4 Fons Warrens (/u/'/C'V ()(f// f(r//'///z//y '(fa//// CcctAnim ViM&i Romain Swagemakers Peter Roose Dees van de Vijver kykookop (Tiens9nlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T Mimi Verburg-Lauret Rien Kleppe Rien Kleppe Rien Kleppe Pieter van Rooijen zaterdag 13 januari 2018 Vandaag is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgroot-oma echtgenote van Wim Verburg *16-1 -1932 11-1-2018 W. Verburg El la en Emiel Mandy, Justin, Jason André en Cindy Nikki, Nathascha Ravi, Tara Javahof 28 4531 HWTerneuzen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dins dag 16 januari om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Schriftelijke condoleance. Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Rien is op 1 maart 1992 als monteur in dienst gekomen bij het waterschap Schouwen-Duiveland. Sinds 1996 was hij werktuigbouwkundige bij waterschap Zeeuwse Eilanden. Na de fusie in 2010 was hij werktuigbouwkundige bij waterschap Scheldestromen. Rien was een levensgenieter die vol passie en gedrevenheid in het leven stond. Wij verliezen in Rien een zeer gewaardeerde en betrokken medewerker. Wij wensen zijn zus Hannie en andere nabestaanden veel sterkte toe de komende tijd. Namens het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen: mr. drs. Toine Poppelaars dr. Wies Vonck dij kgraaf secretaris-directeur Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Wij hebben Rien leren kennen als een markante persoonlijkheid. Rien stond volop in het leven. Hij maakte graag bijzondere reizen en zocht altijd naar uitdagingen. Een echte levensgenieter, die zeer betrokken en toegewijd was bij zijn werk als werktuigbouwkundige. We zullen hem erg missen. We wensen zijn zus en andere nabestaanden veel sterkte toe. Namens de collega's van de afdeling Zuivering en Installatiebeheer en steunpunt Kerkwerve van waterschap Scheldestromen Het bericht dat onze collega is overleden heeft ons diep geraakt. Rien was bijna 26 jaar werkzaam bij ons waterschap. De herinnering aan de prettige samenwerking zal in onze gedachten blijven. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Ondernemingsraad en ambtelijk georganiseerd overleg van waterschap Scheldestromen Zwevend tussen zon en mist in flarden van helderheid toen en later uitgewist in de verstilling van tijd. Mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa laten we in liefde gaan 28 september 1925 10 januari 2018 "Na een huwelijk van bijna 64 jaar moeten zij elkaar nu loslaten. An van Wallenburg-du-Bois Jaap (in liefdevolle herinnering) Corine en Dick Rebecca en Wesley Elize Wij zijn zó dankbaar voor de liefdevolle verzorging die de medewerkers van '"Hof'tSeijs", "De Plataan" aan Wally hebben gegeven. Correspondentieadres: Breeweg 70,4335 AS Middelburg De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbe tuigingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Toon Kouters Herman en Corina Smies Klein- en achterkleinkinderen Axel, januari 2018 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze pa, opa en maatje Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zovelen geliefd was. Westdorpe, januari 2018 Cindy en Peter Arno en Brenda Kleinkinderen Marietje Péters-Kochuijt Geheel onverwacht is van ons heengegaan mijn broertje, onze oom en speciale vriend Nelly en kinderen John Allison Whitney Leroy Eljero Job Maja Naomi Joey Maurice Donna Esmee Dionne Er is gelegenheid om afscheid te nemen bij uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, van 12.30 - 13.30 uur, Industrieweg 20 te Vlissingen op maandag 15 januari. Na deze gelegenheid begeleiden wij Peter naar het crematorium waar we in besloten kring afscheid van hem nemen. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven en de woorden van troost die wij hebben ontvangen na het overlijden van Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Jos van de Vijver en Liesbeth Taalman. Clinge, januari 2018. Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd, de laatste 10 jaren, en na het overlijden van Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons .yy bijzonder gemaakt. Lizet, Kinderen en kleinkinderen Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager, oom en oudoom Het heeft ons getroffen dat Piet voor zoveel mensen iets heeft betekend. Namens de familie Westkapelle, januari 2018 COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63