ba/dErmaiïmk De goecflraogste met vertrekgaranties! 10 dagen Westkust van Ierland 10 dagen Hoogtepunten van Noorwegen Geen aanbetaling! bml Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Ui l 4/5 daagse Stedenreis Praag 4/5 daagse Stedenreis Berlijn 4/5 daagse Stedenreis Parijs 4/5 daagse Stedenreis Londen 10 dagen Cöte d'Azur Saint-Aygulf 12 dagen Noorse fjorden, 10 dagen Balatonmeer bergen en scherenkusten en Boedapest 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 10 dagen Italië Bloemenrivièra 10 dagen Het Noorden van Ierland (0318) 58 09 58 www.bolderman.nl 12 dagen Rondreis Roemenië 12 dagen Rondreis Dalmatische kust/ Rondreis Kroatië 12 dagen Rondreis Griekenland 4-sterren hotel! 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 8/10 dagen Krakow en Krakow en V.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie en thee bij vertrek V Overtocht met de nachtboot Travemünde- Trelleborg v.v., inclusief overnachting in een binnenhut, diner en ontbijt V 2 overnachtingen in de omgeving van Oslo V 5 overnachtingen in het Elveseter Hotel V In alle hotels verblijf in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en diner V Wifi gratis in het Elveseter Hotel (in de openbare ruimtes) V Lokale gids in Oslo V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V Overtocht Calais-Dover v.v. V 2 overnachtingen in Midden-Engeland V Overtocht Holyhead - Dublin v.v. V 2 overnachtingen in de omgeving van Dublin V 1 overnachting in de omgeving van Derry V 4 overnachtingen in het 3-sterren Pier Head Hotel in Mullaghmore V Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangendiner V Wifi gratis in het Pier Head Hotel V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Brochure en boekingen: Diverse vertrekdata v.a. slechts Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32