J? 24 FAMILIEBERICHTEN Hans de Maillie Marcel Alouisius Camillus Buijsse O fTlensen nq.nl Edwin Soetmulder Edwin Soetmulder Edwin Soetmulder Enige en algemene kennisgeving echtgenoot van Ria Robesin "Geen bezoek aan huis" Hans de Maillie Leonie Cornelia Buitink Marcel Anna Cornelia van Prooije-Lere Anneke Frans van Prooije Paulus Dees Lieve Opa Dees maandag 8 januari 2018 Verdrietig, maar o zo trots op hoe hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, trotse opa en vriend echtgenoot van Annie Nellij Susanna de Jonge 23 november 1959 4 januari 2018 Annie Soetmulder-de Jonge Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Fam. Soetmulder Fam. de Jonge Platschelp 7 4533 DFH Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op woensdag 10 januari om 17.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Annie, de kinderen en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Terneuzen Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van We wensen de naaste familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Collega's Maintenance Zone B Dow Benelux BV Terneuzen Nieuwvliet, 25 juli 1951 Oostburg, 5 januari 2018 Ria Robesin, kinderen en kleinkinderen. Van Ostadestraat 77 4501 KS Oostburg Onze rotsvaste pijler is er niet meer. Penningmeester van onze brigade. Wij zullen zijn vrolijkheid, inzet en belangstelling voor iedereen ontzettend missen. Bestuur en leden van Reddingsbrigade West Zeeuws Vlaanderen Een goed mens, een levensgenieter, ons maatje door dik en dun, onze lieve Marcel heeft ons plotseling verlaten. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze liefste pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Lia Buijsse-Buitink Jacky en Fenny Raphael en Karolina Levi en Terry, Alexis, Kendra Christine Yves 4 januari 2018 Bernard Zweerslaan 10, 4536 EL Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 11 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Een goede buur Een lieve vriend En Opa Bassie Wij gaan je missen Karina Bianca en Menno, Pien, Liewe Miranda en John, Stijn, Joëlle Stein, Morris 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee met haar verdriet. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Frans Peter en Dorthe Kristoffer, Line Henk en Erika Raph, Niek Rita en Rick Douwe, Jelle 31 december 2017 Jan van Galenstraat 50, 4535 BX Terneuzen De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden op 6 januari. "Onze dank gaat int naar het personeel van SVRZ Maxima voor alle goede zorgen, betrokkenheid en aandacht". Leer ons zo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Rustig is heengevaren onze vader, opa en overgrootvader sinds 2007 weduwnaar van Geertruida Pieternella Bareman 1 oktober 1922 6 januari 2018 Kees - in herinnering - en Suzan Ko en Ineke Gert en Ria Ad en Greet Marinus en Anneke Truus en Joop Paul - in herinnering - Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Sint Hubrechtstraat 1 4542 AM Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 10 januari om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Het Stropievat, Molenstraat 14. Wij danken het personeel van De Molenhof voor de liefdevolle verzorging. Afscheid nemen is met zachte handen dicht doen wat voorbij is en verpakken in de goede gedachten ter herinnering Paul en Jolanda - Coen Peter - Maryn, Lotte Ronald Arjan en Renske - Fenne, Bram Mark en Phyllis - Evy, Hanna Jacqueline en Joost - Sep, Boris Miranda en Ard-Jan - Tim, Sven Esther en Allen Marianne en Ardjan - Amy, Erik Trudy Adri en Veronique Tamara en Frank - Lukas Joëlla en Sjakko - Mees, Ize Rutger en Annique - Florian Sophia Julia 6 januari 2018 «1.j r' tw-.'V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24