balderman.nl De goedjroopste met vertrekgaranties! 12 dagen Rondreis Kroatië 15 dagen Rondreis Klassiek Italië en Amalfikust Geen aanbetaling! UOluErm3n.nl w b°eki"gen: ijöWtfi Diverse vertrekdata 5/8 dagen Sonthofen in de Beierse Allgau Diverse vertrekdata 7 dagen Het Loiredal, de tuin van Frankrijk 10 dagen Barcelona en omgeving 10 dagen Prinsdom Andorra 10 dagen Balatonmeer en Boedapest 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 10 dagen Tossa de Mar, all-inclusive 12 dagen Lago Maggiore, Cinque Terre en Toscane 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 10 dagen Italië Bloemenrivièra 12 dagen Peniscola Costa del Azahar 12 dagen Rondreis Dalmatische kust 12 dagen Rondreis Berlijn, Praag, Boedapest en Wenen 10/12 dagen Westkust van Ierland Ierland the Wild Atlantic Way 10 dagen Hoogtepunten van Noorwegen v.a. slechts v.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Zuid- Duitsland V 1 overnachting in Portoroz V A overnachtingen in een of -"""hotel van het Solaris Resort in Sibenik V 3 overnachtingen in het Grand Hotel in Neum V 1 overnachting in het 5'"'"'"hotel I in Zagreb of omgeving V Dagelijks goed verzorgd ontbijt en een 3-gangendiner V Excursies, exclusief entreegelden V Lokale gidsen in Zadar, Sibenik en Split V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland V 2 overnachtingen in de omgeving van Venetië V 2 overnachtingen in de omgeving van Rome V 3 overnachtingen in de omgeving van Sorrento V 2 overnachtingen in Chianciano Terme V 2 overnachtingen in Montecatini Terme V 1 overnachting in de omgeving van het Gardameer V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en een 3-gangendiner V Excursies, exclusief entreegelden V Lokale gids in Venetië, Florence, Siena, Pompei' en Assisi. V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata M MM Brochure en Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 12