OvsrJeilsr) 14 FAMILIEBERICHTEN Ir. I.W. Nortier Q fflensen.inq.nl Camiel Burm Hermine Martha van Deursen-Leenknegt Helena de Jonge-Gijzen f/(c///v (////c O-o&teróaa/i/ Hannes &o&ter6aa/i/ les Gerard Medard Standaert Altijd in voor een dansje een babbeltje met iedereen, tot op het laatste moment genoten van het leven. We gaan je missen. Namens bewoners en personeel van Paardenmarkt 24, Asschepoort, Babbelaar en 't Onderonsje Tragel Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is, dichtdoen en verpakken in de goede gedachten der herinnering Heel bedroefd dat we haar moeten laten gaan, maar ook dankbaar voor al het mooie en dierbare dat we samen hebben gehad, moeten wij afscheid nemen van onze lieve ma en trotse oma - Hermien - weduwe van Theo van Deursen Lamswaarde, 9 augustus 1936 Utrecht, 29 december 2017 Bilthoven: Monique en Michèl Dirk-Jan Correspondentieadres: le Brandenburgerweg 45 3721 MC Bilthoven We nemen in kleine familiekring afscheid. Martina Adriana Grootenboer - Alers Tini Wij berichten u dat het leven van onze moeder, oma en opoetje Lenie echtgenote van Hendrik de Jonge (t 1977) is overgegaan in herinnering. Rotterdam, 23 maart 1925 Terneuzen, 31 december 2017 Rijsenhout: Cees Hoek: Nettie Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: N.de Jonge Irisstraat 45, 4542 EC Hoek Haar wens volgend hebben wij afscheid van haar genomen in besloten kring. In ons blijf jij. Van jou zijn wij. "Op 't scheepje van je leven ben je kapitein naast God. Met diepe bewondering voor de wijze waarop hij "het scheepje van zijn leven" richting heeft gegeven, hebben wij met pijn in ons hart afscheid moeten nemen van onze dierbare en geliefde vader, our beloved Bopa, schoonvader en goede vriend: Weduwnaar van Antoinette van Pelt Stavenisse, 11 november 1930 t Middelburg, 29 december 2017 Zijn mooie, lange levensreis was vol van liefde, warmte en het vergaren van kennis, wijsheid en inzicht. Wat zullen wij hem missen! Petra Nortier Walter Hughes Jasmine en Marissa Esther Nortier Otto Nijkamp Jonna Edwin Wicher Addy Haverman - van de Scheur C orrespondentieadres Esther Nortier, Lange Delft 74, 4331 AS Middelburg e-mail: nornyk@gmail.com Maandag 8 januari is er vanaf 11:45 uur ontvangst en gelegenheid om afscheid te nemen in de Koorkerk, Koorkerkhof te Middelburg. De dienst begint om 12:30 uur. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Om 14:30 uur begeleiden wij hem in besloten kring naar de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij zijn heel dankbaar voor de liefdevolle verzorging die vader ontving in de Thibautstraat te Middelburg. Eede, 18 oktober 1923 Met zijn hart heeft hij ons liefgehad, met zijn handen heeft hij voor ons gewerkt. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader, en lieve opa Echtgenoot van Lizette Augusta Laridaen t Eede, 2 januari 2018 Eede: Lizette Standaert - Laridaen zijn echtgenote Maldegem: Gonny en Dirk Van Noorwege - Standaert Bart en Leen, Jenthe Steffie en Stefan zijn kinderen, klein- en achterkleinkind De families Standaert, Laridaen, Adam en Pollé Eede, 2 januari 2018 4529GX Brieversstraat 10 Een speciaal woord van dank aan dr. H.C. de Bruyne, dr. MJ.Goethals, de thuiszorg en de nachtzorg voor de liefdevolle verzorging. De Eucharistieviering waarvoor u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 8 januari 2018 om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. De familie komt samen om 10.15 uur in de kerk. Graag schriftelijk condoleren. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen kijk ook op donderdag 4 januari 2018 Goed datje hebt losgelaten Moe van zoveel strijd Dit gevecht kon je niet winnen Het was de hoogste tijd Dag lieveTitus Peter Vannacht is rustig in haar slaap overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma weduwe van Cees Grootenboer Den Haag, Middelburg, 9 maart 1929 2 januari 2018 Jessy en Ron Peter, Cindy, Robin Lisanne, Jan, Eva Correspondentieadres: Jessy en Ron Benne Simon van Beaumontstraat 18 4336 DT Middelburg De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 9 januari om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren. Wij bedanken alle medewerkers en vrijwilligers van hetToorenhuis voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Wij zorgen zelf voor bloemen. In ons ben jij. Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve pa, opa en mijn zoon Oostburg, 9 juni 1955 t Breskens, 1 januari 2018 Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij... Sluis: Sarine en Michel Lucas Anna Oostburg: Natascha en Jan-Henk Breskens: Hylkje en Jeffrey Sint Kruis: A.J. Oosterbaan A.J. Oosterbaan-de Meij Correspondentieadres: Port Scaldis 15-42, 4511 AP Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 8 januari om 13.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve zoon, onze broer en oom A.J. Oosterbaan t en A. J. de Meij Broers en zus Neven en nichten Sint Kruis, Lichtvoetsweg 3, 4528 EW

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42