üvar leden 24 FAMILIEBERICHTEN Willy van den Berge Lieve moeder Willy van den Berge Elisabeth Maartje Stolk Q fTlensen inq.nl Marcel Vervaet Jan Cornelis Pannekoek Clementina Catharina de Wael - Kitty - Cyrillus Alphonsus Ludovicus van Itegem - Ruul - kijk ook op maandag 15 januari 2018 Diep bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen, toch nog zo plotseling na een jaar van veel moeite en zorgen, mijn innig geliefde en zeer zorgzame moeder 19 september 1947 1 13 januari 2018 Krabbendijke: André Huissen Nieulandestraat 20, 4413 CP Krabbendijke De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. donderdag 18 januari in de zaal van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke en vangt aan om 13.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Gelegenheid tot condoleren van de familie na de begrafenis in bovengenoemd gebouw. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Vele jaren hebben wij samen gewoond, samen geleefd, samen vreugde gekend, samen verdriet gekend. Nu samen uit mijn leven is, is dat een groot gemis. Maar ik ben Hem dankbaar voor je 70 jaar. André Na een moeitevol leven heeft de Heere toch nog onverwachts van ons weggenomen, ons lieve zusje, schoonzusje en tante 19 september 1947 13 januari 2018 Dat de Heere, André en ons de kracht geeft om dit verlies te dragen. Yerseke: Marie Minnaard-van den Berge Piet Minnaard Delft: Ina Polderman-van den Berge Ton Polderman Krabbendijke: Kees van den Berge Neven en nichten Afgelopen woensdag ontvingen wij het droevige bericht dat onze schoonbroer dit leven en zijn geliefden heeft verlaten. In de te korte tijd dat hij in onze familie was, hebben we hem leren kennen als een warme persoonlijkheid, die genoot van het leven samen met Lieke. We zullen hem missen. Broers en zussen den Doelder Het behaagde de Heere, op Zijn tijd, tot onze diepe droefheid na een periode van afnemende krachten uit ons midden weg te nemen, onze geliefde zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader jan Zierikzee: 6 augustus 1933 Barneveld: 11 januari 2018 Coby (in herinnering) Bruinisse: C.J. de Jonge - Pannekoek J.M. de Jonge Zierikzee: J. Pannekoek J.S.C. Pannekoek - van de Velde Nieuwerkerk: J.C. Pannekoek P.M. Pannekoek - van de Velde De Klomp: J.F. Pater-Pannekoek G. Pater Klein- en achterkleinkinderen 11 januari 2018 Koterweg 1-01 3772 BB Barneveld Correspondentieadres C.J. de Jonge - Pannekoek Meekrapstraat 8 4311 ER Bruinisse Wij willen alle medewerkers en vrijwilligers van 't Achterdorp en RST bedanken voorde liefdevolle verzorging. Gelegenheid tot condoleren D.V. dinsdag 16 januari van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal van 't Achterdorp, Koterweg 87 te Barneveld en woensdag 17 januari 11.15 uur tot 11.45 uur in de zaal van de kerk van de Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland, Sint Domusstraat 13,3301 CM Zierikzee. Aansluitend zal dan de rouwdienst gehouden worden om 12.00 uur in de genoemde kerk. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene begraafplaats Stapelshofweg te Zierikzee. Geen bloemen Als u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder en oma Sluiskil, 20 maart 1926 Axel, 12 januari 2018 Axel Elly en Willy van den Branden-van Hese Barbara en Nikos Liselotte, JulesDolores, Christian Chris en Nancy Britt, Stein, Amber Noordwijk Jan van Hese en Jacqueline Lentz Nick Raymond en Frederique Emma Sharon en Sander Terneuzen Koos en Willy van Hese-Antheunis Niels Jamie en Michelle correspondentieadres: Kanaalkade 70 4571 CL Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 18 januari om 13.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de dienst bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verzorgingshuis 'De Vurssche', afdeling 'Magrette', voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Mooi zijn de herinneringen Voor altijd in ons hart Na een leven gekenmerkt door eenvoud en de liefde voor zijn gezin, is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Elisabeth Mathilde de Bakker Graauw en Langendam, 23-11-1932 t Terneuzen, 13-1-2018 GraauwBetsy van Itegem - de Bakker AlmerePeter en Huyên Emi Taiki DeventerSylvia en Paddy Graauw: Ludo Correspondentieadres: Rozenstraat 14 4569 AV Graauw Woensdag 17 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Ruul te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Spoorweg 4 te Hulst. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 18 januari om 11.00 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Na de dienst kunt u de familie condoleren en wordt u uitgenodigd om, onder het genot van een hapje en een drankje, samen herinneringen op te halen. Och, schonkt Gij mij de hulp van Uwen Geest! Psalm 119:3 (berijmd) Na een geduldig gedragen ziekte is door de Heere, op Zijn tijd, tot Zich genomen onze lieve en zorgzame (schoon)moeder en (over)oma weduwe van Jan van de Wege in de leeftijd van 88 jaar. Wij zijn dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben. In haar missen wij een biddende en meelevende moeder en oma. Terneuzen: Els (in liefdevolle herinnering) Peter en Marion Aardenburg: Ad en Marga Middelburg: NellieenJan Nijkerk: Corrie en Cor Terneuzen: Jeanne Kattendijke: Wim en Marja Krabbendijke: Christiaan en Marian Klein-en achterkleinkinderen Goes, 11 januari 2018 Correspondentieadres: Familie W. van de Wege Deltastraat 32 4474 AK Kattendijke Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen (indien mogelijk) op dinsdag 16 januari van 19.15 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Frans Halslaan 1 te Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op D.V. woensdag 1 7 januari om 13.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat28 te Terneuzen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van hospice Het Clarahofje te Goes voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24