balÜErmamm De goedflroopste met vertrekgaranties! 16/18 dagen vlieg-bus rondreis Wild Zuid-Afrika 599 12 dagen Hoogtepunten van Toscane ^rnTT Diverse vertrekdata 7 dagen Tarrenz in Tirol 8 dagen Drielandenreis Zwarte Woud en Bodensee 8 dagen Gerlos in het Zillertal 10 dagen Balatonmeer en Boedapest 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 8 dagen Het Noorden van Wales 8 dagen Bohemen en Praag 8 dagen Venetië en omstreken 8 dagen Verrassend Denemarken 8 dagen Eastbourne en het eiland Wight Diverse vertrekdata 10 dagen Bijzonder Moravië, Blansko www.bolderman.nl 10 dagen Mooiste eilanden van Istrië en Kroatië 10 dagen Drautal Karinthië 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slech Nederlandssprekende gids in Florence en Siena BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Vlucht Amsterdam-Johannesburg v.v. met Etihad Airways V Luchthavenbelastingen en brandstofheffing V Ruimbagage max. 23 kg en 1 stuk handbagage van max. 7 kg V Transfers en rondreis per comfortabele lokale touringcar volgens programma V 13 overnachtingen in goede 3 of 4-sterren hotels V Dagelijks ontbijt V Nederlands-Afrikaanssprekende reisleiding Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland V 4 overnachtingen in Chianciano Terme in het 3-sterren Hotel Mizar (of gelijkwaardig) V 5 overnachtingen in Montecatini Terme in het 4-sterren Grand Hotel du Park et Regina (of gelijkwaardig) V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Gratis wifï in Hotel Mizar en het Grand Hotel du Park et Regina (in de openbare ruimtes) V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Brochure en boekingen: (0318) 58 09 58 Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 12