üvar Isdsn 12 FAMILIEBERICHTEN Peter van Dam Q fïlensen inq.nl Piet Broeckaert Adrie Bolleman Jeanne Broeckaert - Openeer Cees Corstanje Cees Corstanje Cees Corstanje Cees Corstanje Maria Josina Kaland-Suurland radio-dj STEVEN VAN KAMPEN Steven van Kampen Steven van Kampen kijk ook op woensdag 10 januari 2018 Is een vriendschap over als je plotseling bent heengegaan houdt het op je goed te voelen als je aards bestaan veranderd is betoverd en over is in herinnering geslepen als een heldere edelsteen niemand weet waar je bent of waar je heen bent gegaan ik voel je hier soms naast me in voel je hier soms naast me staan Op 83- jarige leeftijd is, zonder lijden of ziekbed, plotseling overleden mijn lieve man, zorgzame vader en schoonvader echtgenoot van Catrien den Beer Axel, 25 januari 1934 Terneuzen, 8 januari 2018 Catrien Bolleman-den Beer Joop en Belinda Ollie Evertsenstraat 5 4571 BL Axel Zaterdag 13 januari is van 9.45 - 10.20 uur gelegenheid om af scheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aan vangt in het centrum. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Kapelle: Jeanne Hansweert: Colinda en Sjaak Mlchel, Maurice t 8 januari 2018 te Goes Floddertje 3, 4421 TH Kapelle U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes, op vrijdag 12 januari van 19.30 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 13 januari om 12.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Iedereen is van harte welkom. Stil zijn we door het plotseling overlijden van Cees was een energieke, betrokken collega-bestuurder, met wie Onze Wijs op allerlei onderwijsgebied prima heeft samengewerkt. Daarin zullen wij hem enorm gaan missen. Wij wensen zijn familie en de collega's van Archipel veel sterkte toe. Namens medewerkers, bestuur en Raad van Toezicht van Onze Wijs Een gedreven onderwijsman is niet meer. Diep geschokt zijn wij dat hij veel te vroeg is overleden. Als collega-bestuurders hebben wij Cees zeer gewaardeerd. Een man met hart voor het onderwijs, altijd gericht op mogelijkheden en samenwerking. Wij wensen de familie van Cees veel sterkte met de verwerking van dit grote verlies. Coöperatie Primair Onderwijs Zeeland (onderwijsbesturen voor het basisonderwijs in Zeeland) Namens alle bestuurders van het CPOZ, Pim van Kampen, voorzitter Totaal geschokt door het onverwachte bericht van het overlijden van Een zeer gewaardeerde collega waar we altijd een beroep op konden doen. Denkend vanuit mogelijkheden en gericht op kinderen. In Cees verliezen we voor Zeeland een gepassioneerd onderwijsman. Wij wensen de familie, vrienden en personeel van Archipelscholen veel sterkte toe. Ad Vis, voorzitter college van bestuur Albero. Pim van Kampen, lid van bestuur Albero. Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van Wij hebben Cees leren kennen als een bevlogen voorvechter van inclusief onderwijs in Zeeland, een goed bestuurder en een fijn mens. We zullen zijn enthousiasme en toewijding missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden, we wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Namens University College Roosevelt Jorrit Snijder en Bert van den Brink Raad van Bestuur De eeuwige God zei u een woning, en van onder eeuwige armen. Deut 33:27 Bedroefd delen wij u mede, dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen onze lieve schoonzuster en tante Weduwe van Adriaan Jakobus Kaland in de leeftijd van 97 jaar. In dankbare herinnering Elspeet C. Kaland A. Kaland-Meijer (in herinnering West Capelle M.J. Cijsouw-Kaland L. Cijsouw (in herinnering neven en nichten West Capelle, 8 januari 2018 Zijn leven was muziek 20 februari 1952 6 januari 2018 Partner van: Connie van Aart Zoon van: Louis Nydens en Inge Schnorrenberg Peter is overleden in zijn woonplaats Kapellebrug, na een uitbundig en intens leven. We nemen afscheid van Peter, vrijdag 12 januari om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'de Ridder' aan de Spoorweg 4 te Hulst. Vanaf 13.30 is er gelegenheid tot condoleren. Peter zal in familiekring worden overgebracht naar het crematorium. Donderdag 11 januari kunt u om 19.00 uur afscheid van Peter nemen, in bovengenoemd uitvaartcentrum. Kapellebrug, 8 januari 2018 Gentsevaart 109, 4565 ET U kunt ook condoleren via: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Je streefde ernaar zo lang mogelijk bij ons te zijn, heb nu rust, weg is de pijn. Na een korte ziekte die niet te overwinnen was, moeten we veel te vroeg afscheid nemen van *Hulst 25 november 1975 tTerneuzen 5 januari 2018 Zoon van Freden Nettyvan Kampen-Verheijden Broer van Mare van Kampen De afscheidsdienst zal in besloten kring plaatsvinden. Corr. Adres: Groenendijk 140, 4587 CZ Kloosterzande. Rouwcentrum Waem/Boonman Nieuw-Namen. Telnr. 0114 345 695 Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Veel te vroeg moeten wij afscheid van hem nemen. Hij was een zeer gerespecteerde collega en bovenal een fijn persoon. Wij gaan Steven enorm missen. Wij wensen zijn ouders, broer en familie heel erg veel sterkte toe met dit grote verlies. Henk Beaurain Oswald de Bleijser Hans Busch Mare Gijsel Teun de Graaf Tonny van Pamelen Piet Provo Wim Schoonakker Peter Sparreboom Tonny Vinke Reggie van de Walle Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en fijne collega Steven was de laatste 15 jaar werkzaam bij onze afdeling Maintenance. We verliezen in hem een uitstekende kracht, we zullen hem missen. Wij wensen zijn ouders, broer en naaste familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Dow Benelux BV Collega's Maintenance Zone B Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44