14 j&Z2££2 BOEK NU OP MARREA.NL OF BEL 0571 - 27 77 44 Superstunt Hotel Zuiderduin Superluxe genieten in Zeeland Weg in Leiden Scheveningen, supergezellig Wat een Heerlickheijd in Ermelo! Vraag ook onze nieuwe hotelgids voor 2018 op. Wij sturen u deze graag gratis toe! Allereerst wensen wij u het beste en veel mooie momenten voor 2018. Al vele jaren presenteren wij onze reizen in de kranten van De Persgroep. Speciaal voor u hebben wij daarom met de hotels die door u het meest geboekt zijn een superaanbieding voor het nieuwe jaar gemaakt. Bel gerust voor meer informatie, we vernemen graag uw wensen en vertellen graag meer over het hotel van uw keuze. Team Marrea Hotelarrangementen Inhoud arrangement: 2 x overnachting inclusief ontbijtbuffet 1 x 4-gangen dinerbuffet inclusief 1 drankje Vrij gebruik wellnessfaciliteiten Gratis parkeren (o.b.v. beschikbaarheid) Geldig t/m maart 2018, m.u.v. feestdagen Prijzen vanaf maart 107,50 tot 144,50 p.p. in het hoogseizoen voor Hotel Zuiderduin (4*) ligt in het Egmondse duingebied, op 100 meter van het strand en de dorpskern. Geniet naast de vele faciliteiten in het hotel van een wandeling in de duinen, dagje shoppen in Alkmaar en natuurlijk het strand! voor voor Holiday Inn Leiden (4*) ligt op 5 minuten van het centrum. Uw hotelkamer beschikt over 2 Fullsize bedden (135x200). Kinderen t/m 12 jaar verblijven en eten gratis (op de kamer van de ouders). Bezoek Corpus en Naturalis, ga shoppen in de stad en sla een dagje Katwijk of Noordwijk aan zee (10 min. afstand) niet over! Grand Hotel Ter Duin (4*) ligt in Burgh-Haamstede, aan de voet van de Zeepeduinen en op fietsafstand van het brede Noordzeestrand. Geniet van de Zeeuwse lekkernijen, de gezellige stadjes en kom helemaal tot rust van de zilte zeelucht. Inhoud arrangement: Koffie/thee met lekkernij 1 of 2 x overnachting in superior kamer inclusief ontbijtbuffet 1 x3-gangen diner (aankomstdag, mogelijk in buffetvorm) Lazy Sunday: op zondag pas om 15.00 uur uitchecken Stadsplattegrond van Leiden Vrij gebruik van het binnenzwembad, sauna, fitness en kinderspeelclub Prijs p.p.: 2-daags: v.a. €59,-; 3-daags: v.a. €82,50 Inhoud arrangement: Ontvangst met een welkomstdrankje 2 of 3 x overnachting in een comfort suite inclusief ontbijtbuffet 1 x3-gangen diner (aankomstdag) Gebruik van Turks stoombad, Finse sauna, zwembad en fitnessruimte Wandelroutes door boswachterij Westenschouwen Prijs p.p.: 3-daags: v.a. 89,50; 4-daags: v.a. 124,- Toeslag aankomst vrijdag of zaterdag: 10,00 p.p. van voor van voor ibis Den Haag Scheveningen (3*) ligt op 50 meter van de boulevard en het strand. Geniet in het weekend tot 12 uur van hef ontbijtbuffet. Den Haag is goed voor veel shopplezier maar ook cultuurliefhebbers halen hier hun hart op. Hotel De Heerlickheijd van Ermelo (4*) is een fantastisch hotel midden in de bossen van de prachtige Veluwe. Alles is hier heerlijk luxe en straalt pure verwennerij uit. Wandel door de bossen, ontspan in het wellnesscenter, daarna lekker dineren en u slaapt als een roos. Inhoud arrangement: 2 of 3 x overnachting inclusief ontbijtbuffet 1 x3-gangen diner Vrij gebruik van zwembad, sauna, whirlpool en Turks Stoombad Gratis parkeren Prijs p.p.: 3-daags: 89,-; 4-daags: 129,- Toeslag aankomst donderdag, vrijdag of zaterdag: 10,00 p.p. Inhoud arrangement: Welkomstdrankje 1 of 2 x overnachting familiekamer met balkon 1 of 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Wandelroutes Scheveningen en Den Haag Prijs p.p.: 2-daags*: v.a. 37,25; 3-daags: v.a. 74,50 Toeslag bij verblijf op vrijdag of zaterdag: 10,00 p.p. *2-daags niet mogelijk op vrijdag en zaterdag Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen per kamer. Exclusief; reserveringskosten a 14,50 per boeking, toeristenbelasting en toeslag alleengebruik (verschilt per hotel). De arrangementen zijn geldig t/m december 2018, m.u.v. feestdagen. Kijk vooralle prijzen op marrea.nl of bel 0571-277744 WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 116