Kleedkamers ANTI-SLIPCURSUS 7 HONTENISSEHAL LAATSTE AANPASSING A Het gaat de Hontenissehal in Kloosterzande voordewind. Steeds meer clubs sporten er. „Een kwestie van strak plannen." Anouska van Waes wil direct een misver stand de wereld uit hebben. Ja, het is druk in de Hontenissehal, waar zij samen met man Kenny exploitant is. „Maar we zitten ze ker niet overvol!" Dat wordt we ieens gedacht, nu steeds meer ver enigingen de weg naar Klooster zande vinden. De Hulster handbalvereniging Novitas speelt wedstrijden in zo wel Kloosterzande als Hulst, in Den Dullaert. Sinds steeds meer clubs de sporthal in Hulst ont vlucht zijn, is het in de Hontenis sehal drukker. Zaalvoetbalclubs als Huzavo spelen nu geruime tijd in Kloosterzande, ook de hockeyers van Rapide zitten liever een kwar tier in de auto dan te fietsen naar Den Dullaert. Kenny en Anouska willen daar niet te veel bij stil staan. „We hebben zelf keihard ge werkt om ervoor te zorgen dat clubs naar hier komen." 21 verenigingen 21 verenigingen sporten wekelijks in de Hontenissehal, sommige meerdere keren per week. Boot- camp, tennis, volleybal; van alles gebeurt er. „De hockey zit hier zes dagen in de week", vertelt Anouska in de kantine. Een groep gepensioneerde tennissers drinkt EXPLOITANT koffie. De ruimte hangt vol met sjaals van plaatselijke voetbalclubs als SDO'63, Terhole en Graauw. Ook Feyenoord en Ajax hangen er gebroederlijk naast elkaar. Je kunt er de symboliek van de sporthal in zien. Want al die verschillende verenigingen kunnen het prima met elkaar vinden. Anouska: „Een kwestie van strak plannen. Som migen vinden mij een pittige, maar dat is nodig ook hoor, wil je 21 clubs in de hand houden." Want er zijn wel eens organisa torische problemen. Dan is de ene club nog aan het douchen, terwijl de ander al op de deur staat te kloppen om te kunnen verkleden. Daarom kleden sporters zich gere geld noodgedwongen om in het voormalige kantoor. „Twee nieuwe kleedkamers is simpelweg een vereiste", zegt Kenny. Met een strak schema kunnen Kenny en Anouska het deson danks managen. Tot volle tevre denheid van de gebruikers. Anouska: „We maken hier ook alle dagen schoon. En als je een schone sporthal hebt en je denkt mee met je klanten, blijven de mensen ko men." Van VOOr 59,-* Bestel uw tickets op pzc.nl/winteruitjes y^Uiü woensdag 17 januari 2018 Clubs zijn blij met schone sporthal Bob Maes Kloosterzande Rapide D1 uit Hulst traint liever in Kloosterzande. Kenny van Waes is sinds 2002 exploitant van de Hontenissehal. „De hal is lekker bezet, maar het is ons niet komen aanwaaien." foto scamileschelstraete Exploitant Kenny van Waes loopt langs de kleedkamers in de Hontenissehal in Klooster zande. Ze zijn net schoonge maakt en in afwachting van de volgende sporters. Hij stapt rechts de EHBO-kamer in. „Hier moet een gang komen met aan beide kanten twee nieuwe kleedkamers. Vanuit die gang kun je dan de sporthal in lopen." De twee bestaande kleedkamers zul len ook aansluiten op de gang. Kenny: „We hebben die extra ruimtes echt nodig. We overleggen met de gemeente Hulst en dat gaat de goede kant op. De nieuwe kleedka mers hebben we het liefst voordat het nieuwe seizoen in september start." Korte theoriesessie Algemene voertuigbeheersing Rem- en uitwijkoefeningen Over- en onderstuurtraining Ijsbaan Noodstopoefening Gripcirkel Y-oefening De training duurt 3 uur, is inclusief auto, en kan ook als voucher (cadeau) gekocht worden. SAFETY EXPERIENCE CENTER - ROSMALEN Tickets zijn geldig tot 12 maanden na aankoop.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 59