OyarJsdarj Harrie van Rooijen FAMILIEBERICHTEN 13 Jacoba Levina Meertens - Koos - Koos Tante Koos Elisabeth Maartje van de Wege - Stolk Harrie Adriaan jan Harrie Harrie van Rooijen Mattheüs Franciscus Sturm Annie Sinke - Kleine Alexander Jannis Lauret Ik neem jullie liefde met me mee En laat de mijne achter Voor altijd In liefde hebben we losgelaten onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Leen de Rijke 11-7-2012 Hoek, 14-8-1938 Hoek, 13-1-2018 DordrechtAd en Nancy DordrechtEllen en André Lars IJzendijke Mark Correspondentieadres: E. van Strijen-de Rijke Burg. Beelaertspark 46 3319 AV Dordrecht De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op vrij dag 19 januari om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 in Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats in Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het kerkgebouw. - schriftelijke condoleance - Veel dank aan dokter Kreulen en aan de medewerkers van 'Zorg Thuis' voor de liefdevolle verzorging. Dag bijzondere zus, schoonzus en tante Om wie je was, zijn we dankbaar. Blijvend is jouw warmte in ons hart. Mien en Jan Arjan Evelien en Johan Espen en Charel Ditmar Verdrietig maar dankbaar wat ze voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve We wensen haar kinderen en naaste familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Peter en Linda van Liere-de Rijke Corwin en Esther Nienke Jeroen en Rozelie Tot onze droefheid is, na een ernstige ziekte, uit de familiekring weggenomen onze geliefde schoonzus en tante weduwe van Jan van de Wege Terneuzen: A.E. Pladdet-van de Wege Terneuzen: J. van de Wege Neven en nichten Terneuzen, 11 januari 2018 Plotseling is hij niet meer bij ons. Altijd zorgzaam en betrokken. Hij was er onvoorwaardelijk voor ons en voor degene die hij lief bad. Dankbaar zijn we voor de tijd die hij bij ons was en voor het vele dat hij voor ons en anderen heeft betekend. Wij houden zielsveel van hem en zullen hem enorm missen. 18 december 1954 f 13 januari 2018 Jacqueline Niels en Willemien Femke en Jimte Teije 't Lage Burgh 22 4328 PB Burgh-Haamstede Vrijdag 19 januari is er van 12.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de Pelgrimskerk, Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal om 13.45 uur de dankdienst voor het leven van Harrie worden gehouden. De crematie zal nadien in besloten kring plaats vinden. Zorgzaam Zeiler Genieter Wilskrachtig Vol humor Een hele lieve broer, zwager en oom, we missen je enorm Ans en Kees Marien en Nina Dineke Roon en Carla Roel Pien Anneke en Paul Marieke, Luuk Koen Kees en Marjan Etienne en Saskia Marlou en Dennis Corine en Antoine Fleur Joyce Verbijsterd en verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vriend Het verdriet van Jacqueline, Niels en Willemien, Femke en Jimte met Teije is ook ons verdriet. Haamstede: Corrie en Stoffel bij de Vaate Hanneke en Jan, Iris, Joost Je zeilvriend Lee en Géke Wolphaartsdijk: Karin en Bram Nonnekes-Nijsse Janneke en Mattijs, Daan, Luuk, Gijs Paul en Laura, Bregje, Lina Op 15 januari 2018 is overleden onze zwager en oom 23-09-1932 15-01-2018 Veere: A.J.denHerder-Francke Serooskerke: A.Francke Serooskerke: T.M.Francke-de Kam Neven en nichten Wij gedenken allen die ons zijn voorgegaan. Samen laten we u weten dat toch nog onverwacht mijn allerliefste vrouw, onze lieve ma, oma en overgrootoma 1932-2018 is overleden. A.L.S. verwoestte veel, maar haar liefdevoor ons en haar rotsvast geloof in God en een nieuw leven was onaantastbaar. Piet Nelly en Peter, Pascal en Richard, Frank en Joanie, Siem, Tim, Bas, Raf, Dex, Gert en Adi, Gerando en Connie, Levi, Admar en Kathleen, Maximilian, Hannah, Carin en Wim, Stephanie en Andy, Janine en Christiaan, Denver, Wessel, Daphne en Jacco, Alice en Jan, Jeroen en Denise, Michiel, Jeanette, Mark en Shananda, Aamout en Steffi, Sunny 4388 AA Oost-Souburg, 13 januari 2018 Burg. Stemerdinglaan 27 b De herdenkingsdienst zal worden gehouden vrijdag 19 januari om 11.30 uur in het kerkgebouw "Open Haven" Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend is er gelegen heid om ons te condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bloemen De medewerkers van "Zorgstroom" team Souburg waren voor ons Zorg-engelen. Dank. Degenen die ik liefheb, verlaat ik, om degene die ik liefhad, terug te vinden. Rustig en kalm is van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Jozina Suzanna de Lijser 127 maart 2015 Breskens, 14 juli 1927 t Oostburg, 14 januari 2018 Breskens: Anneke en Jaap Verherbrugge-Lauret Jan-Willem en Roos Eliah, Catoo Mirjam en Jeroen Oscar, Yaël Eefje en Edu lila Breskens: Ina en Jan de Winter-Lauret Waterlandkerkje: Arna en Jan Meesen-Lauret Correspondentieadres: Turkeijeweg 15, 4508 NW Waterlandkerkje De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 19 januari om 13.30 uur in de PKN kerk, Dorpsstraat 50 in Breskens. Aansluitend aan de dienst is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Rijksweg in Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk en bent u welkom in "de Ontmoeting". Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45