woon square Familie van verdronken Remon wil eigen expert 15 Compleet interieur Urban industrial oak LEEUWARDEN De familie van de verdronken Remon Bruinsma (19) schakelt zelf een expert in om het lichaam van hun zoon opnieuw te onderzoeken. Bruinsma werd op 1 januari dood gevonden in een gracht in Leeu warden. Volgens de politie is hij on der invloed van alcohol in het water gevallen, maar de familie wil on derzoeken of hij wellicht is gedro geerd. De ingeschakelde patholoog Frank van de Goot verwacht niet veel van het onderzoek. „De familie heeft het mij gevraagd en daarom doe ik het, maar het is meer een handreiking aan de familie dan dat ik verwacht iets te vinden." Remon Bruinsma verdween in de nacht van 30 november op 1 de cember vorig jaar na een avond stappen. Zijn lichaam werd pas op 1 januari gevonden in de Noorder Stadsgracht. Uit onderzoek van het Nederlands Forensisch Instituut bleek dat hij een grote hoeveelheid alcohol in zijn bloed had, tussen de 1,6 en 1,8 promille. Van de Goot: „Je moet reëel zijn. Als het promillage 1,6 of 1,8 is, dan had die man het zwaar zitten hoor. Als ik een promillage van 2 heb, lig ik onder steboven." CasuaJLifé CBW-erkend ioorten en maten relaxfauteuils Draaifauteuil Blizzard donderdag 18 januari 2018 GO I'v"'.---. MASSIEF EIKEN DELEN Alles is ook los leverbaar en in verschillende maten en kleuren! Bergen op zoom Wassenaarstraat 45 - Centrum stad Eindhoven W. van Konijnenburglaan 1d - Woonboulevard De Kade Heerlen In de Cramer 76 - Woonboulevard Heerlen Middelburg Mortiereboulevard 12 - Woonboulevard De Mortiere Nieuwegein De Liesbosch 70 - A12 afslag 18, Ind. terrein Liesbosch Oosterhout Beneluxweg 3 - A27 afslag 17, naast McDonalds Oss Frankenweg 31 - Woonboulevard Oss-Oost in alle bovenstaande filialen is een Slaapsquare aanwezig Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-21.00 uur 9.30-17.00 uur ALTIJD GESLOTEN Koopavond Koopavond Koopavond Koopavond Koopavond www.woonsquare.nl of elektrisch bedienbaar, op draaivoet, met are hoofdsteun of met een sta-op functie in stof of verse kleuren, wij hebben ze! Eetkamertafel 4 Eetkamerstoelen Salontafel inclusief 3+2 zits of hoekbankstel TV/Audio/HIFI- Dressoir c als grote uitvoering in Supreme inclusief sierkussens. Kan ook gespiegeld. Met ware heldenmoed klampen kinderen in de Amerikaanse stad Denver zich aan bok kende schapen. Wie er het laatst afvalt, wint de eer tijdens de kinderrodeo op de Natio nale Western Stock Show. fotosgetty/afp if voetenbank, diverse kleuren direct leverbaar Elegante draai/relaxfauteuil met traploze comfort-verstelling in Artificial Leather.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 15