Duizenden Iraniërs steunen regering Ontdek de wereld met Kras 7 in de ogen kijken en 'hoi' zeggen is essentieel voor een geslaagde date Populaire datingapps KEUZE Mensen zijn volgens Gorny vaak onterecht onzeker in de liefde. „Ga er gewoon vanuit dat je een nor maal, leuk mens bent. Je voelt het vanzelf wel aan of je iets kan zeg gen. Vertrouw op jezelf en stel je laagdrempelig en 'chili' op. Dan komt alles goed." Gorny kan het weten: zelf kent hij zijn huidige vriendin uit de tram. Hij zei gewoon 'hoi'. TEHERAN Tienduizenden Ira niërs zijn gisteren de straat op ge gaan om steun te betuigen aan de machthebbers, berichtte de staatstelevisie. Betogers scandeerden leuzen als 'dood aan Amerika' en 'dood aan Israël'. Ook zwaaiden ze met Iraanse vlaggen en droegen ze af beeldingen bij zich van geestelijk leider Ali Khamenei. De staatstelevisie toonde beel den van pro-regeringsmanifesta- ties in meerdere steden. „We steunen imam Khamenei", riepen actievoerders voor het oog van de camera. „We laten hem niet in de steek tijdens de strijd tegen vijan den." Iran is al dagen in de greep van grootschalige protesten. Boze Iraniërs gingen in tientallen ste den de straat op om hun ongenoe gen te tonen over zaken als cor ruptie, werkloosheid en de kloof tussen arm en rijk. Bij de onlusten vielen al 22 doden. De geestelijke Ahmed Khatami, die op de universiteit van Teheran het vrijdaggebed leidde, riep de autoriteiten op om degenen die de protesten tegen het regime aan wakkerden 'stevig' aan te pakken. Ook vroeg hij de regering meer aandacht te schenken aan de eco nomische problemen van de be volking. Boek nu met voordeel op reizen met vertrek t/m oktober 2018! Kras.nl/ontdek of bel 088-0885 886 -Zie: kras.nl/actievoorwaarden zaterdag 6 januari 2018 Love Sunday, grijp je kans! ILLUSTRATIE MARK REIJNTJENS Tinder er alleen voor hetero's en is in principe gratis. Voor extra opties moet wel worden betaald. Bumble Een app die lijkt op Happn en Tinder, alleen mogen hier louter vrou wen beginnen met pra ten. Is er een match? Dan heeft zij 24 uur de tijd om te beginnen met praten, anders vervalt de match. Wil je langer de tijd? Dan moet je be talen. Als de vrouw een bericht stuurt, heeft de man weer 24 uur om te reageren. Bumble richt zich voornamelijk op he tero's, en is in principe gratis. Voor de extra op ties moet worden be taald. Grindr Grindr is een app voor homoseksuelen, en vooral in zwang voor korte seksuele contac ten. Het gebruikerspu bliek is vaak ook een stuk jonger (20 tot 30 jaar oud) dan bij andere apps, en biedt gebrui kers de mogelijkheid om te chatten met andere Grindr-gebruikers die in de buurt zijn. 50plusmatch Je bent nooit te oud om te daten. SOplusmatch richt zich op actieve 50- plussers. Alle profielen worden gecontroleerd, en gebruikers moeten een levenswaardelijst in vullen. Zowel gratis als betaald en voor alle ge aardheden. De oudste en meest be kende van allemaal. Tin der bestaat sinds 2012 en kent in Nederland zo'n anderhalf miljoen actieve gebruikers. Er zit nog wel eens een nep- profiel tussen. Tinder is gratis, en voor alle ge aardheden. Happn Erg populair in de rand stad. Van de ruim 700.000 Happn-gebrui- kers woont ruim de helft in Amster dam of Rotter dam. Happn is uniek omdat het werkt op basis van locatie. De app laat bij voorbeeld zien hoe vaak je bij iemand in de buurt bent geweest. Happn is gratis, en voor alle geaardheden. The Inner Circle Een selectieve dating- app op basis van toela ting door een jury, vooral populair onder randste delijke hoogopgeleiden. Onder meer het uiterlijk, beroep en het aantal connecties op Linkedln en Facebook tellen mee voor toelating. De Ne derlandse oprichter David Vermeulen is ook in het buitenland zeer succesvol met The Inner Circle. The Inner Circle (70.000 gebruikers) is

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 7