30
WOENSDAG
10 JANUARI
Bevalling
- -I
1
w
«w
Kijkcijfers maandag 8 januari
A
v
NPOI
00.00 NOS JOURNAAL
00.25 NACHTPROGRAMMA'S
NP02
NP03
rll/l
RTL4
RTL7/// RTL7
E2H3RTLGP:
EHUthegrey
EEEÖRTLGP:
RTL8
SBS9
(D Ziggo Sport
Comedy central
£1 Eurosport
woensdag 10 januari 2018
1.
Journaal 20.00 u
NPOI
2.162.000
2.
Het geheime dagboek van
NP01
2.048.000
3.
Spoorloos
NP01
1.679.000
4.
Radar
NPOI
1.452.000
5.
Half Acht Nieuws
RTL4
1.302.000
6.
De wereld draait door
NP01
1.279.000
7.
Journaal 18.00 u
NPOI
1.251.000
8.
De slimste mens
NP02
1.250.000
9.
Goede tijden, slechte tijden
RTL4
1.217.000
10.
EenVandaag
NPOI
1.047.000
/j
GO
Lauren Verster duikt in de wereld van bijzon
dere zwangerschapscursussen en bevallingen.
Sinds Lauren zwanger is, wordt ze overspoeld
met tips, do's and don'ts en horrorverhalen
over bevallen. Ze onderzoekt hoe ze zich zo
goed mogelijk kan voorbereiden op haar eigen
bevalling.
Lauren bevalt, 21.25, NP03
05.55 Nederland in beweging 06.10 MAX
Geheugentrainer 06.30 NOS Journaal - Goede
morgen Nederland (Doorl. herh.) 09.15 Neder
land in Beweging 09.30 NOS Journaal 09.40
MAX Geheugentrainer 10.00 NOS Journaal
10.15 Kook mee met MAX 10.30 NOS Journaal
11.15 Tijd voor MAX 12.00 NOS Journaal 14.15
Kook mee met MAX 14.30 NOS Journaal 15.20
Sterren NL Special 15.55 Jinek 17.00 NOS
Journaal 17.10 Tijd voor MAX 17.55 Politieke
partijen
18.00 NOS JOURNAAL
18.15 EENVANDAAG
Actualiteitenmagazine.
18.45 NOS SPORTJOURNAAL
19.00 DE WERELD DRAAIT DOOR
Talkshow, gepresenteerd door
Matthijs van Nieuwkerk.
20.00 NOS JOURNAAL
20.35 TUSSEN KUNST EN KITSCH
Cultuurmagazine waarin experts
kunstvoorwerpen en curiosa taxeren
die het publiek hen voorlegt. 'CODA
Apeldoorn.' Vanuit het CODA
Museum in Apeldoorn taxeert expert
Jaap Polak twee zilveren tazza's.
21.25
DETECTIVES:
MIDSOMER MURDERS
Britse detectiveserie. The Curse
of the Ninth.' Tijdens het jaarlijkse
Thassingham Classical Music
Festival strijden muzikanten voor de
felbegeerde Falconer Bursary Award.
Wanneer de winnaar
vermoord wordt en zijn
peperdure viool verdwe
nen blijkt, moeten Barnaby
en Winter op onderzoek.
23.05 JINEK
Talkshow.
06.35 Ochtendprogramma's 13.00 NOS
Journaal 13.20 Blauw Bloed 14.05 Kassa 14.55
Kruispunt 15.25 Groeten uit Holland 16.00 NOS
Journaal 16.10 De 5 smaken van Joël 16.59 Het
pronkstuk van Nederland 17.05 De slimste
mens 17.55 Van Harte
18.25 HALLO NEDERLAND.
18.45 BINNENSTEBUITEN
Lifestylemagazine.
19.20 GROETEN UIT HOLLAND
Realityreeks waarin vijf Nederlands-
Marokkaanse vrouwen op ont
dekkingstocht gaan in
Nederland. 'Huwelijk.'
De Marokkaanse
vrouwen gaan naar de
markt in Spakenburg.
19.50 RAIL AWAY
Documentairereeks over opmerke
lijke treinreizen. 'Duitsland: Luther-
stadt Eisleben-Erfurt-Eisenach.'
