koopjedeal.nl) Profiteer van gratis verzending bij 2 of meer artikelen €690,00 v a. €199,00 Bestel vandaag nog jouw dagaanbieding op www.koopjedeal.nl/krant OÖ 1 miljoen tevreden klanten Klantenservice 7 dagen per week open Achteraf betalen Gratis verzending bij 2 of meer artikelen Dagaanbiedingen van vandaag 16 januari FRUipLOOM Full HD Videocamera in Broekzakformaat Geheugen uit te breiden met Micro-SD Warme Fleece Jack van Fruit of the Loom Geschikt voor Dames en Heren Heerlijke Flanellen Badjas In Verschillende Kleuren Beschikbaar €79,00 nu slechts €24,99 €99,99 nu slechts €19,99 €69,99 nu slechts €19,99 S Lekker warm, zijdezacht en vochtabsorberend Voorzien van sjaalkraag, steekzakken en tailleband Extra dikke kwaliteit; perfect voor het najaar! Te gebruiken als beveiligingscamera, sportcamera, dashcam, spycam, etc. Ook in het donker uitstekend beeld dankzij infrarood nightvision Geleverd inclusief verschillende bevestigingsmethodes Gemaakt van prettig, warm, isolerend licht en zacht fleece materiaal Te gebruiken als jas of vest Zeer multifunctioneel; perfect voor ieder jaargetijde Alaska Bedding NASA Pocketvering Bamboo Matrassen 4-delige set Stretch Fresh Afdichters Zo vaak als je wil herbruikbaar 5 Draadloze LED-spots met Afstandsbediening en Touch €29,99 nu slechts €6,99 €59,99 nu slechts €17,99 De perfecte luchtdichte afdichting voor ieder bakje, bord, kom, glas, etc. Neemt elke gewenste vorm aan; groeit tot wel 3 keer zijn eigen formaat Geschikt voor in de vaatwasser en magnetron 7 verschillende comfort zones voor de perfecte slaappositie en ondersteuning Door de bamboevezels werkt de tijk als airconditioning; in de zomer koel en in de winter warm 2 zijdes met NASA elastisch traagschuim Handig voor in kasten, boven het bureau, op zolder of in een hobby ruimte Volledig draadloos: geen kabels en bedrading nodig Zeer gemakkelijk te bevestigen met krachtige stick-on methode Alleen bij Koopjedeal.nl Veilig achteraf betalen met fiPberPoy Altijd gratis retourneren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32