r m1 ÜysrJadöfj V Willem Meeuwis Luteijn COLOFON Familieberichten klimop ft [T1ens9nlinq.nl FAMILIEBERIC 13 ^I/etuil'K/t/je c/e ^Booter Margit Matteman-Keuker Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Martinus Vinke raadslid CHU van 1966 -1974 wethouder van 1982 -1990 van de gemeente Middelburg Als raadslid heeft de heer Vinke zich in het bijzonder ingespannen voor de belangen van de inwoners van St. Laurens en Nw en St Joosland na de gemeentelijke herindeling van 1966. Zijn portefeuilles als wethouder gaven hem een plaats dicht bij de burger: sociale zaken, welzijnszaken, milieu, gezondheidszorg en personeelszaken. Zijn betrokkenheid bij de inwoners van Middelburg was groot. Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Burgemeester en wethouders van Middelburg Gemeenteraad van Middelburg Koos Meertens Lenie Oppeneer-de Pooter Langzaam is het leven opgehouden... Na een mooi en voltooid leven nemen we afscheid van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Anna Wilkelmina N age (kerke-Wisse - An - weduwe van Quinten Nagelkerke eerder gehuwd geweest metj. Farenhorst Amsterdam, 16 juli 1919 f Vlissingen, 15 januari 2018 Jack Farenhorst Anneke Farenhorst-Belfroid - in herinnering - Marco Nagelh erfee Emilia Nagelkerhe-Ardiwinata Ruud Nagelkerke Sjaan Nagelkerke-Butz Anja Kokké-Nagelkerke JohanKokké klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Kokké-Nagelkerke Ravelijn de Grenadier 11,4461 DH Goes Er is gelegenheid om nog even bij An te zijn op vrijdag 19 januari van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Vervolgens wordt hier om 12.15 uur afscheidsbijeenkomst gehouden. Ftierna vindt omstreeks 13.00 uur de begrafenisplechtigheid plaats op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve de ze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van woning 26, Ter Reede. woensdag 17 januari 2018 Hij was een ondernemer, verhalenverteller en onlosmakelijk aan Breskens verbonden. De laatste jaren dwaalde hij rond in zijn hoofd en woonde door liefde omgeven in Coensdike. echtgenoot van Clasina Luteijn-van Pelt 116 juni 2016 Breskens, 10 april 1929 t Aardenburg, 15 januari 2018 Abbenbroek Roosendaal Veghel Rotterdam Sydney Rotterdam Marijke en Jacques Paula en Hans Wim en Dineke Ben en Nienke, Rokus Loulou en Jorg Julia Correspondentieadres: W.L. Luteijn, Ypelaar 43, 5467 BD Veghel De crematieplechtigheid zal vrijdag 19 januari om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Na afloop bent u in de gelegenheid om te condoleren. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Martinus Jacob Oppeneer in de leeftijd van 77 jaar. Martin Oppeneer Mare André en Dagmar Lucian Thirza 14 januari 2018 Molenstraat 20 4571 EZ Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Het was wat kort, maar wat was het mooi. Op 49-jarige leeftijd is overleden mijn vrouw, onze (schoon)dochter 12-02-1968, Oost-Souburg 115-01-2018, Vlissingen Ronald Matteman Fred en Hennie Keuker Leo en Carla Matteman Troelstraweg 401 4384 GT Vlissingen Vrijdag 19 januari komen we bij elkaar om Margit te herdenken. Om 10.00 uur begint de bijeenkomst in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend ontmoeten we u graag in de koffieruimte van het crematorium. Met droefheid delen wij u mee dat uit onze familiekring is weggenomen onze schoonzus en tante echtgenoot van onze broer en zwager Leen de Rijket Wij wensen de kinderen veel sterkte met dit verlies. Familie de Rijke neven en nichten Terneuzen, 13 januari 2018 Terneuzen: Jaap Oppeneer Coby in herinnering Axel: Bas Dieleman Dini in herinnering Clinge: Bram Oppeneer in herinnering. Middelburg: Peter en Suzan Tevel Neven en Nichten Axel, 14 januari 2018 Wij wensen Martin, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45