OvarJsilsrj Marina Pieternella de Back-van Boven Christina de Braai - Tiny - Adriaan Abraham de Kam 1 (J) niensgn.inq.niFAMILIEBERIC15 Lourus van der Weele Lou Janny Arendse - Marijs Rina in de leeftijd van 83 jaar. Goes: Jannie van der Weele-van Boven Wilhelminadorp: Jack en Helma Nanne en Martin Ilja en Arjan Mila, Ibe 's-Heer Abtskerke: Rens Goes: Robert en Jolanda Mark Jos en Julie Wolphaartsdijk: Marianne Goes: Evelien en Giuseppe Rotterdam, 16 januari 2018 Vogelzangsweg 48, 4461 NH Goes De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 22 januari om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Voorafgaand is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Direct na de dienst is er gelegenheid tot ontmoeting. De familie gaat aansluitend aan de dienst Lou in besloten kring begraven. Daarna kunt u hen condoleren. -Adrie - Suus Smallegange-de Looze Hubertus Petrus Marie van Sikkelerus vrijdag 19 januari 2018 Zo snel, zo plotseling, nauwelijks te bevatten. Wat zullen we je warmte missen. Schoonzus en tante van: Truus en Ko Paauwe beiden in herinnering Roel en Bea Caroline Aart en Ria Arendse Lisette en Marco Matthieu en Marije Achter de tranen van verdriet schuilt de glimlach der herinnering. Dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben we afscheid genomen van een bijzonder mens, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van les de Back in de leeftijd van 93 jaar Breskens: Jaap en Annelies de Back-Kroon Leslie in herinnering Jodie Breskens: Ronald en Benita de Back-Temmerman Lizzy Breskens, 18 januari 2018 Correspondentieadres: Azaleastraat 11,4511 GW Breskens Een speciaal woord van dank aan allen die haar zo liefdevol verzorgd hebben. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 24 januari om 15.00 uur in de SoW-kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend is de begrafenis op de nieuwe begraaf plaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot con doleren van 14.30 tot 14.55 uur in voornoemde kerk. De één ivordt door het leven heen gedragen De ander er hard doorheen getrapt Je was een rots in de branding En koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleen had je de wind niet mee. Na een zeer intens en bewogen leven vervullen wij de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma, dochter, zus, schoonzus en tante Terneuzen, t Terneuzen, 11 september 1959 14 januari 2018 Terneuzen: Saskia en Jeroen, Ninthe, Vince Terneuzen: Janco en Chambica, Iris Terneuzen: Natascha en Thomas, 7 Terneuzen: Jan en Francien de Braai - de Putter Terneuzen: Leen en Ria Terneuzen: Annie en Ko Hoek: André Neven nichten Correspondentieadres: Steenkamplaan 39, 4531 HN Terneuzen Donderdag 18 januari hebben wij haar in stilte naar haar laatste rustplaats gebracht op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen. Welzalig hij, die den God van Jacob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op den Here zijn God. Psalm 146 vers 5 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overopa Wieg mij in je armen Voer mij langs verre kusten. Om samen aan de horizon, bij stille wateren te rusten. Liduin Wij geven kennis van het overlijden van mijn broer, zwager en onze oom weduwnaar van Liduin de Kam-Serrarens Arnemuiden, f Middelburg, 4 juli 1940 17 januari 2018 Cor de Kam en Catrien Adriaanse-Joziasse Ruud en Marianne van der Zanden-Verschueren Neven en nichten Correspondentieadres Vrijlandstraat 28, appartement 306,4337 EE Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 22 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Een woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van Hof Mondriaan voor alle goede zorgen. Graag willen wij iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven na het overlijden van onze ma, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder "Ma was bij velen zeer geliefd" Adrie en Hendrika Karei en Anita Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 2018 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Wies Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, januari 2018 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43