Meer onderzoek nodig in ontuchtzaak II BOG-AUCTIONS.COM Vlissingen 3 BATTLES EN SKILLS TALENTS 'Je kijkt eens verder dan je eigen school' Heeft een 47-jarige inwoner van Tholen tussen 2011 en 2013 inder daad ontuchtige handelingen met twee van zijn dochters gepleegd, of zijn de beschuldigingen van zijn kinderen sterk beïnvloed door hun moeder, met wie hij in scheiding lag? Om hier helderheid over te krij gen moeten de verklaringen van de dochters (geboren in 1993 en 1999) op hun betrouwbaarheid worden getoetst, zo bepaalde de rechtbank in Middelburg gisteren. Dat onder zoek gebeurt nadat hulpverleners als getuigen zijn gehoord. Het gezin woonde in de jaren waarin de on tucht zich zou hebben afgespeeld in Zierikzee. De dochters deden in 2015 aangifte. De advocaat van de vader citeerde uit rapporten van hulpverleners. Een betrokkene had geschreven dat de moeder de neiging had 'kleine dingen groot neer te zetten'. De of ficier van justitie verweet de raads man selectief te winkelen in de rap porten. Die zijn overigens pas deze week in handen van justitie geko men. Nadat alle getuigen zijn gehoord bij de rechter-commissaris en de deskundige de verklaringen van de dochters heeft beoordeeld, kan het strafproces worden voortgezet. Ik vind het een eer om mee te doen aan deze wedstrijd: het bevestigt dat ik hier goed in ben 'Langwerpige borden: net iets anders' 'Deze wedstrijd is een goede test' 'Bang dat we in tijdnood komen' 6 maart 2018 Oranjestraat 2, 4, 6 en 8 Willem III Kazerne Notaris: De Zeeuwse Alliantie mr. H.E. Visser T: +31 (0) 118 - 65 96 00 Vastgoedadviseur: Synchro Bedrijfshuisvesting BV Mevr. M. Nienhuis r n vrijdag 19 januari 2018 halen alles uit de kast Theo Giele Middelburg Naam: Nadia Blaasse (15) Woonplaats: Arnemuiden School: Calvijn College „Ik vind het leuk, zo'n provinciaal kampioenschap. Dan kun je eens verder kijken dan je eigen school. We moeten als opdracht een uitje naar de dierentuin organiseren voor 60-plussers. Ze zijn hulpbe hoevend, dus dan moet je eraan denken datje een EHBO-trommel meeneemt. We moeten ook een blouse strijken. Dat heb ik nooit geleerd, maar ik doe het wel eens. Alhoewel, een blouse is wel moei lijk." Naam: Evy Heijmel (17) Woonplaats: Vlissingen School: SSG Nehalennia „Ik vind de wedstrijd heel spannend. Ik ben bang dat we in tijdnood komen, omdat we achter lopen op de planning. Ik maak naanbrood. Dat heb ik vaker gedaan, dus ik weet uit mijn hoofd hoe het moet. Je moet goed opletten of ze gaar genoeg zijn, maar ze mogen natuurlijk niet aan branden. Ik ga na het vmbo de opleiding verpleegkunde doen. In een res taurant werken is niets voor mij: als het zo druk is, dan raak ik gestrest. Dan gaat alles mis." - Melanie Tsitsopoulou Naam: Melanie Tsitsopoulou (16) Woonplaats: Krabbendijke School: Pontes Goese Lyceum „Kip piri piri met mango, ananas en appel. En een dressing van pijn boompitten. lik heb het servies uit gekozen, waarop het gerecht ge serveerd wordt. Ik heb gekozen voor langwerpige borden, omdat het net iets anders is. Ik heb tegen mijn klasgenoten gezegd dat ze de salade ook langwerpig moeten op maken. Ik vind het leuk om samen te werken en te overleggen. Ik vind het een eer om mee te doen aan deze wedstrijd: het bevestigt dat ik hier goed in ben." Naam: Marcus Storm (16) Woonplaats: Zierikzee School: Calvijn College „We maken een standaard voor een menukaart. Dat is best moeilijk, want ik heb nog nooit zoiets gedaan. Ik vind het leuk, omdat je moet samen werken. Je volbrengt een missie. Ik werk samen met mijn tweelingbroer: we zijn goed op elkaar ingespeeld. Het is een goede test: nu kun je zien of je de vaardigheden beheerst. Ik krijg er ook adrenaline van, omdat je de opdracht zo snel mogelijk af wilt hebben." Europees marktleider in online veilingen c T: +31 (0) 88 - 796 24 76

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 31