Hand in hand door Berlijn Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „Ja, heel goed. Wij vallen altijd tegen elkaar aan in slaap en wor den meestal ook zo weer wakker. Het gekke is dat als eentje zich omdraait, die andere gelijk mee draait. We zijn op elkaar afgestemd. Uitslapers zijn we niet echt, want we hebben veel te doen. Er is eigenlijk geen zaterdag dat we geen plannen heb ben." „Wij dromen over Berlijn. Na een zoektocht van ongeveer twee jaar, hebben we daar onlangs een appartement gekocht, in de wijk Schö- neberg, de homowijk van Berlijn. Daar voelen we ons prettig. Wist je dat Berlijn momenteel toleranter is dan Amster dam? Daar kunnen we wel hand in hand lopen, iets wat wij hier liever niet doen. De koop is al rond, maar we moeten het nog inrichten. Daar zijn we nu veel over aan het na denken. Misschien gaan we wel verbouwen. Ja, dat wordt onze pied-a-terre. Haha! Dat klinkt zo lekker chic, hè? Voor ons is Ber lijn helemaal niet zo ver weg. Het is vier uur met de trein; prima te doen voor een lang weekend." „Ronald geeft vanmiddag een fotogra fiecursus hier thuis. Ik ga sporten. Om twaalf uur haal ik broodjes en ver zorg ik de lunch voor alle cursisten. Daarna knijp ik er even tussenuit. Anders loop ik alleen maar in de weg. Vanavond ga ik uit eten met een vriend en Ronald gaat naar een op treden van Adje Vanden- berg. Ken je die? Dat is een gitarist van vroeger. Jeugdsentiment. Ik ga niet mee, hoor!" 8.00 uur Peter Lansink (50) uit Enschede wordt al zestien jaar wakker naast zijn vriend Ronald Bruinink (50). Tijd om uit te slapen nemen ze niet. Ze hebben altijd plannen. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 4| zaterdag 6 januari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 68