OyarJadari 14 FAMILIEBERICHTEN O Oswald Edmond van Geetsum O fTlensen ng.nl Johan Koert Lelieveld Flan Johan Koert Lelieveld Han Lelieveld Wilhelmina Cornelia De Mina tante Mina Mina van Bendegem-Dek Adrie Bolleman Enige en algemene kennisgeving Wat was jij sterk en arbeidzaam. Wat heb je voor ons allen klaargestaan. Flink was jij je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je nu dat ook wij zullen zijn, maar afscheid van jou nemen doet ons zo 'n pijn. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve en zorgzame man, vader, schoonvader, opa en overgrootopa Jacobus van Houte echtgenoot van Lien Masclee Cadzand, 12 juni 1927 Oostburg: Oostburg: Oostburg: Terneuzen: Oostburg, 5 januari 2018 C.J. van Ffoute-Masclee Anny en Leo van den Broecke Cindy en Joost Mylan Nico en Wendy Amy, Tyano Correspondentieadres: 't Schuttebocht 16 4501 AA Oostburg Op uitdrukkelijk verzoek van vader, hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Zij die ik lieflwb, ga ik verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een afnemende gezondheid is overleden onze lieve zorgzame vader en schoonvader weduwnaar van Agnes Emma Vandamme 21 -04- 1928 108 -01 -2018 Westdorpe Terneuzen Zuiddorpe: Eric en Prity Anzegem(B): Sandra en Koenraad Familie van Geetsum Familie Vandamme Westdorpe, 9 januari 2018. Singel 71, 4554 CP De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van pa op vrijdag 12 januari om 19.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. U kunt condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Janet Doens Wij zijn aangedaan door het overlijden van Dineke Visser-Philipse managementassistent van ons onderwijscluster CIOS Goes Breda Dineke was een betrokken en toegewijde collega. We zullen haar erg missen. Wij wensen Rinus, kinderen en naaste familie veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers en studenten van het onderwijscluster CIOS Goes Breda en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Ronald Klomp, directeur CIOS Goes Breda God heb ik lief... Psalm 116 donderdag 11 januari 2018 In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn verdriet. Mina Dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij heeft ondervonden in zorgcentrum "De Vurssche", deel ik u mede dat is heengegaan mijn lieve vrouw echtgenote van Pieter Abraham van Bendegem 30 april 1932 9 januari 2018 Geloof, hoop en liefde P.A. van Bendegem Peter - in liefdevolle herinnering - De Weistede 1 4571 KX Axel De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Je blijft voor altijd in onze gedachten. Corry en Piet t Nelly en Jo t We zullen je missen lieve Conny en Eric - Amy, Roy en Rebeka Natasja en Chris - Lindsey en Thomas, Loïs Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tante Familie van Bendegem-van Luijk Familie Meesen-van Bendegem Familie van Bendegem-van den Berge Familie Schieman-van Bendegem neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Adrie was sterk betrokken bij de ruitersport en heeft veel voor onze vereniging betekend. Wij zullen hem missen. Wij wensen de familie van Adrie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Ruitersportvereniging Axel Met verdriet hebben wij vernomen van het overlijden van ons trouw lid Wij zullen haar aanwezigheid missen Wij wensen Freddy en de familie veel sterkte toe Bolclub Raak Tegen Staak De Heer is mijn herder. Verdrietig geef ik u kennis dat onverwacht van mij is heengegaan mijn lieve en altijd opgewekte man Nieuwer Amstel, 9 juni 1938 's-Fleerenhoek, 9 januari 2018 M.P. Lelieveld-Jansen De Winterstraat 22, 4453 BS 's-Heerenhoek Mijn man is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De afscheidsdienst, waarvoor ik u uitnodig, wordt gehouden op maandag 15 januari om 13.30 uur in de 'Barbesteinkerk', Clara's Pad 6 te Fleinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in 'Landlust', Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Magda Lelieveld-Jansen Vlissingen: Jan en Leuntje Jansen-Tollenaar Hoek: Kees en Heieen Jansen-de Vries Oostburg: Piet en Wilna Jansen-van Belzen Vlissingen: Ella Jansen Neven en nichten 9 januari 2018 Lieve vriend, wat zullen we je gaan missen. We zullen er altijd voor Magda zijn. Jean-Paul, Claudia, Joey

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42