4 HEILIG HUISJE Voor woontips kun je terecht bij Paco (27) en Grace (31) uit Middelburg. Deze twee creatievelingen zijn niet bang voor een klus. Ze delen hun ervaringen in een eigen blog en lieten op televisie het bouwproces van hun knusse woning zien. Huizenpaspoort Dit hebben onze lezers allemaal in huis van het kluspro- gramma Nederland Verbouwt nam zelf contact met ons op", vertelt Paco. „Ze hadden het woonblog van Grace gevonden op internet. Zij vroegen of wij kandidaat wilden zijn voor het programma van Avrotros. Ze zijn on geveer vijf keer komen filmen in een tijdsbestek van drie maanden. Dat was best druk. Middenin de winter. Omdat ik buiten muren had ge sloopt, hing de cv-ketel ineens in de open lucht. Die bleek een week be vroren: de verwarming dus kapot. De uitzending over ons huis werd uiteindelijk een mooi verslag Tussendoor werden we geïnterviewd en gefilmd. De uitzending over ons huis werd uiteindelijk een mooi ver slag. Het is in maart 2017 uitgezon den. We hebben leuke reacties gehad, ik werd zelfs herkend op straat!" Creatief Grace: „Paco en ik zijn allebei erg cre atief. Ik heb veel met wonen en de sign. Ik woonde hiervoor in Utrecht. Daar werkte ik voor een woonweb- site en dat is een beetje blijven han gen. We vinden het leuk om oud met nieuw te combineren en passende items te vinden die aansluiten bij wat we al hebben. Ik heb bijvoorbeeld met mijn moe der het blad voor de eettafel gemaakt. Ze heeft ook de barkrukken bekleed met een wandkleed dat altijd bij mijn oma aan de muur hing. Ze komt uit een echte aannemersfamilie. Ieder een heeft wel een talentje als het gaat om bouwen en inrichten. Mijn moe der heeft diverse bouwtekeningen gemaakt voor de boven- en beneden verdieping. Mijn vader heeft veel tijd gestoken in het bouwen zelf." Frietjes „Ik woonde al in Middelburg en wilde Grace graag hierheen halen. Omdat ik een vast contract heb, leek MIDDELBURG vrijdag 5 januari 2018 :p2 Elke dag thuiskomen Marloes Hoeks 44 —Paco Maaskant Eigenhaardstraat 3, Middelburg Vraagprijs: 159.000 euro. Het huis is een ge meentelijk monument en valt onder het be schermd stadsge zicht. De hele woning is vanbinnen ver bouwd en opgeknapt. Boven zijn twee slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad gebouwd. De woonkamer is open en licht en deels gescheiden van de keuken. De fundering is vernieuwd en er is een aanbouw geko men.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49