24 TENNISJAAR 2018 rw Kortingen op o.a: NOVAK DJOKOVIC (30) Vorig jaar beleefde het tennis de wederopstanding van Roger Federer en Rafael Nadal. In 2018 wemelt het weer van de rentrees. MARIA S JARAPOVA (30) ANDY MURRAY (30) STAN WAWRINKA (32) VICTORIA AZARENKA (28) SERENA WILLIAMS (36) reizen nl donderdag 4 januari 2018 GO k V Hij had in zijn carrière nog nooit een Grand Slam-toernooi gemist. De laatste anderhalf jaar kwakkelt de Serviër juist volop. NaWimbledon kwam hij niet meer in actie door een blessure aan zijn rechterelleboog. De voormalig nummer 1 van de wereld is inmid dels de nummer 12. En blessurevrij is hij nog altijd niet. Het demon- stratietoernooi in Abu Dhabi zegde hij onlangs af. Gisteren maakte de Serviër bekend dat zijn route naar de Australian Open nu loopt via de Kooyong Classic en de Tie Break Tens, allebei in Melbourne. De ene comeback na de andere Na vijftien maanden schor sing had meldonium-zon- daar Sjarapova vorig jaar al laten zien het tennissen niet verleerd te zijn. In ok tober volgde in het Chi nese Tianjin haar eerste WTA-titel sinds lange tijd. Mede daarom wordt het in teressant om te zien of de opmars van de vijfvoudig Grand Slam-winnares dit jaar doorzet. Rustig zal het rond de Russische vermoe delijk nooit meer worden. Al is het maar vanwege haar nieuwe outfits. De heupblessure die hem sinds zijn laatste wedstrijd op Wimbledon parten speelt, is nog al tijd niet weg. „Het is een optie om verder te revali deren en mijn heup meer tijd te geven", schreef de Schot op zijn Instagram- account. „Een andere optie is een operatie, maar de kans op een ge slaagde ingreep is niet zo groot als ik zou wil len." Murray, op Wimble don 2017 nog de num mer 1 van de wereld, zegt sterk terug te willen keren. Dat zou dan niet voor het eerst zijn. Ook Wawrinka kwam niet meer in actie sinds zijn uit schakeling op Wimbledon. Een operatie aan zijn knie bleek noodzakelijk. In de Zwitserse krant Le Matin verklaarde Wawrinka dat hij heeft gedacht aan stoppen. „Als je vier maanden lang niet kunt lopen, dan ga je jezelf van alles afvragen." Inmiddels is de winnaar van drie Grand Slam-toer- nooien weer vastbera den. „Ik houd van deze sport en werk hard om terug te keren." Bleef lang weg om privé- redenen. Na een echt scheiding streed ze om de voogdij van haar zoon tje. „Niemand zou moeten kiezen tussen kind en carrière", zei Azarenka. Ze was vorig jaar alleen te zien op gras. Op Wim bledon won de Wit-Rus- sin drie partijen, maar daarna speelde ze geen enkele wedstrijd meer. Azarenka, in totaal 51 weken nummer 1 van de wereld, is door haar lange afwezigheid afge zakt naar positie 201, maar krijgt een ÉÊÈf wildcard voor Mel bourne. Ze knokte zich al vaker succesvol terug. Maar deze keer is anders. „Niet eerder maakte ik mijn rentree nadat ik het leven had geschonken aan een kind", aldus de Amerikaanse. Amper vier maanden na de geboorte van haar dochter Alexis Olympia Ohanian Jr. bleek tegen Jelena Osta- penko in Abu Dhabi dat ze nog huiswerk heeft. Of ze haar titel vanaf 15 januari gaat verdedigen op de Australian Open is nog allesbehalve zeker. Vorig jaar won de toen zes weken zwangere Williams op Mel bourne Park haar laatste toernooi. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, kortingen variëren per reis en zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Zie de website voor alle actievoorwaarden en kortingen. 8-daagse Cruise Dubai, Oman Abu Dhabi 10% korting Cruise per Costa Mediterranea 15-daagse Rondreis Highlights of Thailand 10% korting 8-daagse Semi Ali Inclusive Cruise Canarische Eilanden en Madeira 10% korting Cruise per AIDAsol 8-daagse Rondreis Bijzonder Polen 10% korting 9-daagse Cruise Ali Inclusive Caribbean 10% korting Cruise per MS Zenith 13-daagse Cruise van Nederland naar Italië 10% korting Cruise per Costa Mediterranea 8-daagse Rondreis Schaften van Bulgarije 10% korting 8-daagse Rondreis Roemenië en Bulgarije 10% korting van 619 voor 537 stipreizen.nl/crcuab van 1099 voor 989 stipreizen.nl/thhitb van 679 voor 611 stipreizen.nl/cralpb van 689 voor 620 stipreizen.nl/plhzpb van 959 voor 863 stipreizen.nl/crpcbb van 1^99 voor 1079 stipreizen.nl/crcnlb van 589 voor 530 stipreizen.nl/bghvbb van 549 voor 494 stipreizen.nl/rorbub

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24