klimop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 13 Marleen Almekinders Marleen Almekinders Jo Dobbelaar COLOFON Familieberichten Betty van Ruiten - Döring Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondige ziekte is overleden onze vader, opa en vriend Joseph Johannes Hij overleed op 31 december 2017 in de leeftijd van 71 jaar. Terneuzen: Renata Dobbelaar en Robby Verberkmoes Marino, Julia Tilburg: Dieter Dobbelaar en Elwin Bekers Sas van Gent: Rita Brittijn Zoutedijk 22, Kloosterzande Correspondentieadres: t.a.v. Familie Dobbelaar DELA, de Wijper 8, 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Jo in het Uitvaartcentrum (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 6 januari van 17.30 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid wordt aansluitend gehouden op zaterdag om 18.30 uur in de aula vanhet crematorium. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Tot onze diepe droefheid behaagde het de HEERE op Zijn tijd uit ons midden weg te nemen onze geliefde oom en oud-oom Cornelis Staal sinds 30 oktober 1995 weduwnaar van Jozina Catharina Michielsen Yerseke, 11-4-1924 Terneuzen, 1-1-2018 Neven en nichten familie Staal Neven en nichten familie Michielsen Correspondentieadres: J.J. Klaassen-Staal Verbindingsstraat 12 4533 PP Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 6 januari om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Ge reformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Donderdag 4 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Camiel Burm Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting, hebben wij najaren van afnemende gezondheid afscheid moeten nemen van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Maria Theresia Hillegersberg 1 november 1935 Simon van Ruiten Sr. Meersel-Dreef 26 december 2017 Hans van Ruiten Dominique, Simon, Jim Eric en Karin van Ruiten - Hofmans Donald, Oscar, Robert, Isabelle, Valerie Nick en Esther van Ruiten - van Amerom Fréderique, Martijn, Joséphine, Charlotte Ronald van Ruiten t Alette van der Linden Op verzoek van de familie heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres S.N.J. van Ruiten I Postbus 6 I 4850 AA Ulvenhout woensdag 3 januari 2018 Oudejaarsdag zal nooit meer worden zoals die geweest is. Die dag heb ik afscheid moeten nemen van de moeder van mijn kinderen Zij mocht slechts 60 jaar worden. Wim de Vos Geven en nemen Het eerste was het belangrijkste Namelijk het geven, Zo zal je in onze gedachten verder leven. Mam, bedankt voor al het goede dat je voor ons hebt gedaan. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Rilland-Bath, 4-11-1957 f Zaamslag, 31-12-2017 Marcia Delano, Damiën, Danisha Manon en Paul Mels en Lisa correspondentieadres: Markt 11 4501 CJ Oostburg Woensdag 3 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 5 januari om 13.30 uur in voornoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Veerstraat in Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in 'De Rank' Zaagstraat 2 te Zaamslag. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Zo geschrokken, zo onwerkelijk is het plotselinge overlijden van Medemblik, 28-10-1935 Hulst, 31-12-2017 Broers en Zussen Schoonbroers en Schoonzussen Neven en Nichten Toos correspondentieadressen: Bernhardstraat 3 4542 AX Hoek De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 5 januari 2018 om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van dienst bent u welkom in de koffiekamer. Donderdag 4 januari is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid afscheid van Camiel te nemen in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van stichting Tragel voor alle goede zorgen en aandacht. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44