Technisch talent Docent Praktijkonderwijs $00 La*nbW&itcn»ma lil ill VEERE JUNIOR FINANCIEEL BELEIDSONDERSTEUNER ENTHOUSIASTE ERVAREN SCHIPPER M/V Lamb Weston Meijer is op zoek naar: Is techniek jouw passie en ben je zoek naar een nieuwe uitdaging? Dan dagen wij jou uit! A Elektromonteur A Storingsmonteur (5 ploegen) A Project Engineer praktijkschool hulst De gemeente Veere zoekt een Voor meer informatie, kijk op www.veere.nl/vacatures Wij zijn voor het schooljaar 2017-2018 op zoek naar enthousiaste collega voor de functie van: Fulltime ZANDHANDEL Meer informatie via: www.praktijkschoolhulst.nl Zandhandel Faasse BV levert zand per schip aan voornamelijk de wegenbouw en betonindustrie in het gebied Zuidwest Nederland en België. Voor ons beunschip Willem zijn wij op zoek naar een: In het bezit van grootvaarbewijs en marifooncertificaat Vaargebied: Zeeland en België Weekend vrij. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar emailadres: centino@faassegroep.nl Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met: Dhr C. Faasse 06-53429666 www.faassegroep.nl voorbereid met een carrière Mentor alles op alles voor jouw baan Het merk Lamb Weston® staat voor aardappelproducten van hoge kwaliteit. Onze producten worden verkocht in meer dan honderd landen over de hele wereld. Lamb Weston (VS), Belaya Dacha (Rusland) en Lamb Weston Meijer (NL) werken hierbij nauw samen. Lamb Weston Meijer is gevestigd in Nederland en levert diepgevroren aardappelproducten zoals Twisters®, Potato Dippers, Connoisseur en gedroogde aardappelvakken. Onze klanten zijn te vinden in de foodservice, quick service, industrie en retail in Europa, Midden-Oosten en Afrika (EMEA-regio). Het hoofdkantoor van Lamb Weston Meijer is gevestigd in Kruiningen, Nederland. We beschikken over zes productielocaties in drie landen binnen Europa: Nederland (4), het Verenigd Koninkrijk (1) en Oostenrijk (1). Lamb Weston Meijer heeft 1400 medewerkers. SEEING POSSIBILITIES IN POTATOES Lang leve de aardappel. Het derde grootste gewas in de wereld. De wereldpopulatie groeit en dus stijgt ook de vraag naar meer aardappelen. Naar betere technologie. Lekkerdere recepten. Groenere processen. Naar nieuwe ideeën en inventieve plannen. En dat is nou net wat wij bij Lamb Weston doen. Het is onze identiteit om altijd twee stappen vooruit te zijn als globale speler in de markt. Altijd de status quo uitdagen. Altijd de vraag "Wat als?" stellen. We geloven in onze inventiviteit, en dat zal de wereld helpen te veranderen op een manier die niet alleen voldoet aan onze groeiende bevolking, maar tegelijkertijd ook het milieu zal helpen, evenals de markt. Als wij naar een aardappel kijken, zien we niet gewoon een aardappel. We zien mogelijkheden! Vacatures die momenteel beschikbaar zijn binnen de Technical Services Teams van onze productielocaties in Kruiningen en Bergen op Zoom zijn: We bieden jou een uitdagende baan in een dynamische en groeiende organisatie in de food branche. We dagen je uit om mee te groeien met onze organisatie, waarbij ontwikkeling essentieel is. We zijn op ons best als we gezamenlijke waarde creëren, we op elkaar kunnen rekenen, en we samen werken in ambitieuze, hard werkende en toegewijde teams. Voor het harde werken word je goed beloond, we kennen een mooi pakket arbeidsvoorwaarden met een prima salaris. Als je open staat voor een nieuwe uitdaging, ga dan naar onze website www.lambweston.eu/seeing-possibilities-people, waar je de inhoud van bovenstaande vacatures kunt lezen en meteen kunt solliciteren. Of scan de code hiernaast: Praktijkschool Hulst is een school voor Praktijkonderwijs met ruim 100 leerlingen in de leeftijd van 12 tot 18 jaar. Praktijkonderwijs is bedoeld voor leerlingen met een leerachterstand van minimaal 3 jaar voor wie vaststaat dat overwegend een orthopedagogische en orthodidactische benadering nodig is. Het onderwijs is kleinschalig georganiseerd en afhankelijk van de onder steuningsbehoefte van de leerling wordt het onderwijsniveau aangepast. Het doel van ons onderwijs is, naast het bieden van een hoge onderwijskwaliteit, onze leerlingen goed voor te bereiden op een zo volwaardig mogelijk functioneren in de maatschappij. De school ressorteert onder het bestuur van de Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Hulst. GEMEENTE fulltime - 36 uur (in eerste instantie voor een periode van één jaar) De reactietermijn loopt t/m 20 januari 2018. vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54