f k IDïiibütuiéJixJg FAMILIEBERICHTEN 15 COLOFON Familieberichten Laura Mathilda ten Haken Marcellus Joseph Vervaet Maria Verhulst - van Loo Nel Brouwer - Dominicus Nel Brouwer - Dominicus Annie WifCemsen-(Bmjze Franklin van Waesberghe Q IHensen inq.nl De poezen zullen haar missen. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat nog onverwachts van ons is heengegaan onze tante 10-05 - 1923 Westdoipe f 10-01-2018 Sas van Gent Bennie en Nelly Geysels - De Prins Westdoipe, 10 januari 2018. Corr.adres: Graaf Jansdijk A26,4554 AE De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden. Speciale dank gaat uit naar alle verzorgenden en vrijwilligers van "De Redoute" voor hun goede en liefdevolle verzorging. Marcel Met diepe bewondering voor de wijze waarop zij met het einde van haar leven omging, geven wij u kennis dat na een korte dappere strijd is overleden, onze bijzondere moeder, schoonmoeder, oma en oniama Rie Middelburg, 11 juli 1918 Goes, 10 januari 2018 Karei en Tineke Verhulst Annette en Arthur Goed - Verhulst Klein- en achterkleinkinderen De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatsvinden op dinsdag 16 januari om 12.30 uur in de aula van uitvaartcentrum 'De Getijden', Kerklaan 19 te Vlissingen (West-Souburg). Vooraf gaand aan de plechtigheid is ervan 11.30 tot 12.30 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum. correspondentieadres: Annette Goed - Verhulst Aldegondestraat 13, 4386 BA Vlissingen '•f r Nel Brouwer - Dominicus Sjaak den Hamer Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet.. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van In het bijzonder dank voor de goede zorg aan het team Buurtzorg Hulst. Marjet van Waesberghe-Inghels en familie Koewacht, 12 januari 2018 vrijdag 12 januari 2018 kijk ook op Mijn liefheeft dit leven en zijn geliefden verlaten... Op 10 januari is na een werkzaam leven overleden mijn lieve man, onze papa, opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Lieke den Doelder weduwnaar van José Buijsse zoon van Sjef en Madeleine Vervaet geboren op 15 februari 1947 te Biervliet Groot mens, warm hart. IJzendijke: Lieke Vervaet-den Doelder Groede: Carolien en Jacques Luteijn-Vervaet Tim, Angeia Waterlandkerkje: Miranda Vervaet en Jacco de Koeijer Jordy, Björn familie Vervaet familie Den Doelder Terneuzen, 10 januari 2018 Correspondentieadres: Oranjestraat 24, 4515 CA IJzendijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 15 januari om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in het Mauritshof. Onverwachts en veel te vroeg is mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en de pijler in ons bestaan, 's nachts stilletjes heengegaan. We zijn vol ongeloof en verdriet, maar ontzettend dankbaar voor alle liefde en zorg die wij hebben ontvangen. 20 december 1955 t 10 januari 201 Jouw onvoorwaardelijke liefde en onbegrensde zorgzaamheid missen wij nu al. Wim Michiel en Susanne, Eden Andrea en Jaap, Levi Ronnie en Manouk Thomas en Maartje Correspondentieadres: Zwinstraat 9 4374 BS Zoutelande De uitvaartdienst zal dinsdag 16 januari om 13.00 uur in de Catherinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande plaatsvinden. Aansluitend volgt de begrafenis op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Houd mij vast, Laat uw liefde stromen. Houd mij vast. Heel dichtbij uw hart. -Opwekking 488- Vol verdriet en ongeloof hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante 20 december 1955 t 10 januari 2011 Zoutelande: Pa en Ma Dominicus Vrouwenpolder: Ria en Wim Gapinge: Lies en Johan Aalsmeer: Arno en Anita Koudekerke: Adrie en Loretta Neven en nichten Zoutelande, 10 januari 2018 Heden overLeed geheel onverwachts onze nicht in de leeftijd van 62 jaar. Wij wensen Wim, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe, Westkapelle: Jannie Dominicus - van Sluijs Middelburg: Korrie Dominicus - de Witte Middelburg: Lenie Dominicus - Wielemaker neven en nichten In liefde gedenken wij allen die haar zijn voorgegaan. 10 januari 2018 In onze gedachten was je, in onze gedachten ben je, in onze gedachten zal je blijven. Langs deze weg willen wij u bedanken voor de vele belangstelling en medeleven die wij van U mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot-moeder kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Januari 2018 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, mijn maatje, mijn alles mijn schoonzoon, onze broer, zwager, oom en vriend De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Els den Hamer-Schaalje Ma Schaalje familie den Hamer familie Schaalje Terneuzen, januari 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-J7.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43