NYNKE DE JONG Geloofwaardigheid Moorlag onderzocht corendon 6 Winterzon Prijsknaller OP OP Kunuku Aqua Resort Column Het bedrijf had zijn werknemers in dienst genomen via een uit zendbureau dat het zelf had opge richt. Dit met het oog op een be zuiniging om zoveel mogelijk werknemers in dienst te houden. Volgens de kantonrechter mag die constructie niet. De werkne mers liepen er allerlei toeslagen door mis. De kwestie is pijnlijk, omdat de PvdA zich juist hard maakt tegen schijnconstructies als deze. Eerder oefende zowel het par tijbestuur als de Tweede Kamer fractie druk uit op Moorlag om op te stappen. Zijn aanblijven zou de partij ongeloofwaardig maken. Ook partijleider Lodewijk As- scher praatte op hem in. Moorlag weigert echter plaats te maken. Hij eiste eerst een fatsoenlijk on derzoek waarin hij zijn handelen kon verdedigen. Volgens hem is er nooit met kwade intenties iets gedaan. De constructie bestond al toen hij directeur werd bij Ales con en was volgens hem alleen bedoeld om zo veel mogelijk werkgelegenheid te behouden. Partijvoorzitter Nelleke Vede laar geeft Moorlag nu zijn zin. Er komt een commissie bestaande uit oud-Kamerlid Saskia Noor man-Den Uyl, voorzitter van Jeugdzorg Nederland Hans Spigt en wethouder in Menterwolde Thea van der Veen. Zij zullen bin nen een week gesprekken voeren en een advies opstellen. t De PvdA maakt zich juist hard tegen schijnconstructies Toch is Moorlag niet tevreden. „Het bericht waarin de partij voorzitter met daarin de indruk dat er overeenstemming is over een commissie en een onderzoek is niet juist", reageert hij via Twit- ter. Moorlag kwam eind oktober in de Tweede Kamer als opvolger van Jeroen Dijsselbloem. Hij kan niet gedwongen worden zijn zetel op te geven als hij dat niet wil. Mocht hij dat blijven weigeren, dan kan hij zich mogelijk afsplit sen van de negenkoppige fractie. Rob Cross. Als je net zo'n gelegenheids-dartskijker bent als ik, had je waar schijnlijk nog nooit van hem ge hoord. Hij debuteerde aan het einde van dit jaar bij het Wereld kampioenschap Darts. En hij won 'm meteen. Hij versloeg in de halve finale ons aller Michael van Gerwen, en de fi nale won hij van afzwaaiend dartslegende Phil Taylor. Ik weet het, want ik keek. Wat moet je anders tussen kerst en Oud en Nieuw? Helemaal wanneer je zoals ik op Tweede Kerstdag je enkelbanden scheurt. Voor mensen zoals ik is het WK Darts bedacht. En er bleek ook nog een belang rijke levensles te le- Je moet er hard voor werken, maar je moet de kans ook pakken als 'ie voorbij komt ren, daar in Alexandra Palace te Londen. Want die Rob Cross, dat is dus een debutant. Hij dart al wel lan ger, en hij stond afgelopen jaar ook in de finale van het Europees Kampioenschap, zo leerde Wiki- pedia mij, maar verder is zijn erelijst een stuk korter dan die van al die andere klasbakken die meededen aan het we reldkampioenschap. Vorig jaar plaatste hij zich nog niet. Wel licht lag hij toen, net als ik, op de bank naar de wedstrij den te kijken. Nu won hij. Uitge rekend van Phil Taylor, de nes tor. Zoals men dan altijd in De Grote Me neer Kaktus Show zei: 'En wat heb ben wij hiervan geleerd, spelende vrouw?' komt. Je moet er hard voor wer ken, maar je moet de kans ook pakken wanneer 'ie voorbij komt. En het kan dus zijn dat je het ene jaar nog op de bank, met een natje en een droogje op de salontafel, naar een WK zit te kijken, maar het volgende jaar datzelfde toer nooi winnend afsluit. Dat kan. En dus is het zaak om niet te klein te dromen. Er kan meer dan je denkt. En als je er niet in gelooft, lukt het sowieso niet. Ik denk niet dat ik volgend jaar Wereldkampioen Darts zal zijn. Maar ik ga mijn goede voorne mens wel op de Rob Cross-manier aanpakken: nooit opgeven, altijd doorgaan, geloven in wat kan. En dat raad ik jullie allemaal van harte aan. 7 DAGEN VANAF 7 DAGEN NU VANAF All Inclusive AU Inclusive corendon nl 023 75106 06 woensdag 3 januari 2018 GO @Nynke evens esse De PvdA laat onderzoeken of Kamerlid William Moorlag nog geloofwaardig kan aanblijven. Hij kwam vlak voor kerst in op spraak toen de kantonrechter oordeelde dat de sociale werk plaats Alescon waar hij tot eind oktober directeur was, de wet overtrad. Hans van Soest Den Haag Wat je van Rob Cross kunt leren, is dat succes in vele vormen Zomer 2018 nu boekbaar Gem. maximum temperatuur Gem. aantal uren zon per dag Klimaat Curagao Januari Februari Maart April Waanzinnige stuntprijs Curagao Sint Willibrordus Vertrek feb. S maart 7 dagen €799 9 dagen €899 Gratis shuttleservice naar Willemstad Gratis wifi op het gehele resort Buffet- a la carte gerechten Meerdere zwembaden met glijbanen Diverse speeltuintjes en speciaal kinderbad Kinderactiviteiten door het animatieteam Unieke All Inclusive Robo Bar Ruime appartementen en kamers Kunuku's Hut voor cocktails snacks Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 7 of 9 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6