na anderhalf jaar artistieke pauze 'Wat verdien je?' is nog steeds taboe (S) AutoTrac 23 Adverteer je auto gratis op AutoTrack.nl CheckCheck den en te fantaseren, ook in hun als vanouds beeldschone liedjes. Wat blijft is een pret tige, soms confronte rende herkenbaarheid, altijd ingebed in hu mor - hét wapen van de cabaretier om onge noegen, onvermogen en ongemak te lijf te gaan. In die zin voelt het stel nog immer moeiteloos de tijdgeest aan: de klassenavond in Kempers huis, Veld huis' worstelpartij met de stofzuiger, de weer galoos vileine confe rence over Veldhuis' deelname aan The Pas sion en een hilarisch rondje 'imitaties' zor gen ervoor dat de show knap in balans blijft. „Ik speel jouw vrouw niet meer", zegt Veld huis op een bepaald moment tegen Kem per. Dat de cabaretiers meer dan ooit zichzelf zijn, maakt deze voor stelling tot een van hun beste van de afge lopen vijftien jaar. Arno Gelder Deelnemers stonden niet bepaald in de rij. „Soms kregen we na too telefoontjes eindelijk een 'ja' en dat vierden we bij wijze van spre ken direct met gebak. Om dan die persoon later te horen zeggen: 'Sorry, maar ik zie er toch vanaf...' We vroegen ons serieus af of we de handdoek niet in de ring moes ten gooien." Dat de totstandko ming een pittige klus zou worden, wisten ze vooraf. In de vierdelige serie onthullen weke lijks drie Nederlanders wat hun salaris is en discussiëren twee pa nels over wat Joosten (59) 'het laat ste taboe in Nederland' noemt. „Als blijkt dat je een lager salaris hebt dan je vrienden dachten, voel je je toch het lulletje van het café. Dus zolang het een vaag beeld blijft, voelen we ons er prettig bij." Ze zegt zelf geen moeite te heb ben met het onthullen van haar ei gen salaris. Dat ze het nu niet meldt, heeft vooral te maken met de spanningsboog van het programma. In de laatste aflevering gaat ze met de billen bloot. „En dan vertel ik het juist heel en passant om het geen enorm ac cent te geven." Michiel Chats Nee!!! De buren hebben dezelfde auto gekocht Wat fijn! Eindelijk!!! Kunnen we die van ons verkopen niet gezien of gesproken. „Haar fami lie wil geen contact", reageert Jordi. „Ik wil haar graag zien. Ik ben zater dag naar het ziekenhuis gegaan, maar ik werd tegengehouden. Met stennis schoppen schiet ik niets op." De Haagse, die in 2010 haar door braak beleefde in Oh Oh Cherso en een kijkcijferkanon bleek als reality- ster, zat al langer niet lekker in haar vel. Ze had spijt van haar laatste reali- tysoap Samantha Michael Scheiden Ermee Uit. „Het is de meest leugen achtige serie van allemaal. Ik denk dat 90 procent in scène is gezet, of ge manipuleerd", zei ze onlangs. Privé ging ze door een diep dal. Ze scheidde van Michael en haar mana ger trok zijn handen van haar af. „Haar leven is in een vrije val terecht gekomen", stelde Jake Hampel vrij dag, die momenteel 'vanaf de zijlijn' spreekt. „Toen ik vertrok, heb ik te gen Samantha's ouders gezegd dat ze iets van mental coaching nodig heeft. Naar mijn weten heeft ze die geeste lijke hulp nooit willen zoeken." maandag 15 januari 2018 GO Veldhuis (rechts) en Kemper. foto bob bronshoff Het had weinig gescheeld of het nieuwe programma met Astrid Joosten, Wat Verdien Je?, van avond op NP01, had nooit het tv-scherm gehaald. Gudo Tienhooven Astrid Joosten. FOTO JACQUELINE DE HAAS 13:41 online Alles uit Barbies leven komt op tv: van haar verloving met Mi chael (2012), hun brui loft (2012), dochter Angelina (2013), zoon Milano (2016) tot haar nieuwe liefde Jordi (2017). FOTO'S ANP, HH, RTL.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 23