kjledisol l customer service coördinator r de Betho Inkoper met internationale ervaring E-commerce Specialist: techneut en pionier Gemeente Borsele zoekt Juridisch Medewerker Bouwen en Handhaving Medisch secretaresse/logistiek planner (m/v) ekt een full-time www.coroos.nl/vacatures (18 uur per week) Kijk voor meer informatie op www.borsele.nl/vacatures Saving Lives, dat is ons motto. In 2025 heeft iedereen in Europa binnen 6 minuten een AED tot zijn beschikking. Dat is ons streven. Wij zijn Medisol en wij verkopen AED's. Door heel Europa. Door onze groei zoeken wij nieuwe enthousiaste collega's. Ga jij de uitdaging aan? Wij zoeken: Resultaatgericht, initiatiefrijk en een geboren onderhandelaar Spin in het web, ondernemend en vernieuwend Interesse? Reageren op beide vacatures kan t/m 25 januari. Stuur jouw motivatiebrief voorzien van CV per e-mail naar: vacatures@medisol.nl Lees de volledige vacatureteksten op www.medisol.nl Ben jij de nieuwe collega die onze organisatie komt versterken? Communicatieadviseur Voor 32-36 uur per week Inzetbaar in Vlissingen en in Roosendaal Reactie: Kijk voor het volledige profiel en de procedure op onze website www.zrti.nl/werken-bij-zrti/vacatures.htm. Je sollicitatie zien wij graag uiterlijk op 24 januari 2018 per e-mail tegemoet via info@zrti.nl. Coroos Conserven B.V. Vacature COÖRDINATOR TECHNISCHE EN FACILITAIRE DIENST De Betho te Goes voert namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen bepaalde delen van de Participatiewet uit, waaronder de Wet sociale werkvoorziening. Hierbij staat de ontwikkeling van de medewerkers centraal. De doelstelling is elke medewerker toe te leiden naar een zo regulier mogelijke arbeidsplaats. Bij De Betho werken ruim 700 medewerkers. De Betho kent de volgende bedrijfsonderdelen: - Detacheringsbedrijf - Verpakkings-en Montagebedrijf - Groenbedrijf - Schoonmaakbedrijf De Betho is per direct op zoek naar een energieke kandidaat voor de functie Coördinator Technische en Facilitaire Dienst op fulltime basis (gemiddeld 36 uur per week). Je verricht de werkzaamheden binnen een dynamisch team, onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager Verpakkings- en Montagebedrijf. Je geeft leiding aan 8 medewerkers en stuurt deze direct aan. De werkzaamheden hebben betrekking op het onderhoud aan machines, inventaris en het oplossen van storingen. De werkzaamheden omvatten ook het ontwikkelen en (laten) vervaardigen van mallen, hulpmiddelen, aanpassingen aan machines (een en ander in overleg met de Bedrijfsmanager en werkleiding van de productieafdelingen). Verder draagt u met uw afdeling zorg voor de totale automatisering en daar naast stuurt u de werkzaamheden van de kantine aan. Tevens bent u beheerder van de gebouwen en coördineert u het onderhoud aan deze gebouwen. Samen met de Bedrijfsmanager Verpakkings- en Montagebedrijf bepaalt u welke van bovenstaande werkzaamheden uitbesteed worden. We zoeken jou als je beschikt tenminste over een MBO(4+) denk- en werkniveau; aantoonbare kennis en ervaring hebt met de techniek en de automatisering voor de genoem de werkzaamheden; klant- en servicegericht bent; goede contactuele en organisatorische vaardigheden hebt; beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ervaring hebt met het werken in diverse (vak gerelateerde) applicaties en programma's; gedreven bent en die gedrevenheid over kunt brengen binnen het team; over coördinerende en leidinggevende eigenschappen beschikt; bereid bent tot het volgen van aanvullende cursussen en in het bezit bent van het rijbewijs B; enige affiniteit hebt met de doelgroepen die binnen De Betho actief zijn. Geboden wordt: Een contract via ons payroll bed rijf met een salaris van maximaal €47.000,00 bruto per jaar, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 2 februari 2018 via het e-mailadres sollicitaties@debetho.nl in te sturen aan de heer S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer E.R. Vahlenkamp, Bedrijfsma nager Verpakkings- en Montagebedrijf, telefoonnummer 0113-233933, toestel 220. Alle sollicitanten krijgen vóór 9 februari 2018 bericht of ze wel of niet uitgenodigd worden voor een ^dlicitatiegesprek op 15 februari 2018. gemeentesLuis Wij zijn op zoek naar: HBO 36 uur per week Lees meer over deze functie en de arbeidsvoorwaarden op www.gemeentesluis.ni. Reageren kan tot en met 4 februari 2018. Ben jij klantgericht en beschik je over uitstekende communicatieve vaardigheden? Heb je ervaring met planning in de zorg en ben je initiatiefrijk en resultaatgericht? Dan zijn wij op zoek naar jou! Gespecialiseerd in het verduurzamen van fruit, groenten en peulvruchten. Ben jij onze nieuwe CUSTOMER SERVICE C00RDINAT0R? Dan bewaak jij straks ons bedrijfs- en merkimago. Je beantwoordt vragen van onze retailers en consumenten en je werkt nauw samen met verschillende afdelingen bij Coroos voor een optimale klanttevredenheid. Je bent communicatief vaardig, assertief en je beheerst de Nederlandse, Engelse, Duitse en Franse taal. Ben jij de persoon die wij zoeken? Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.coroos.nl/vacatures.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46