5 Appartementen waar het water nooit ver weg is P2 Ik woon op de zesde verdieping. Dat is qua zicht eigenlijk ideaal dere een lekkere stoel heb staan om in te liggen en van waaruit ik naar buiten kan kijken. Ook staat daar een kleine open haard, een van de wei nige zaken die ik heb overgenomen van de vorige bewoners. Het gedeelte waar de tv staat noem ik het rode hoekje. Dit vanwege mijn favoriete plekje in huis: mijn heerlijke rode stoel. Daar zit ik het liefst. Al zit ik eigenlijk nog liever lekker buiten. Ik heb zowel aan de voor- als achterkant een terras. Op een mooie zomerdag ben ik altijd verzekerd van zon. Aan de voorkant heb ik prachtig uitzicht over de Westerschelde. Dat is iedere dag weer genieten. Met een wijntje buiten zitten en naar de pas serende boten en mensen kijken. Ik woon op de zesde verdieping. Dat is qua zicht eigenlijk ideaal. In mijn vorige huis had ik overal schilderijen hangen. Nu heb ik een selectie gemaakt en deze aan één muur gehangen: het galerijhoekje zeg maar. Dit was me aangeraden door een binnenhuisarchitect en dat is een goed advies geweest." IJsland „Aan de muur hangen zes schilde rijen. Van alles en nog wat. Er zit een schilderij bij dat ik zelf heb gemaakt, net als een exemplaar van mijn klein dochter. Een bijzonder stuk vind ik een schilderij dat is gemaakt door Gijs Keizer. Hij was een vriend van mijn schoonouders. Van hen heb ik een schilderij van hem gekregen van een landschap in IJsland. Daar kan ik echt bij wegdromen. Ik denk er zelfs over om binnenkort naar IJsland op vakantie te gaan. Dat heeft wellicht wel iets met het schilderij te maken. De badkamer en keuken heb ik grotendeels laten vernieuwen. Zo heb ik het bad uit de badkamer ge haald en een grote inloopdouche la ten plaatsen. Helaas is de keuken echt een aparte ruimte. In mijn vorige huis had ik een woonkeuken. Dan was je echt samen met je gasten, nu sta je alleen in een aparte ruimte. Maar dat is dan ook zo ongeveer het enige element dat ik mis." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 19 januari 2018 feest e' MetaPot Meta Pot (73), is geregeld te vinden op de golfbaan en gaat graag op reis. Ze heeft twee zoons. Terneuzen Adres: Waterfront 238 Prijs: €365.000 Bouwjaar: 2005 Kenmerken: Panora misch uitzicht over zowel de scheeps- route in de Wester schelde als het ach terland van Terneu zen. Op de twaalfde verdieping, drie slaapkamers. Terneuzen Adres: Waterfront 206 Prijs: €425.000 Bouwjaar: 2005 Kenmerken: Gelegen op derde verdieping. In woonkamer vijf grote ramen met pa noramisch uitzicht op de Westerschelde, Scheldeboulevard en jachthaven. Breskens Adres: Molenwater 1-302 Prijs: €335.000 Bouwjaar: 2013 Kenmerken: Luxe en ruim appartement op derde verdieping van appartementencom plex Wapen van Breskens. Twee slaapkamers. Vlakbij de Westerschelde. Meta Pot vindt het een feestje om in dit appartement te wonen. Een tuin mist ze totaal niet. FOTO'S BOAZ TIMMERMANS Terneuzen Adres: Steenkamplaan 32 Prijs: €224.000 Bouwjaar: 2008 Kenmerken: In het centrum van Terneu zen gelegen licht ap partement. De ge heel gemeubileerde woning heeft twee slaapkamers en is gelegen op de vierde verdieping. Breskens Adres: Port Scaldis 23-72 Prijs: €479.000 Bouwjaar: 2005 Kenmerken: Hoek- appartement op de zevende verdieping van de buitendijks gebouwde Residen tie Flandria. Kijkt uit over Westerschelde en de polders.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49