20.25 DE SLIMSTE MENS
Kennisquiz. Nieuwe uitdager: Lars
Gierveld.
21.10 KIJKEN IN DE ZIEL: PREMIERS
Interviewreeks met Nederlandse
ex-premiers.
22.00 NIEUWSUUR
Actualiteitenmagazine.
22.35 HET PRONKSTUK
VAN NEDERLAND
Magazine waarin het Nederlandse
volk op zoek gaat naar het meest
waardevolle object uit de Neder
landse kunstcollectie.
22.45 2D0C: DE KEUZE VAN MIJN VADER
Documentaire van Yan Ting Yuen.
23.50 DE BOEDDHISTISCHE BLIK:
THE NEXT GUARDIAN
Documentaire over de kloof tussen
vader en zoon in een Buthaans gezin.
01.05 NACHTPROGRAMMA'S
06.08 Kinderprogramma's 12.00 Kiwi Strit
12.10 Grizzy en de Lemmingen 12.15 Q Pootle 5
12.30 Mega Mindy 12.55 Mega Mindy 13.20
Studio Snugger 13.40 Mijn vader is de beste!
14.30 Skelterlab 14.55 Superbrein 15.30
Z@ppbios: De Anderssons in de bergen:
Familiekomedie. 17.00 Checkpoint top 517.10
Beste Vrienden Quiz 17.35 Hip voor Nop
18.00 BRUGKLAS
Scripted-realityreeks.
18.15 SPANGAS
Jeugdserie.
18.25 SPANGAS
Jeugdserie.
18.40 HET KLOKHUIS
Jongerenprogramma.
Bouzians ex Lisa trekt tijdelijk bij
hem in en Martijn vertrekt naar zijn
ouders. Louis wil naar de
uitreiking van zijn zoon
Jelle, maar hij is niet
welkom met zijn baby
dochter.
21.25 LAUREN BEVALT
Reportagereeks.
22.20 HUFTERPROEF
Verborgencameraprogramma waarin
getest wordt of en wanneer mensen
ingrijpen in conflictsituaties.
23.05 LITTLE BRITAIN
Britse komische sketches.
23.40 DE WERELD DRAAIT DOOR
00.35 NACHTPROGRAMMA'S
06.20 Ochtendprogramma's v11.35 The Bold
and the Beautiful 12.10 Dr. Phil 13.15 Teleshop 4
14.00 5 Jaar Later 15.00 Herman Martijn: Op
de proef gesteld 16.05 Uitstel van executie
17.00 5 uur live
18.00 RTL NIEUWS
18.15 EDITIE NL
18.30 RTL WEER
18.35 RTL BOULEVARD
19.30 RTL NIEUWS
19.55 RTL WEER
20.00 GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Nederlandse soap. Amir pleegt een
misdrijf en is bang dat hij nu uitgezet
wordt. Als Bing dit probleem meteen
wil aanpakken, sputtert Amir tegen.
19.25 JE ZAL HET MAAR HEBBEN
20.30 GROETEN UIT 1972
Medisch programma.
Realityshow waarin bekende Neder
19.45 3 OP REIS MIDWEEK
landers met hun gezin terugkeren
Toeristisch magazine. 'Water (3/5).'
naar hun kindertijd. Rene
Gwen van Poorten hijst de zeilen in
Froger keert samen met
Kroatië.
Natasja en de kinderen
terug naar het jaar dat
20.25 PAPADAG
René twaalf was.
21.30 BUURMAN, WAT DOET U NU?
Humaninterestmagazine waarin Cath
Luyten bekende Nederlanders
opzoekt. 'René van der Gijp.'
22.00 BUURMAN, WAT DOET U NU?
Humaninterestmagazine waarin Cath
Luyten bekende Nederlanders
opzoekt. 'Hans Klok.'
22.30 5 JAAR LATER
Interviewprogramma waarin Beau
van Erven Dorens bekende Neder
landers ontvangt. Met Olympisch
kampioen Epke Zonderland blikt
Beau terug op de afgelopen vijf jaar.
23.30 RTL NIEUWS
23.40 RTL WEER
23.45 RTL BOULEVARD
00.40 TELESHOP 4
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00
19.00
19.30
20.00
20.30
22.45
23.45
00.05
01.00
01.50
DAKAR 2018
Verslag.
