2Q JAAR VRIENDEN VAN AMSTEL Dit plekje is nog vrij Karin's rULTUUR 25 mende aangekondigde concerten raakten in enkele och tenduren uitverkocht. Met de vijf achter de hand gehouden data gebeurde 's middags hetzelfde. „Uit onderzoek weten we dat de vraag nog aardig wat groter was", zegt De Liefde. „Geen ramp. Als de fans zo hard hun best moeten doen voor een kaartje komt dat de sfeer in de zaal alleen maar ten goede." Waarom willen een kwart miljoen mensen in januari zo graag naar artiesten die vrijwel zonder uitzondering ook op zomerfestivals in de buurt optreden? De Liefde weet het antwoord: „De kracht zit hem in de combinaties. Nergens an ders zie je zulke spannende duetten tussen de beste artiesten van Nederland." Hofman noemt de sfeer als die van een grote kroeg. „De artiesten komen net zo graag. We bie den prachtige faciliteiten. Een comfortabel hotel en een fijne backstagebar bieden de mogelijk heid om vriendschappen met collega's te sluiten. In het publiek voel je dat de artiesten het zelf ook naar hun zin hebben." Het beeld van een commercieel evenement dat zoveel mogelijk bier poogt te verkopen met een muzikaal omlijste reclamespot, verdient volgens hem drastische nuance. „Omdat Amstel er niet op uit is zoveel mogelijk geld te verdienen, krij gen wij budget om de show elk jaar beter en grootser te maken. De opbrengst van het succes vloeit zo terug naar de bezoekers. Onze techni sche vernieuwingen wekten afgelopen jaar zelfs Amerikaanse interesse." voorgesteld aan de eindredacteur van het pro- gramma. Een stugge Fries, vond ze hem. Hij schreef op bierviltjes steekwoorden voor de in terviewtjes die ze diende af te nemen. Die han gen inmiddels ingelijst thuis. Eindredacteur Tjerk Lammers werd haar echtgenoot. Naar Ahoy gaan de twee de komende weken niet. „Dat klinkt misschien overdreven, maar het lukt me gewoon niet", zegt Kemp. „Als je er zo nauw bij betrokken bent geweest, kun je niet meer in het publiek gaan staan. Ik zet de tv ook uit als ik er beelden van zie. Laat mij mijn herin neringen maar houden." Hay is er ook niet. En dat verraste hem aanvan kelijk ook. „We hadden de agenda opengehou den, maar zijn niet gevraagd. Geen punt. We gaan nu zelf optreden. Kunnen we lekker alles zelfbepalen." Hij heeft de concertserie niettemin in het hart gesloten. „Eerst spuugde de Earring erop. Bene den het peil van de rock-'n-roll, weet je wel? Mij leek het juist wel leuk. En er werd dik betaald. Toen ben ik daar in mijn eentje Radar Love gaan zingen. Inmiddels is de band om. Lekkere zaal, lekker publiek en een fijne bar voor na de show." O Kleinschalige accommodaties Altijd inclusief: vlucht pverblijf W?' huurauto weg van de massa www.karinschoice.nl 020 - 44 99 470 f fUt d&iï Wil jij tijdens je vakantie weg van de massa op ontdekking gaan en zelf je tempo bepalen? Zoek je rust, ruimte en vooral geen gedoe? Kijk dan op www.karinschoice.nl Villa's met privé zwembad Boutique hotels Originele appartementen zaterdag 13 januari 2018 Voor haar eerste uitzending werd Manuëla De Vrienden van Am- stel Live, afgelopen jaar in Ahoy. foto paul bergen Presentarice Manuëla Kemp in café Heeren van Aemstel op het podium met De Dijk en Acda De Munnik. fotoanpkippa 8dagen vanaf Madeira - Zuid Madeira - Estreito da Calheta Quinta Alegre Griekenland - Samos - Kerveli Villa Platanaki SCR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25