nterior Gemeente overweegt goedkope vergunning Kortingen tot 50% op designmeubelen 6 Woontrend Zeeland Veel mensen parkeren nu hun auto nog langs de Westhavendijk, maar dat gratis parkeerterrein maakt in de toekomst plaats voor het plan Westerschans. De gemeente wil voorkomen dat werknemers uit de binnenstad gaan parkeren bij de Praxis, Omnium of zelfs in de wijk Goes-Oost. Het Molenplein, waar altijd plaats genoeg is, zou een goed alternatief kunnen zijn. „In dat geval hoeven we ook geen nieuw parkeerterrein aan te leg gen", zegt wethouder Loes Meeuwisse. Overigens houdt ze nog een slag om de arm. „We inter viewen de gebruikers van het be staande gratis parkeerterrein nog om te horen hoe zij erover denken." Aan de zuidwestkant van de bin nenstad verdwijnt het gratis P+R- parkeerterrein bij het station. Ook daar zetten veel werknemers hun auto neer. De gemeente ziet er wei nig in om het Hollandiaplein met goedkope vergunningen als alter natief aan te bieden. De verwach ting is namelijk dat dit plein in de toekomst meer gebruikt zal worden door bezoekers van de binnenstad. Daarom wordt onderzocht of op We vragen de gebruikers van het gratis parkeerterrein nog om hun mening het huidige railopstelpunt van Pro rail, ten zuiden van de Jumbo, een nieuw gratis parkeerterrein kan worden aangelegd. Daar zou ruimte zijn voor 150 auto's. Samen met Prorail worden de mogelijkheden onderzocht. Het grote gratis parkeerterrein aan het Stationspark wordt overi gens ook uitgebreid, maar de ge meente betwijfelt of dat een gewild alternatiefis onder mensen die in de binnenstad werken. Bestelbussen Uit de parkeervisie blijkt verder dat de gemeente het parkeren van hele grote bestelbussen (langer dan zes meter) in woonwijken wil toestaan. Nu is dat verboden, maar de ge meente zegt te begrijpen dat de in woners die ermee rijden hun voer tuig graag dicht bij huis willen par keren. Uit onderzoek is gebleken dat op 60 plaatsen in woonwijken door heel Goes geschikte ruimtes zijn voor de lange bussen. Ze mo gen van het college in elk geval niet het uitzicht vanuit woningen be lemmeren. Het is de bedoeling de 60 plaatsen al op korte termijn aan te wijzen en waar nodig geschikt te maken voor het parkeren van de bussen. De sale is gestart in onze showroom! Wij maken ruimte voor de nieuwe col lectie en verkopen showroommodellen tegen kortingen tot 50%. U vindt alvast een voorproefje op www.woontrend.nl/sale. Kom voor het volledige aanbod langs in onze showroom! Wees er snel bij, want weg weg. IN DE REGIO Party voor beperkten Vrouwen van Napoleon Kole-Burger exposeert MIJN DORP, MIJN STAD vrijdag 19 januari 2018 BE- Auto werknemer naar Molenplein De gemeente Goes wil mensen die werken in de binnenstad met een aantrekkelijk geprijsde ver gunning verleiden om in de toe komst hun auto te parkeren op het Molenplein. Dat staat in een visie over het parkeerbeleid. Rob Paardekam Goes - Loes Meeuwisse, wethouder SALE Woontrend Zeeland Duinstraat 18a, Koudekerke www.woontrend.nl telefoon: 0118 55 55 60 THOLEN Feestcafé Tholen houdt morgen een feestje voor men sen met een beper king. Het thema is: après ski. Het feest begint om 19.30 uur en duurt tot 23.00 uur. De locatie is sport- en gemeen schapscentrum Meulvliet. Entree bedraagt 2,50 euro. KAPELLE De afdeling Zeeland van de Nederlandse Genealogische Ver eniging houdt mor- gen een voordracht over 'De vrouwen van Napoleon' in De Voorne te Kapelle. Napoleon was een man met twee echt genotes, drie grote liefdes en 60 ver schillende relaties. Dit bracht natuurlijk het een en ander met zich mee. Een aantal van deze vrouwen en relaties komt naar voren tij dens de voordracht. De lezing vindt plaats in De Voorne te Kapelle en vangt aan om 14.00 uur, de toegang is gra tis. ELLEWOUTSDIJK 't Kerkje van Elles- diek in Ellewoutsdijk houdt morgen een open middag van wege de tentoon stelling 'Zien en be leven' van schilde res Anneke Kole- Burger. Zij stelt een twintigtal werken tentoon. De kunste nares is zelf aanwe zig om toelichting te geven. De expositie is gratis te bezichti gen tussen 13.30 en 16.00 uur. WANDELTOCHT VLISSINGEN Wandelsportvereniging Willen is Kunnen houdt morgen een Wintertocht door Vlissingen. Deelnemers kunnen zich inschrijven voor 5,10,15, 20 of 30 kilometer. Het inschrijfgeld bedraagt 3 euro, voor leden van een wan- delbond geldt een korting van 1 euro. Inschrijven en start is in clubhuis Ons Plekje, Falckstraat 4. De starttijd voor 20 of 30 kilometer is tussen 08.30 en 09.30 uur. Voor de overige afstanden is dit tussen 09.30 en 12.30 uur. fotoh groenevelt GOES Inloophuis Oase, Rooseveltlaan 87, 13.30-15.30 uur: Open middag klei- groep 'Werk in Uit voering'; De Spinne, 15.30-18.00 uur: Gratis Streetball &Streetdance voor jongeren van 12 tot 18 jaar; Podium 't Beest, vanaf 19.00 uur: Start Presenta tieweekend Jeugd- theaterschool Zee land; 'S-HEERENHOEK De Jeugdhoeve, Blikhoek 4,16.00- 20.00 uur: Carna- valsbeurs; KAMPERLAND Dorpshuis Casem- broot, Alexiaplein 3, 13.00-16.00 en 20.00-23.00 uur: Vrij biljarten; KAPELLE Cederhof, 08.00- 21.00 uur: Expositie Dita van Poelje; De Vroone, C.D. Vereek- estraat 74,13.00- 17.00 uur: Biljarten voor senioren; KRUININGEN Dorpshuis, Berg hoekstraat 4, 09.30- 11.30 uur: Start Cur sus Windows 10 voor beginners; Hof Cruninghe, 14.00 uur: Optreden Zuid Bevelands Dames koor; OVEZANDE Poppodium De Klomp, Burgemees ter Andriessen- straat 1, 20.00 uur: Voorronde Spectra met gastoptreden Monomyth; SINT MAARTENS DIJK Bloemenlaan 3, 10.00-10.45 uur: Voorleesochtend voor kinderen van 0-4 jaar tijdens Ma- macafé; THOLEN Gemeentehuis, 14.00 uur: CVA Trefpunt en aan sluitend officiële opening fototen toonstelling Afasie- centrum; YERSEKE Moerzicht, 14.00- 16.00 uur: Spelmid- dag met onder an dere koersbal en sjoelen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61