ARDUIN Werken bij Kloosterboer - boeiend en uitdagend WERKVOORBEREIDER CALCULATOR i. i' Zorgbemiddelaar Accountmanager Werken en Leren Manager Financiën (Junior) Medewerker Communicatie Communicatieadviseur Senior Planner Projectleider Nieuwe Woonlocaties HR Manager Coördinator Jobcoach Thermosan Engineering Arduin is volop in ontwikkeling Er wordt geïnvesteerd om de organisatie verder te professionaliseren en in kwalitatieve en kwantitatieve zin te versterken. Wil jij hier een bijdrage aanleveren? Dan zoeken wij jou. voor mensen door mensen Kloosterboer Vlissingen B.V. is onderdeel van de Kloosterboer Groep. Kloosterboer beschikt over een uitgebreid internationaal netwerk met vestigingen in o.a. Frankrijk, Zweden, Noorwegen, Duitsland, Verenigde Staten, Canada en Zuid-Afrika en is toonaangevend in de logistieke dienst verlening voor temperatuur gecontroleerde voedselproducten in West-Europa. Vacatures C-Port. Thuis in de haven! C-PÜRT Vacatures C-Port www.kloosterboer.com Member of Feyter Group Het betreft hier een vacature voor Thermosan Engineering B.V. in Middelburg. Thermosan Engineering is een producent van toebehoren voor buisleidingsystemen en levert haar producten oan de (petro)chemische industrie en offshore over de gehele wereld. j zijn op zoek naar een nieuwe collega voor de functie van: Thermosan Engineering is een relatief kleine organisatie met korte communicatielijnen. Er heerst een positieve teamgeest en betrokkenheid bij het werk. Lees meer op de website: www.thermosan.nl. Thermosan Engineering is onderdeel van Feyter Group. Lees meer over Feyter Group op: www.feyter.com Functieomschrijving In deze functie bent u mede verantwoor delijk voor het gehele proces vanaf de aanvraag voor een offerte tot de uitein delijke facturatie. Als stappen in dit gehele proces moet u o.a. denken aan het op een correcte en deskundige wijze te woord staan van onze klanten. Het aanmaken van offertes met de best haalbare kostprijs en productiemethode. Het nauwkeurig en accuraat verwerken en inboeken van offertes, materialen, productcertificaten en facturen in het ERP systeem. U bewaakt het bijbehorende budget (uren en materialen) en levertijd en onder houd hiertoe een goed contact met de verantwoordelijken uit de werkplaats. U rapporteert aan de bedrijfsleider. Het betreft een kantoorfunctie met direct contact met de klant. De CAO Metaal- bewerkingsbedrijf en een werkweek van 40 uur per week (8.00 u t/m l/.OOu) is van toepassing. Functie eisen Opleiding MBO (techniek); Commerciële instelling; Aantoonbare affiniteit met (verspaning)techniek; Beheersing van Microsoft Office en ervaring met het gebruik van ERP software; Goede schriftelijke en mondelinge communicatieve vaardigheden (bij voorkeur ook in het Engels); Stressbestendig, zelfstandig en niet bang om initiatief te nemen; Woonachtig in de omgeving Middelburg. Geïnteresseerd? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer K. Overdulve (bedrijfsleider) via het telefoon nummer 0118-62/850. Solliciteren U kunt uw sollicitatie via email richten aan de heer D. van de Wiele (d.vandewiele@ feyter.com), onder vermelding van de functienaam. Meer informatie vind je op: arduin.nl/ikwilwerkenbijarduin Stuur je brief en CV naar ikwilwerken@arduin.nl ADVERTENTIE Sinds 1981 is Kloosterboer actief in Vlissingen-Oost. Hier werken zo'n 300 vaste medewerkers. Daarnaast worden dagelijks gemiddeld 80 tot 100 tijdelijke medewerkers ingehuurd. Op de dagen dat er een boot gelost moet worden, kan dit zelfs oplopen tot zo'n 150 man. Dit betreft voornamelijk havenlogistieke krachten, zoals terminalm- edewerkers, heftruckchauffeurs en scanners. Voor de inhuur van havenlogistieke medewer kers werkt Kloosterboer samen met C-Port, Thuis in de haven! C-Port beschikt over een uitgebreid netwerk van vakbekwame en gecertificeerde medewerkers. Sommigen werken vrijwel volledig bij Kloosterboer en anderen werken bij verschillende andere opdrachtgevers van C-Port. Kloosterboer blijft groeien en daarom zijn wij altijd op zoek naar nieuwe collega's. Ben jij een doener, ben je flexibel en wil je graag samenwerken, dan kun jij onze nieuwe collega worden. Bij Kloos terboer vind je enthousiasme, hard werkende collega's en een leuke werksfeer: een dag zonder een lach is bij ons een zeldzaamheid. Daarnaast bieden we natuurlijk een goed salaris en overige arbeidsvoorwaarden. Zit je nog op school en zoek je een stage plaats of leer-werkplek, ook dan ben je bij Kloosterboer aan het juiste adres. Jaarlijks hebben we plaats voor 5 tot 10 leerlingen/ studenten van verschillende opleidingen. Ook hebben wij trainee mogelijkheden voor pas afgestudeerden met HBO- of WO diploma, bij voorkeur in de richting logistiek of economie. Een overzicht van alle vacatures, stageplaatsen of traineeships vind je op: www.werkenbijkloosterboer.nl Terminalmedewerkers Customer Service Medewerker Voor meer informatie over onze actuele vacatures, stages of traineeships, kijk op www.werkenbijkloosterboer.nl C-Port is een (haven)logistieke dienstverlener met zo'n 160 professionele (haven)logistieke medewerkers in dienst, waarvan het meren deel een vast dienstverband heeft. We zijn voornamelijk actief in de dynamische wereld van scheepvaart en logistiek. C-Port opereert o.a. in en rondom de havens van Vlissingen Terneuzen en Rotterdam Moerdijk en verzorgt deze operaties vanuit haar kantoren in Vlissingen-Oost en Rotterdam. C-Port biedt moderne arbeidsflexibiliteit met behoud van vakmanschap via vaste (haven)logistieke medewerkers! Zo komen we tegemoet aan de behoeften van onze opdrachtgevers, zonder dat dit ten koste gaat van werkzekerheid voor onze collega's. We bieden onze collega's nl. perspectief door middel van vaste contracten en loopbaan ontwikkeling als (haven)logistiek medewerker. Word jij enthousiast van havens logistiek en wil je een baangarantie bij C-Port en daarmee werkzekerheid bij verschillende van onze mooie klanten, dan verwelkomen wij jou graag als onze nieuwe collega. Check onze website om ons team te versterken, tot snel! Voorman Lashing Securing Terminaltrekker Chauffeur Meewerkend Voorman Haven(logistiek) Heftruckchauffeur Havenlogistiek Medewerker Rigger en Lasher www.c-port.nl Meer informatie over onze vacatures? Kijk op www.c-port.nl/vacatures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32