ÜvsrJailen 14 FAMILIEBERICHTEN Alphons Goeman Maria Pieternella Maas - Notebaart Anthonina Amandia Bonnewel-Eversdijk Nina Bonnewei - Eversdijk Edithe Suzette John Margareta Fels Q fT1ens9n.inq.nl Nina Zij bracht vrouwelijke warmte op de kille Hoeve Rust Zacht Lieve Betsy Je zwager Jan Sander Lauret Achter tranen van verdriet, Schuilt de glimlach van herinnering. Vol van verdriet, maar met de mooiste herinneringen, hebben wij mijn lieve partner, onze lieve vader en fijne opa los moeten laten Weduwnaar van Sina Goeman-Kesteloo Partner van Johanna de Nooijer-Hendrikse Middelburg, 24 juli 1930 Middelburg, 16 januari 2018 Middelburg: J. de Nooijer-Hendrikse Driewegen: Kees Goeman Edwin Yvonne en Jan Vlissingen: René de Nooijer Lian de Nooijer-Klap Sander Mathijs Middelburg: Guus de Nooijer Sisley en Vianey Fiorucci en Eljo Onze dank gaat uit naar alle zorgmedewerkers van Zorgstroom, verpleegkundigen ADRZ, endr. Lankhorst voor de goede en liefdevolle begeleiding. Correspondentieadres: J. de Nooijer-Hendrikse Piet Heinstraat 42E 4335 HX Middelburg Kees Goeman Maaiklinkstraat 1 4438 AM Driewegen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 20 januari om 11.00 uur in uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen van Fons van 10.15 tot 10.45 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het uitvaart centrum. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Alhoewel wij wisten van het verloop van zijn ziekte zijn wij geschokt en verdrietig om het overlijden van onze gymvriend René Zuijdweg Wij zullen hem missen in onze vriendengroep. De mannengymgroep Geersdijk Geersdijk, 16 januari 2018 Wij zijn verdrietig om het overlijden van de schoonvader van onze stepsvriendin Rianne René Zuijdweg Wij wensen haar en alle andere familieleden veel sterkte om dit grote verlies te dragen. De stepsgroep Geersdijk Geersdijk, 16 januari 2018 Edithe Poppe - Fels A Enige en algemene kennisgeving Miep weduwe van Eric Maas Breskens, 15 januari 2018 V Breskens, 1 oktober 1941 Correspondentieadres: Plevierlaan 4 4511 XC Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. kijk ook op donderdag 18 januari 2018 Beslissingen nemen, het hele leven door. Alle touwtjes in handen hebben, daar ging je voor. Flink en moedig, tot het einde gebleven, totdat jij de touwtjes uit handen moest geven. Door liefde omringd, is thuis, in haar vertrouwde omgeving, van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma sinds 28 december 1997 weduwe van Hendrik Willem (Bonnie) Bonnewei Retranchement, 17 juli 1928 Breskens, 15 januari 2018 Sint Anna ter Muiden: Dinie en Adri t Focke-Bonnewel Martin en iionka Thomas, Nina, Lucas André en Tanja Ivo en Ingeborg Mitchell, Milan Middelburg: Louise en Paul+ Verschoore-Bonnewel Martinique en Danny Bastiaan, Yuna Christy en Martin Isa, Fabiënne Sluis: Bram en Marleen Bonnewel-van de Wege OdetteMarfay Correspondentieadres: Hans Wiegelplein 5, 4524 AZ Sluis Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze zus Nellie, Greta, Suzan, Leendert Rie, en Rie Dol Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer De heer Lauret is in 1948 als secretaris/ penningmeester in dienst getreden bij de Coöperatieve Transportondememersbond UA, een functie die hij 42 jaar heeft bekleed. Daarna was hij nog diverse jaren als adviseur aan ons bedrijf verbonden. We herinneren hem als een zeer correct en rechtvaardig persoon, die de coöperatie hoog in het vaandel droeg. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, leden en personeel van CTOB Transport CTOB MultiLogics BV Oostburg, 16 januari 201 Flouden van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is In dankbare herinnering nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Fons Poppe Sint-Niklaas, 1 augustus 1950 t Terneuzen, 16 januari 2018 IJzendijke: IJzendijke: IJzendijke: Fons Poppe Carl en Vronie Tim Thomas Bart Anneke en Nico Rick Milan Lyna Justin Correspondentieadres: Handboogstraat 21, 4515 CW IJzendijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 20 januari om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Voorafgaand aan de dienst bent u van 10.00 tot 10.25 uur in de gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te IJzendijke. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. "Afscheid nemen van een geliefd persoon is droevig en moeilijk. Laafde mooie herinneringen jullie troosten..." Verdrietig zijn wij door het overlijden van (schoon) moeder van onze vrienden Carl en Vronie Wij wensen Carl en Vronie, Tim, Thomas, Bart, Fons Poppe en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Randal en Simone André en Esther Paul en Ingrid Chris en Jeska Jeroen en Mariska Frits en Kitty

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42