OyarJaden Marcellus Joseph Vervaet KWS Hein ter Steeg 26 FAMILIEBERICHTEN Marcellus Joseph Vervaet "Oom Marcel" Comelia Adriana Dieleman-Gaanderse Q fT1ens9n.inq.nl Marie Conny Piet Maljaars RECTIFICATIE Anders dan gister vernoemd in de rouwadvertentie van Marcel ZAL DE UITVAART IN BESLOTEN KRING PLAATSVINDEN. Marcel Kees Troost Henny Drent Anneke Bouwens Arie Vermeulen kijk ook op zaterdag 13 januari 2018 KAARTEN-BEZOEKJES-MEELEVEN Zo was mijn lieve vriendin Maar wat gedaan werd uit liefde tot Jezus dat houdt z'n waarde en zal blijven bestaan Corrie Wanneer het verlangen naar morgen verdwijnt, dan is het tijd om de grote reis te aanvaarden. Diepbedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Jaap Dieleman Dreischor, 6 januari 1930 "J Temeuzen, 8 januari 2018 Na een afnemende gezondheid met steeds meer beperkingen heeft Conny duidelijk aangegeven haar weg te gaan, een weg die haar meer en meer vertrouwd voorkwam en haar uiteindelijk de rust en stilte bracht waar zij zo naar verlangde.... Cora en Rinus Meertens-Dieleman Marjolein en Kevin Michel Temeuzen, Rodenbachlaan 93 Correspondentieadres: Beneluxlaan 70 08, 5042 WS Tilburg Veel dankbaarheid, respect cn waardering gaat uit naar alle medewerkers van de Zoutvliet, Dr. J.M. Peek, cn vrijwilligers van het Hospice, voor alle goede zorgen en aandacht. Geheel volgens haar wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden weduwnaar van Paulina Maljaars-Louws Wij wensen zijn dochter en haar gezin veel sterkte toe. Bruinisse: D. Kempe-Louws Middelburg: C. de Voogd-Louws Neven en nichten. Bruinisse, 12 januari 2018 RECTIFICATIE Mijn liefheeft dit leven en zijn geliefden verlaten... Op 10 januari is na een werkzaam leven overleden mijn lieve man, onze papa, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Lieke den Doelder weduwnaar van José Buijsse zoon van Sjef t en Madeleine Vervaet geboren op 15 februari 1947 te Biervliet Groot mens, warm hart. IJzendijke: Lieke Vervaet-den Doelder Groede: Carolien en Jacques Luteijn-Vervaet Tim, Angela Waterlandkerkje: Miranda Vervaet en Jacco de Koeijer Jordy, Björn familie Vervaet familie Den Doelder Terneuzen, 10 januari 2018 Correspondentieadres: Oranjestraat 24, 4515 CA IJzendijke Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Na een periode van ziekte is Kees veel te jong overleden. Wij hebben hem mogen meemaken als een levenslustige en zeer betrokken collega met veel humor. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, kinderen, familie en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte en kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers KWS Infra Roosendaal/Sas van Gent Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van We hebben altijd prettig met hem samengewerkt, zowel als familie,maar ook als klant, en leverancier. Altijd bereid om een helpende hand te bieden en mee te denken. Loonbedrijf Vervaet en Garage Vervaet waren twee handen op één buik. Wat zeker niet vergeten mag worden is dat Marcel met de ontwikkeling van de Vervaet Bunkerrooier een zeer grote rol heeft gespeeld. Niet alleen bij de eerste die ze voor het eigen bedrijf hebben gebouwd, maar ook in de jaren erna. Oom Marcel, we gaan je missen. We wensen Lieke, de kinderen en de rest van de familie sterkte met dit grote verlies. Robin en Edwin Vervaet, werknemers van Frans Vervaet BV en Vervaet Biervliet BV Hein is aan zijn laatste reis begonnen. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Amsterdam, 28-03-1936 t Gent (B), 11-01-2018 Henny ter Steeg - Drent Heieen en Johnny Leander en Renee Maranda en Roald, Vajèn, Luka Jant Anneke en Jenke Rianne, Jessie, Levi Jolanda Reina en André Arjen en Marleen Jeroen Diepenbrockstraat 243, 4536 GP Terneuzen Er is gelegenheid om van Hein afscheid te nemen op woensdag 17 januari van 09:45 tot 10:15 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 10:30 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus, schoonzus en tante echtgenote van Piet Schroevers in de leeftijd van 69 jaar. Aagtekerke Ad Bouwens Trudy Bouwens-Kortleven Middelburg Wim Bouwens (in herinnering) Lenie Bouwens-Vermerris Middelburg Hans Bouwens (in herinnering) neven en nichten Arnemuiden 10 januari 2018 Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij herinneren Arie als een betrokken en altijd positief bestuurder en lid van de PvdA en wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte. Bestuur en leden van de PvdA, afdeling Veere

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62