bo/dErmai$ml De goedÏRïopste met vertrekgaranties! 15 dagen Rondreis Spanje en Portugal 10/12 dagen Fascinerend Schotland Geen aanbetaling! 1^ uOluErm3n.nl w boeki"gen: Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata all-inclusive! 10 dagen Istrië Opatija 10 dagen Toscane, Umbrië en Rome 8 dagen De Cotswolds, Bath en Cambridge 10 dagen Hart van Schotland, Trossachs 10 dagen Istrië en Slovenië, Umag 12 dagen Rondreis Baltische Staten 12 dagen Rondreis Berlijn, Praag, Boedapest en Wenen 10 dagen Rondreis Ierland/ Westkust van Ierland 10 dagen Rome en Florence 12 dagen Makarska Rivièra en Dubrovnik 15 dagen Byzantijnse rondreis 12 dagen Engeland, Ierland en Schotland 12 dagen Rondreis Griekenland 15 dagen Rondreis Klassiek Spanje en Andalusië 12 dagen Werelderfgoed langs de Adriatische kust V.a. slechts BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V Overtocht Calais-Dover v.v. V 2 overnachtingen in Midden-Engeland V 3 overnachtingen in het 3-sterrren Angus Hotel in Blairgowrie V 3 overnachtingen in het 3-sterren Caledonian hotel in Ullapool V 2 overnachtingen in het Royal Marine Hotel in Dunoon (geldt alleen voor de 12-daagse reis V 1 overnachting in de omgeving van Prestwick V Dagelijks een goed ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Koffie of thee bij vertrek V 2 overnachtingen in Midden-Frankrijk V 12 overnachtingen in Spanje en Portugal in goede middenklasse hotels (de meeste met lift) V Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Lokale gids in Madrid en Lissabon V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden V Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata M MM Brochure en Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts v.a. slechts Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 31