IDIOTEN OP DE WEG
STOP! POLITIE
NIEUW-ZEELAND
Realityreeks waarin de
verkeerspolitie van Nieuw-
Zeeland wordt gevolgd.
STOP! POLITIE
NIEUW-ZEELAND
Thriller van Joe Carnahan
(VS 2011) met Liam
Neeson (Ottway), Frank
Grillo (Diaz) en Dermot
Mulroney (Talget).
E2333RTLGP:
DAKAR 2018
Verslag.
AFRICA ECO RACE
Verslag.
HANNIBAL
Thrillerserie.
LOSTGIRL
TELESHOP7
SBS
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.05 THE BOLD AND
THE BEAUTIFUL
Soap.
18.35 MCLEOD'S DAUGHTERS
Australische dramaserie.
19.35 DEBOUWBROERS
Canadees huizen
programma.
20.30 EHHINSIDIOUS -
CHAPTER 2
Horrorthriller van James
Wan (Canada/USA 2013)
met Patrick Wilson (Josh
Lambert), Rose Byrne
(Renai Lambert) en Ty
Simpkins (Dalton Lam
bert). Josh en Renai Lam
bert zijn dolgelukkig met
de terugkeer van hun zoon
Dalton, die ternauwernood
een bovennatuurlijke
wereld wist te ontsnappen
met de hulp van zijn vader.
22.40 BONES
Misdaadserie.
23.35 DEBOUWBROERS
00.30 NACHTPROGRAMMA'S
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.25 ACHTER GESLOTEN
DEUREN
Nederlandse scripted
realityreeks.
19.20 OVERSPEL IN DE LIEFDE
Nederlandse scripted-
realityreeks.
19.55 OVERSPEL IN DE LIEFDE
Nederlandse scripted-
realityreeks.
20.30 BHUSECRETARIAT
Drama van Randall Wallace
(VS 2010) met Diane Lane
(Penny Chenery). Penny
Chenery neemt na de
dood van haar vader in de
jaren 70 de leiding over
van diens noodlijdende
paardenfokkerij in Virginia,
Meadow Farm.
23.00 jfiTTTl
THEDIRTY TEACHER
Thriller van Doug Campbell
(VS 2013) met Josie Davis
(Molly Matson).
00.45 SCANDAL
01.25 ASTROTV
07.30 MANCHESTER CITY-
BRISTOL CITY
Herhaling van het eerste
halve finale-duel in de
League Cup.
18.50 EUROPECUP
BASKETBALL:
DONAR- KERAVNOS
Live verslag van het duel
Europese basketbalduel in
Groningen.
20.55 CHELSEA-ARSENAL
Live verslag van het heen
duel op Stamford Bridge in
de halve finale in het
League Cup-toernooi.
23.30 EUROPECUP
BASKETBALL:
DONAR-KERAVNOS
Samenvatting van de
wedstrijd.
05.00 ATP 250: ASB CLASSIC
Live verslag van de kwart
finales bij het tennis
toernooi voor mannen in
Nieuw-Zeeland..
(advertentie)
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
12.35 Friends 13.30 Family Guy 14.25
The Late Late Show with James Cor-
den 15.20 South Park 16.15 American
Dad! 17.05 Friends 18.00 How I Met
Your Mother 18.55 Family Guy 19.50
The Daily Show 20.15 The Late Late
Show with James Corden 21.05 Tea-
chers 22.00 How I Met Your Mother
23.00 Friends 23.50 The Late Late
Show with James Corden 00.35
Nachtprogramma's
07.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.00 Voetbal 18.30 Biathlon: World
Cup in Ruhpolding (Duitsland) 19.35
Wintersporten 19.40 Olympische
Spelen: Home of the Olympics 19.55
Nieuws: 20.00 Olympische Spelen:
Home of the Olympics 22.00 Biatlon:
World Cup in Ruhpolding (Duitsland)
23.00 Rally: Dakar 23.30 Rally: Africa
Eco Race 23.40 Nieuws: 23.45 Biat
lon: World Cup in Ruhpolding (Duits
land) 00.45 Nachtprogramma's