Stoeien en daarna nog een dutje Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Wij gaan standaard te laat slapen. We zijn allebei met geen stok naar bed te krijgen. Uitslapen vinden we heerlijk. Zeker omdat wij het als free lancers soms razend druk hebben doordeweeks; Saniye is theatermaker, zangeres en trainings actrice en ik zit in de commerciële bedrijfsfoto- grafie. Sizz slaapt meestal tot een uur of 8 en komt dan bij ons in bed. Vaak vindt ze het leuk om daarna nog tv te kijken. Wij ook, dan kunnen wij nog even slapen. Maar eerst stoeien, dan pas de tv aan." „Eentje komt bin nenkort uit. We gaan deze maand naar New York. Dat heeft heel lang bovenaan onze ver langlijst gestaan. We zijn dol op reizen, maar dat komt er niet meer zo van sinds Sizz er is. De grote verpester, haha! Onze droom om te trouwen schuiven we wat op de lange baan. Ik heb Saniye vorig jaar spontaan ten huwelijk gevraagd, toen we een feest gaven omdat we twintig jaar bij elkaar waren. Ik had de micro foon in m'n hand en dacht: zal ik dan toch maar knielen? Het hoeft wat ons betreft niet met een. We zijn al zo lang samen, dan kunnen we het net zo goed nog wel iets langer rekken. Voor nu vinden we het leuk om ervan te dromen." „We gaan wande len in het bos. Wij zijn lid van Oerrr, van Natuur monumenten. Een soort kinderabonnement is dat, waarbij je allemaal activi teiten krijgt opgestuurd. Dit keer kunnen we gratis een boompje ophalen. Het idee erachter is dat je kunt zien hoe dat boompje met je meegroeit. Maar we doen rustig aan. Eerst nog ergens koffie drinken." Grieteke Meerman 8.15 uur Robin van der Spek (40) uit Apeldoorn slaapt graag uit, samen met zijn verloofde Saniye Zweers (37). Dus dochtertje Sizz (2) mag straks even tv kijken. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 3 Wat brengt de dag? 4| zaterdag 13 januari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 68