Ék 'Final clap' voor Woody Allen? 24 Ml ANGELA KIJKT TV Mocht ik me ooit nog afvragen wat ik precies ben, dan weet ik sinds kort het antwoord: de wangen van Gerda Smit, de wenkbrauwen van Irene Moors en een kas tanjebruine pruik, mét lok uiteraard. En niet te vergeten een specifieke neus, die speciaal moest worden gemaakt en nu in een plastic bakje in de kast ligt tussen andere neuzen. Welkom bij De TV Kantine Voor wie het gemist heeft: ik zit dus er dus in. Als typetje. Waarmee ik in het rijtje be land van Matthijs van Nieuwkerk, John de Mol, Guus Meeuwis, Maik de Boer, Eva Jinek en niet te vergeten Kim Holland. Zoals iemand het samenvatte: 'Dan heb je het hoogste van het hoogste bereikt en kun je rustig sterven.' Eh.dat laatste liever nog lang niet. En zo heb ik er ook nooit over nagedacht. Het stond niet op mijn bucketlist, omdat het idee alleen al te idioot voor woorden is. Maar: ik vind het een enorme eer van Carlo en Irene. Ik ben blijkbaar geen grijze muis, mijn werk valt op. Bovendien betekent elke dag met je snufferd op deze plek staan en af en toe flink uitdelen, dat je óók moet kunnen incasseren en tegen een plaagstootje moet kunnen. En dat komt in dit geval niet van zomaar een programma, maar van de winnaar van de Gouden Televi- zier-Ring 2010. kunt - ik noem maar iets - De Slimste Mens winnen en dénken dat je bedolven wordt on der de appjes en berichten. Maar op het mo ment dat Irene in een interview roept dat ze jou imiteert, ontploft je telefoon pas echt. Ondertussen houd ik natuurlijk mijn hart vast voor vanavond. De gelijkenis tussen Irene en mij is eng, oordeelde mijn moeder bij het zien van de eerste foto's. Dat kan ik alleen maar beamen. En hoe gaat ze mijn snerpstem nadoen, wat kraamt ze als Angela allemaal uit en wat is het scenario? Ze laten vast een be jaarde met een rollator tegen mijn kuiten aan rijden. Of Wendy van Dijk een poeier op mijn specifieke neus geven, zoals ze onlangs bij &Chantal bekende graag te willen doen. Maar het meest benieuwd ben ik naar mijn eigen reactie op alles. Naar het antwoord op de vraag of ik inderdaad zoveel zelfspot bezit als ik graag roep. Quote van de dag Kim Holland, Gordon, Maarten van Rossem en Yolanthe Sneijder-Cabau hebben één ding gemeen: ze zijn gepersifleerd in De TV Kantine. Maar hoe worden Carlo Boszhard en Irene Moors omgetoverd tot zon typetje? Deze krant keek mee achter de schermen. Een bakje met het rechterwangkuil tje van Ilse DeLange, een bakje met de onderlip van Max Verstappen. De kaken van Sophie Hilbrand, de appelwangen van Anniko van San ten, de neus van Gijp, de oudeman- nennek van Joop van den Ende, de Joke Bruijs-wangplooi. Het is een vreemde ge waarwording voor wie binnenloopt in de visagie- ruimte van De TV Kantine, al negen seizoenen lang het domein van grimeur Barbara van Munster. In haar stoel zit Irene Moors, die vandaag wordt getransformeerd tot onze tv-columnist Angela de Jong. „Ze durft dingen te zeggen, en of je het er Babyserie de Roze Hel Eigen show Ellie Lust Fronsen geeft me zon bezorgd uiterlijk. Een babyprikje haalt dat weg De filmmaker ligt op nieuw onder vuur na hernieuwde verklarin gen van zijn geadopteerde dochter Dylan Farrow (32) die na kranteninterviews in het verleden deze week voor het eerst op televisie verklaarde dat hij haar op 7-jarige leeftijd heeft aangerand. De beschuldigingen duiken regelmatig op, maar tot een proces is het nooit gekomen. De regisseur heeft alle beschul digingen altijd ontkend. Giste ren maakte Colin Firth, met wie Allen in 2013 de film Magie in the Moonlight maakte, be kend dat hij nooit meer in een film van de New Yorker wil ac teren. Firth zei dat enkele uren nadat het interview met Dylan Farrow, die door Allen samen met zijn ex-partner is geadop teerd, was uitgezonden. Eerder hadden ook Rebecca Hall en Timothee Chalamet, de hoofdrolspelers uit de nieuw ste speelfilm van Allen, A Rainy Day in New York (die nog in première moet gaan), ver klaard spijt te hebben van hun samenwerking met de regis seur. Andere voormalige ac teurs uit films van Allen - on der wie Mira Sorvino, Rachel Brosnahan en Greta Gerwig - lieten weten spijt te hebben dat zij ooit voor hem hadden ge werkt. Een van de weinige ac teurs die steun betuigt is Alec Baldwin. In de Amerikaanse filmwereld wordt nu heftig ge speculeerd of Allen, die jaar lijks een speelfilm maakt, ooit nog een film kan maken nu hij door zoveel acteurs wordt afge wezen. Een nieuw filmproject heeft de 82-jarige voorlopig nog niet aangekondigd. 1 ^2 Eer Tig seizoenen verder heeft De TV Kantine nog steeds impact, weet ik inmiddels. Je Marlies van Leeuwen ONLINE Leonie ter Braak lanceert op de site van deze krant een wekelijkse serie: de Roze Hel. Ze spreekt met be kende en onbe kende ouders over verhalen die je normaal niet hoort over baby's. De roze wolk die volgt op gezinsuit breiding wordt doorgeprikt. REALITY Ellie Lust gaat voor een nieuw AVROTROS- programma op patrouille met collega's in het buitenland voor een 'kijkje in de wereld van de politie'. Dat ge beurt steeds in een ander land of andere stad. De eerste afle vering is te zien op 27 februari. zaterdag 20 januari 2018 Patricia Paay vertelt in Veronica Gids dat het ver driet aan haar gezicht was af te lezen en besloot tot botox. Steeds meer acteurs van naam en faam willen niet meer samenwerken met re gisseur Woody Allen. Ab Zagt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24