Bernardus Jannis Johannis Pijcke Jf Q mensenlinq.nl FAMILIEBERIC 13 Jeannette Silvie Thea Plasschaert Met stomheid geslagen, verscheurd van verdriet laten wij weten dat geheel onverwachts is overleden mijn lieve man, lieve vader en schoonvader echtgenoot van Nataliia Kulichenko Schoondijke, 27 mei 1960 Waterlandkerkje, 7 januari 2018 Nataliia en Maja Natascha en Stefan Tersteijnstraat 5,4508 AM Waterlandkerkje De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 13 januari om 15.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze collega Peter Roose Wij hebben Peter leren kennen als een bijzonder persoon die betrokken en toegewijd zijn werk aan onze dijken uitvoerde. We zullen hem erg missen. We wensen zijn naasten veel sterkte toe. Namens de collega's van de afdeling Waterkeringen waterschap Scheldestromen: Guiljam van der Schelde, Geert Boekema, Afdelingshoofd Teamleider onderhoud Adri Simonse, Collegas van steunpunt Driewegen Opzichter Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van onze collega Peter Roose Wij verliezen in hem een bekwaam en toegewijd medewerker. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Ondernemingsraad en georganiseerd overleg van waterschap Scheldestromen Verslagen zijn wij door het plotselinge overlijden van Peter Roose Peter kwam op 1 januari 1986 als kantonnier Beplantingen in dienst bij het Wegschap Walcheren, een voorloper van het waterschap. Bij waterschap Zeeuwse Eilanden vervulde Peter de functies van kantonnier en muskusrattenbestrijder, net als bij ons huidige waterschap. Wij hebben Peter gekend als een betrokken medewerker. Wij wensen zijn naasten sterkte toe in de komende tijd. Namens het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen: mr.drs. Toine Poppelaars dr. Wies Vonck dijkgraaf secretaris-directeur Als een kaarsje is ze uit gegaan.. klaar om verenigd te worden met nonkel Achiel Heden overleed zacht en kalm Mathilda Judoca Theresia van Looij-Weemaes Tilly weduwe van Achille Johannes van Looij Zij overleed in de leeftijd van 91 jaar. Familie Weemaes Familie van Looij 8 januari 2018 Correspondentieadres: Hof te Zandeplein 16, 4587 CK Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 13 januari om 11.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Voorafgaand aan de dienst kunt u afscheid nemen van tante Tilly in familiekamer 1 van DELA, Blaauwe Hofke 90, van 10.00 tot 10.30 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. woensdag 10 januari 2018 Als leven lijden wordt, is rusten goed. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma echtgenote van Freddy Doens Oostburg, 15 oktober 1947 t Oostburg, 8 januari 2018 Oostburg: Freddy Doens Oostburg: Dennis en Davina Florian Féline Correspondentieadres: Oudestad 80,4501JC Oostburg Op uitdrukkelijke wens van Jeannette vind de crematie- dienst in besloten kring plaats. U wordt daarna wel uitgenodigd voor de condoleance op zaterdag 13 januari om 15.15 uur in het uitvaartcentrum aan de Flughersluys 22 te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45