üyarJaden 12 FAMILIEBERICHTEN O OVET O fTlensen nq.nl Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van dor Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer Mare van der Meer woensdag 3 januari 2018 Je liefde, je zorg, je warmte, je lach. Wat zullen we je missen, iedere dag. Nog nauwelijks beseffend wat ons is overkomen, is volkomen onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame papa in de leeftijd van 55 jaar. "Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast." Mirjam van der Meer - Kerckhaert Luc en Rens Heinkenszand, 29 december 2017 Wij nemen in besloten kring afscheid van Mare. Correspondentieadres: Sleutelbloemstraat 61, 4451 TD Heinkenszand In de bloei van zijn leven is onverwacht, door een hartstilstand, onze zoon, broer, schoonbroer en oom uit ons leven weggerukt. We zullen hem heel erg missen. Wij wensen Mirjam, Luc en Rens heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Pa en Roos van der Meer Kinderen en kleinkinderen Veel te vroeg is overleden, onze lieve grote broer Je was een bijzonder mens op wie we altijd konden rekenen. We zullen je enorm missen en zijn dankbaar dat we je in ons leven mochten hebben. Fabienne en Sophie Simenel Met groot verdriet, maar ook vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heen gegaan onze zeer geliefde schoonzoon, zwager en oom Je hebt tot het laatste moment van het leven genoten. Bedankt voor je gezelligheid, zorg en liefde. George en Riet Kerckhaert Frank, Monique, Yrene, Rosann, Evy Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Gerda en John Leny en René Ineke en Chris Marja en Kees Marga en Hans Rudi Nathalie en Fabyan Kitty en John Jacqueline en John Wendy en Edwin Lief en Johan Wij wensen Mirjam, Luc en Rens heel veel sterkte met dit grote verlies. Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve collega We verliezen in Mare een zeer gewaardeerde, sociale, behulpzame en kundige collega die gedurende zijn dienstverband van 32 jaar zijn werk met veel plezier en toewijding uitvoerde. Ook was hij sinds februari 2017 een gerespecteerd lid van onze ondernemingsraad. We zullen Mare allemaal ontzettend missen, uiteraard als gewaardeerd medewerker, maar ook vooral vanwege zijn mooie persoonlijkheid. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Mirjam en zonen Luc en Rens. Wij wensen hen heel veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Ovet B.V. Ovet Screening B.V. Ovet Shipping B.V. We zijn verbijsterd omdat ons toppertje er niet meer is Elke dag kwam hij op de fiets naar het werk, door weer en wind. Zijn vakkennis, collegialiteit en medeleven zullen we heel erg gaan missen. Onze gedachten zijn bij Mirjam, Luc en Rens. Namens de collega's uit de ploegen van de Kaloot- en de Massagoedhaven. En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood moet je weten het is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas als je me bent vergeten Bram Vermeulen Met ontzetting hebben wij vernomen dat veel te vroeg is overleden vader van onze leerlingen Luc en Rens van der Meer. Wij wensen de familie en vrienden van Mare alle steun toe en wensen hen de kracht om dit verlies samen te kunnen verwerken. Namens de raad van toezicht, het college van bestuur en de medewerkers drs. J.A. Brand rector Quality in bulk Vrijdag 29 december jl. hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze goede collega Het bericht kwam binnen als een mokerslag. Mare was altijd zeer begaan met het gehele reilen en zeilen van Ovet. Ook binnen de ondernemingsraad gaf hij hier duidelijk invulling aan. Mare was een sociaal en vriendelijk mensenmens en we zullen hem enorm gaan missen. Onze gedachten zijn bij zijn nabestaanden, met name bij zijn vrouw Mirjam en zijn zonen Luc en Rens. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Ondernemingsraad Ovet B.V. en Ovet Shipping B.V. Wij hoorden dat vader van onze klasgenoten, plotseling is overleden. Wij willen Luc en Rens en hun familie veel sterkte toewensen en ze laten weten dat we er voor ze zijn. Leerjaar V6 en klas H3A, Ostrea Lyceum Intens verdrietig en verslagen zijn we door het plotseling overlijden van vader van onze voetbalvriend Rens. Mare, we zullen je karakteristieke en fanatieke aanmoedigingen ontzettend missen. Nooit meer "Rens, Rens, Rens!" We wensen Rens, Luc, Mirjam, familie en vrienden enorm veel sterkte met dit grote verlies. Daan, Dani, Jens, Jens, Job, Kyan, Luke, Maikel, Merijn, Mick, Milan, Rick en Sven. Suzan, Allan, Leon, Leon, en René, Luctor Heinkenszand, JOl5-1 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van vader van ons jeugdlid Rens en tevens een gewaardeerd vrijwilliger binnen onze vereniging. We wensen Rens, Luc, Mirjam en naaste familie sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur Luctor Heinkenszand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43