktober 1932 fF Bedum, 29 december 2017 Anneke den Hollander Thea Kosten Tot ons grote verdriet is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en trotse opa weduwnaar van Rini Toet-van Pujfelen in de leeftijd van 79 jaar. Jacky en Ronald Gwendolyn Rowenna en fason Guillaume Dave en Bianca Bobby en Bling 18 januari 2018 Offenbachlaan 2,4384 ME Vlissingen Wij willen zijn leven gedenken op woensdag 24 januari om 14.00 uur in Strandpaviljoen Panta Rhei, Nollehoofd 1 te Vlissingen. Nadat wij hem vandaar uitgeleide hebben gedaan, heffen wij het glas op zijn leven en is er gelegenheid tot informeel samenzijn. Jack hield van alle bloemen. Haar naam staat in ons hart geschreven. Het einde kwam veel te gauw. Maar in gedachten blijft steeds leven. Haar liefde zorgzaamheid en trouw. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma In de leeftijd van 64 jaar. IJsbrand Ron en Liesbeth Erik en Jolanda Sander Lucas Renesse, 18 januari 2018 Correspondentieadres: Familie Brandwijk Hogezoom 164 4325 CM Renesse De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op woensdag 24 januari om 13.30 uur in het Dorpshuis van Renesse, Zeeanemoonweg 1. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van Renesse aan de Oude Moolweg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd dorpshuis. Onze welgemeende dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Renesse, in het bijzonder Dr. Bij de Vaate en het team van Allévo voor de goede en liefdevolle verzorging. Sjanie hield van bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62